Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Látom ő is az az ember akinek jó gépre telik, de winen spórol. :)
win 7 szerver változata, omg XD

[ Szerkesztve ]

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem olvastam végig, csak bele-bele olvastam, illetve a te érveidet. Teljesen felesleges volt vitába szállni. Gyakorlatilag a szeme elé lett rakva mi a pálya, realizálódott benne, hogy nem jó amit csinál, mégis elküldött a fenébe. De egyébként már megszokhattuk, hogy a csőcselék nagy része a látványra megy, nem a józan észre.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) gtamate2 válasza westcoastog (#1) üzenetére


gtamate2
veterán

Átfogalmaztad úgy látom egy kicsit :D
Még csak az ssd-t, gépházat, meg pár ilyen apró cuccott vett meg, a lap+cpu+memóriát nem, ezért gondoltam hogy szegény gyerek ne költsön már 80k-t egy olyan procira amikor azt a videókártyát még egy fx 6300 is kiszolgálná.
A szerver változathoz meg mit hozzáfűzni ;] ;]

Iscariah: Igazából a barátja küldött el, de nem alacsonyodtam le a szintjére azért. ("b*zi aki játékra i7-et vesz" érv ellen nincs orvosság :) ) Utólag persze beismertem hogy hiába hozok fel józan érveket ha nem hat egyes emberekre..

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#4) westcoastog válasza gtamate2 (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja hogy még nem vette meg, nem tudtam értelmezni. :D
Ha nincsen meg neki lap-cpu-ram akkor még simán, én is amd-s vagyok, de szívem szerint vennék már egy 4 magos i5-öt, az új 4-es szériából.
De ehelyett holnap csak egy 3ghz-s athlon 651k upgradet ejtek meg. :DDD
Vagy ha már ennyire amd-zni akar, helyében vennék egy 8320-at 280x-el, vagy 290-el, esetleg még egy gtx760, vagy nem tudom mi van ekörül.

Vetessél vele windowst is. ;] :P

(#5) Apollyon válasza gtamate2 (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ő igen, végülis mindegy ki küldött el.. A lényeg hogy a frászbuk nem a szakmai arcok gyűjtőhelye :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) gtamate2 válasza westcoastog (#4) üzenetére


gtamate2
veterán

Az fx8320-nak még lenne értelme, de ennyiért komolyan amennyit ő rááldoz tényleg sokkal jobbat ki lehetne hozni. A windowst meg se mertem említeni ;]

Iscariah: Erre rájöttem sajnos :D

*Sn0w

(#7) westcoastog válasza gtamate2 (#6) üzenetére


westcoastog
veterán

Túl a proci felé billenti a mérleget, holott jobb vga-val nyilvánvalóan jobban menne a játék.
De hát föl kell vágni hogy 4 ghz fölött megy alapból a procija. :D

(#8) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az i7 csak programozásra jó résznél meghaltam.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) zolee5016 válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

nekem a lapozófájl miatt kell a 16gb....a 8 gb nem elég....című mondat is sánta...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) gtamate2


gtamate2
veterán

A passmark pedig az Isten a tesztek terén.. :D

*Sn0w

(#11) aero. válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

+1

a t y a ú r i s t e n

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

"olyan konfigot rakok össze,amihez nem kell nyúlni többet"

Hö-höö-höhhöhöh-höhhöhöhöhöhöh-hhöhöhöööööööööhhhöhöh :DDD

XXX

(#13) tomazin


tomazin
veterán

hát nekem ez tmdr volt, plusz az xd és társainak a száma már a 10.poszt után elvette a kedvem az elolvasásától.

btw nagyon szerencsés helyzetben lehetsz, hogy magadtól szeretnél tanácsot adni. én egy idő utá meguntam, hogy "venni kéne valami gépet, segítenél" meg "beújítanék egy laptopot, de milyet vegyek" kérdéseket.
eleinte még feltettem ilyen naiv kérdéseket, hogy mire szeretnéd használni, de mostanában csak annyit tudok mondani, hogy van egy csoda dolog, amit úgy hívnak internet, és ott el lehet olvasni a teszteket, ami alapján döntést lehet hozni.

(#15) gtamate2 válasza #07677952 (#14) üzenetére


gtamate2
veterán

Úgy tűnik te lennél az illetékes? Vagy csak ezért regisztráltál a fórumra hogy ezt beírd?

Nem az a baj hogy nem jó gép, hanem hogy bután összeállított konfig. Az fx8320 és a 9370 ugyan az a proci csak az utóbbi 30k-val több. Egy gamer gépbe pedig nem a proci a legfőbb tényező, esetleg vidéken ha menősködni akarsz a cuccoddal, hogy nekem má' nyóc magos 5 ghz-es. Egy erős videókártya már dobna a konfigon.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#17) 8th


8th
addikt

Egy jó tanács: töröld az ilyen ismerősöket.

(#18) gtamate2 válasza 8th (#17) üzenetére


gtamate2
veterán

Lehet jobban járnék, de akkor min szórakoznátok ? :D

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.