Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcsabee


mcsabee
senior tag

Esetleg a Person of Interestet bepróbálhatod, én tavaly év végén daráltam le a két és fél évadot, amennyi lement belőle. Eleinte több a heti ügy, kevesebb a sztori, de megpróbálnak ezekbe az ügyekbe is sztorit csempészni, később viszont durván beindul a cucc. :-)

Stay a while and listen...

(#2) gtamate2 válasza mcsabee (#1) üzenetére


gtamate2
veterán

Köszönöm, ez jónak tűnik :)

*Sn0w

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

azt tudom ajánlani, hogy nézz be a vonatkozó topicba. ott szoktak ilyeneket kérdezni és van is rá válasz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Már megint Malcolm (Malcolm in the middle)

(#5) #53932800


#53932800
törölt tag

Zöld íjàsz? (green arrow)

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Weeds, Nurse Jackie, Shameless, Orange Is The New Black

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) #81556480 válasza kemotox (#4) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DDD :DDD végülis.

A Dexter volt életem legjobb sorozata. Imádtam :(

(#8) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Game of Thrones, Fringe(ha esetleg kimaradt volna), Hell on Wheels(nincs is nagyon más western sorozat), Supernatural(az első 5 évad miatt tuti megéri), aztán ott van még a tavalyi nagy újonc Banshee is.

(#9) horush


horush
addikt

House of Cards.

(#10) SzTomcat


SzTomcat
csendes tag

Banshee!

Itt a vége, fuss el véle!

(#11) huntiger


huntiger
tag

Rectify.

(#12) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

True Detective

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Dallas-Texasi családi dráma remek.Ital,olaj,rodeo
Benji-Halvány emlékeim vanna róla két dolog viszont éles zax és zord a két lebegő lavór droid.Könnyed gyermek scifi
Stargate sg1-A filmből egyenes folytatása sorozat formájában remek karakterek igazi scifi "valóban"
Stargate atlantis-KIsebb leágazás első résznél köpködtem azután fan lettem.
Stargate universe-A köpködés ismét előjött megszeretni nem nagyon szerettem meg komor drámaibb bár nem rossz scifi
Caprica-Battlestar galactica előzmény néha felpörög néha részeken át unalom mégis hétről-hétre néztem mer amúgy hangulatos scifi
House-Drogger,buggyant doki őrűlt kórházi ámokfutásaiMég mindig zseniális.
Terminator: The Sarah Connor Chronicles-Hmmmm az uccsó rész nagyon brutál lett kár,hogy nem folytatták mert egyébként remekűl darálható közepes scifi.
Desperate Housewives-Milfek,fekete humór,dráma,kacagás hatalmas.
Fringe-Brutál jófajta scifi.Másdimenzók,rejtélyek,misztikum szerethető karakterek csillagos 5.
The vampire diaries-Elsőre én csodálkoztam magamon miért nézem de egyszerüen nagyszerü vámpírós(vérfarkasos ,stb)romantikus vérfröcsögés.
Doctor who-Nem véletlen mehet ezer éve remek scifi és egyre jobb.
Torchwood-Doctor who mellékszál kedvenc sorozatom.
Star Trek: The Original Series-Klasszikus
Star Trek:The next generations-Klasszikus
Star Trek: Deep Space Nine-Klasszikus
Star Trek: Voyager-Klaszikus(Kedvenc trek sororzatom)
Star Trek: Enterprise-Bájos
True blood-Déli bunkók,vér,belek,csecsek,boszik,stb Mentem enni.
Dollhouse-Hangulatos scifi cicamicákkal
Misfits-Kééééééééééééééééééééész.Beteg szuperhősös sorozat kifordúlva.
Death valley-Gore
Esmeralda-A vak lány esete hoszé armandóval
A homok titkai-Donató rulez,csecsek ááááhhhhh
Rabszolgasors-Jeje jeje géjungéjá jé.....Bajszos ostoros szappanopera
Top modell-cickóóóóóóóóóóóóóókkkkkkk
Game of thrones-Fantasy klasszikus fantasy elemek nélkűl brutálisan nyersen
Firefly-Űr western scifi roppant egyedi és imádnivaló
A tenkes kapitánya-Klasszikus
Knight rider-Beszélő autó,hihetetlen hajak oh yes 80-as évek
Xena-Börtangás fantasy pöpec
Legend of the seeker-klasszkus fantasy klasszikus elemekből építkezve.Ricsi a kiválasztott imádtam.
Hercules-Börtangás fantasy férfi verzió.
Warehouse 13-Varázstárgy vadászat .Könnyed scifi
X files-KLASSZIKUS
Sliders-Csúszunk dimenziók között?
A guldenburgok öröksége-Áhim amikor megjelent brutál dobolás volt ennyire emlékszem.
A klinika-Pfff de néztem
A polip-Igazi frankó maffiás sorozat
Angyalbőrben-Bakák mindenapi életét bemutató sorozat.
Being human-Szellem,vámpír,vérfarkas közös albiban
Árva angyal-Dekoltááááááááááááázs
The young indiana jones-Nem volt nagy szám de kipörgettem
Babylon 5-Kiváló scifi
Charmed-Bübályos boszik ehhhehehe flatty flatty
Colombo-Az öreg szivar és kutyusa kalasszikus
Az öreg-Igen az volt és még nyomozott is
Derrick-Ő is öreg volt szintén nyomozott a társával német cucc.
Battlestar galactica-Elmondhatatlanúl klasszikus űropera a régi is.
Farscape-Élő űrhajón jópár különös lény nagyon nagy scifi.
Eureka-Egyre roszabb... .....Amúgy könnyed scifi aranyos karakterekkel.
Forró szél-Egy kv rendel imádom.
Sanctuary-Menedég a világ természetfeletti lényeinek Amanda tapping által.Love...
Linda-Kimostam az ővem jjáh.
Miami vice-Katamarán zsaruk közepes.
Szívtipró gimi-A főcímre meg néhány cickóra emlékszem csk.
The walking dead.Hehe hör hhhhhhhörr.Zombik országa.
Twin peaks-Morbid ,elborzasztó,misztikus klasszikus
V 2009-Testrejtegető hüllők inváziója remek.
Vad angyal-Most ne nézzen ide senki
Váratlan utazás-Kedves emberkék élete vidéken.

