Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gtamate2


gtamate2
veterán

Várom a véleményeket :R

*Sn0w

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

crome ra is van YT downloader addon. [link]

(#3) gtamate2 válasza kmisi99 (#2) üzenetére


gtamate2
veterán

Köszönöm, viszont nem engedi hozzáadni erről a webhelyről.. :S

*Sn0w

(#4) kmisi99 válasza gtamate2 (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja elfelejtettem leírni, hogy úgy kell telepíteni, hogy jobklikk mentés így lemented valahova. Belépsz a bővítményekhez a chrome ba engedélyezed a fejlesztői módot és csak behúzod oda a letöltött fájlt és telepíti is.

Bár ahogy látom nekem most valamiért nem mutatja a letöltést a youtube nál pedig eddig jó volt. :F

[ Szerkesztve ]

(#5) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

:R Ghostery :R

Gmail figyelőre szerintem ez jobb.

(#6) gtamate2 válasza kmisi99 (#4) üzenetére


gtamate2
veterán

Akkor hagyom is, a firefoxé tökéletesen kiszolgál, ennyit nem vacakolok most vele :)

KaiotEch: :R

*Sn0w

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ghostery. Biztos jó, de zavar, hogy állandóan megjelenik az ablaka. Egyelőre eltávolítottam, de ha megmondod, hogy miként tudok megszabadulni az állandó állapotjelentésétől, akkor megpróbálom szeretni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Samus


Samus
addikt

Gmail figyelőnek ez az Ultimate alkalmazás. Nagyon régóta használom, és nagyon szeretem. Egyetlen hátránya, hogy nem tud magyarul, mondjuk ez engem a legkevésbé sem zavar. Anno volt egy hasonló kinézetű, de magyar nyelvű alkalmazás, de valamiért lekerült az áruházból...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) turai_ válasza Vakegérke (#7) üzenetére


turai_
tag

Beallitasait megnyitod, Advanced ful, Show alert bubble pipa ki.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#10) Samus


Samus
addikt

Vicces ez a Ghostery. Azt hittem az FB össze-vissza követ. Erre ott például egy darab tracker-t nem talál...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Jester01


Jester01
veterán

A tab mix plus is kiváló bővítmény.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#12) Vakegérke válasza turai_ (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már meg is van, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) gtamate2 válasza Samus (#10) üzenetére


gtamate2
veterán

Minek is követne ha lépsz egy oldalt gondolom a logba automatikusan beírja, megjegyez az mindent, nem adja ki külső cégeknek mint a többi weblap esetében.

Jester01: Mit is tud ez pontosan? Csak mert a linkelt honlapon semmi érdemi információt nem találtam.

*Sn0w

(#14) Samus válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Samus
addikt

Mert alapesetben agyon van tömve reklámokkal, mondjuk az Adblock szépen kitakarította, csak gondoltam nem véletlen a sok hirdetés...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Jester01 válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Jester01
veterán

A help alatt találsz képeket meg leírást a millió állítási lehetőségről.
Röviden amit tabokkal meg lehet csinálni azt ez tudja.

Jester

(#16) saja


saja
tag

Linux alatt nem kell fizetni a downloadhelper konvertálásért ;) .

Sőt! Windows alatt is be lehet állítanii úgy, hogy ha letöltesz windows alá ffmpeg-et, akkor azzal tolja az mp3, wma, stb. konverziót ingyen.

keep calm and code erlang

(#17) idegen lény


idegen lény
őstag

Köszönöm az írást! Az Adblock Plus letöltés Chrome-nál nem az Adblock Plus-ra mutat, hanem a sima Adblock-ra, mondjuk szerintem az a jobb. Van egyébként Adblock Pro is. Nem tudom, melyik jobb.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#18) idegen lény válasza idegen lény (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Még annyit ehhez, hogy Chrome-nál a sima Adblock-ra sokan panaszkodnak, hogy lassít, pl.: "Sorry to say but I almost uninstalled Chrome until I realized that it is dead slow only because of this extension. There are currently 10 open issues about slow-down in your issue tracker and tons of comments about it here! Replaced it with Adblock Plus extension for now and now all is well." Szerintetek melyik jobb?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) idegen lény válasza idegen lény (#18) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem az Adblock Pro. Amiket még hasznosnak találok Chrome-ra:

Google Gyorsgörgető (A Gyorsgörgető lehetővé teszi, hogy közvetlenül egy Google keresési eredmény releváns részéhez ugorjon.)

Looper for YouTube (Let you auto replay videos with ONE-CLICK & able to set AUTO LOOP by DEFAULT, loop how many times and loop a portion.)

Google Dictionary (by Google) (View definitions easily as you browse the web.)

FastestChrome - Browse Faster (Save time and enhance your productivity! Get quick definitions, auto-load next pages, search faster, and more.)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#20) Elemental


Elemental
addikt

Én még a flashblock-ot használom.

Firefox
Chrome

(#21) disy68


disy68
aktív tag

Nálam az Adblock mellett a NoScript játszik még. Néha kicsit macerás, hogy engedélyezgetni kell dolgokat, de ezzel pofánvághatjuk a paranoiát is.

Ja meg van egy Remove It Permanently nevű kiegészítő is, amivel különböző szempontok alapján lehet tartalmat eltüntetni oldalakról.

[ Szerkesztve ]

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#22) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

én videóletöltésre ant.com video downloader-t használok.
amúgy az adblock-hoz jól jöhet az element hiding helper!

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.