Kb ennyi update lesz ha eszembe jut még valami.
Update
Vészhelyzet-Doki hegyek
Update 2
Andromeda-Hercules szerzett egy űrhajót.Fasza scifi
Update3
Angel-A jóútra térni akaró vámpír cleaner közepes működése.
Update4
Időlabirintus-Oh az agyam már nem a régi majdnem kimaradt ez a klasszikus gyermek? fantasy amiben a lekicsínyített labirintusban üldözik a nídust a kölykök.
Update5
Hegylakó-Csak egy maradhat.Szerintem is a színészenek kelett volna az utolsónak lenni a castingon.(Adrian Paul grrrrrrrr.)Mihaéla didiokoff szintű borzalom.Vagy inkább don the draggon wilson khmmm
Update6
Magnum-Ferrari,forrónadrág,hihetetlen haj és bajusz,dobbermanok,higgins a komornyik és laza nyomozások cool.
Update 7
The fades-Brutálisan jó angol horror-misztikus sorozat.A szellemek ember húst esznek,hogy ismét a világunkban járhassanak.
Update 8
American horror Story-Nyomasztó kisértetház gyilkos latexruhás valami beteg környék.
Update 9
Once upon a time-A gonosz mostoha átka miatt a mi világunkban ragadtak a klasszikus meseszereplők(Hófehérke,piroska,tücsök tihamér,stb)mit sem tudva valódi énjükről élik a kisvárosi átlagéletet.Egy csak egy ki az átkot megtörheti.Zseniális könnyed dráma-fantasy.
Update 10
Supernatural-Két testvér üldözi a sárgaszemü démont aki megölte anyukájukat.Közben azért összefutnak más természetfeletti lényekkel is akiknek elpáholják némi besózás után a pukkantójukat.
Update 11
Dallas 2012-A trottyok visszatérnek poronytyaik meg tükörként keverik a kaksit.Jó lesz ez nagyon.
Update 12
(B)Falling skies-Most fejeztem be a 2 évad daráját.Nagyon bejött. Idegenek megszállják a földet és csak a Second Massachusetts képes valamiféle ellenállást felmutatni állandó menekülés közben.Dráma scifi ajánlott.

Update13

Lost Girl-A magyányos succubus megtalálja az övéit akik szintén nem átlagos természetfelettiek és sok balhéba kverednek.

Update14

666 Park Avenue

Az ördög ügyvédje?Eddig nagyon beszippant.Bármerre mehet még.Erős 8-as :)

Update15

Les Revenants -A halottak?Visszatérnek?-Nem rohadnak?-Nem akarnak gyilkolni? Francia "pszájko",dráma,nyomasztás.

Update15

Heroes-Emberek különleges képeségekkel a világmegmentésért vagy éppen ellene.

Update 16

Arrow-A klasszikus képregényfigura kicsit az újkori batman stilusban tesz igazságot a miután 5 évig volt távol egy rejtélyes szigeten.

Update 17

Dollhouse-A szék amellyel különböző szeméyliségeket lehet feltölteni embereknek.Ez brutál dolgokat okoz itt és a jövőben is....

Update 18

Grimm-Egy rendőr felfedezi,hogy ő egy Grimm leszármazott.Ezért nem éppen szeretik a természetfeletti lények mert az ősei bökővel filéztéki a nem emberi társadalmat.Remek néha könnyed néha brutális sorozat kötelező.

Update 19

Orphan Black-A hihtetlen popsival rendellkező punk-rocker maca érdekes jelenet részese lesz.Látja magát sinek közé ugorni.Majd ezután ő ugrik be a halott alternatív énjének életébe.De egyre több rejtély és egyre több önmaga bukkan fel.Nyomozgatos laza scifiszálas sorozat kellemes szereplőkkel.

Update 20

Da Vinc'i s Demons-A fiatal Leondardo kalandjai kicsit másképpen.Véresebb csöccsel telítetteb mint gondolnánk.Némi misztikum,ármánykodás Scifi?,fantasy.Jó lesz ez.

Update 21

Sherlock-A régi jó öreg kabát a mai anyagokból újravarrva.Zseniális!!!

Update 22

Hannibal-Senki ne vacsora közben nézze ezt a nyomasztó brutalitást.Igazi utazás a az agytól a segglukig.Beteg.

Update 23

Hemlock Grove-A cigány vérfarkas és a vámpír aki nem tudja magáról,hogy vámpír barátságának története fűszerezve egy nagyobb gonosszal fura beteg kisvárossal.LAssú,vontatott agyratelepedő nyomós kis cucc.Ajánlott.

Update 24

Zero Hour-Green doki meglátja magát halottan egy évtizedek óta jégbefagyott náci tengeralattjárón a semmi közepén miközben az elrabolt felesége után nyomoz.Misztikum pörgés,órál,vallás,akció,kaland imádtam kár,hogy csak 1 évadot élt meg....

Update 25

Devious Maids-A született feleségek készítőjének új sorozata melye egy meggyilkolt latin szobalány esete körül forog.Szerethető karakterek utálható karakterek pálmafák fekete és egyébb humor csecsek.Zseniális.

Update 26

Once upon a time in wonderland-Mellékág az eredeti sorozatnak.Alice visszatér csodaországba a halottnak hitt szerelmét keresni aki egy dszin.Iszonyat LSD trip képivilág 10 rész után rajongó lettem

Update 27

Sleepy Hollow-A plgárrháborús hős miközbe lefejez egy furcs batáris alakot elájúl és a mai amerikában ébred miközben a lefejezett is előkerűl lóháton álmosvölgyben és jön még pár lovas és többi alja démon vele.Fasza cucc

Update 28

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.-A jólkiképzet csapat(Technikus,harcos,hacker,,stb.)yomozgat földönkívűli és természetfeletti dologk után.Rengeteg utalás a marvel univerzumra látványos néhol gyennyesen glam de ütős motyó.

Update 29

Dracula:A szokásos vérszívó szeretné visszakapni isméz megszületette asszonyát.Klasszkis karakterek név szerint viselkedésük más steampunk beütésű a motyó.Csecsek(hazalmasak)Vér,bél persze itt is dögivel.Nézős

Update 30

Almost Human:A nemtűl távoli hövőben android társaik lezsnek a rendőrőknek.A legtöbb nem túl okos csak mint egy mikro de egy letünt széria régebbi tagja nehézkesen összhaverkodi emberi társával és együtt kezdik meg a tisztogatást a rosszfiuk között.Remek Scifi.

Update 31

Atlantis:Jason a fiatall srác egy minitengeralattjáró baleset miatt egy vízalatti "kapun"viszakerűl az ősi Atlantis városába.És ő lesz a kiválasztott.Klisésen hangzik de jó cucc.Van itt nekünk Héráklész,pitagorasz,medúza és atöbbi klasszikus karakter akiknek tudjuk(vagy nem) a sorsát.

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.