Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Miért háborodtak fel? Nekem személy szerint nincsennek pénzügyi gondjaim játékon belül. Viszont vannak akik szeretnek alapból sok pénzel kezdeni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Hirtelen a Google play ugrott be, ahol sok ingyenes játéknál ugye pénzért vehetünk pénzt, aranyat gyémántot.stb....
Nincs ezzel semmi gond, ha valaki megteheti "vegyen" pénzt. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) #51736960 válasza alevan (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

majd lesznek, ha multizol...
biztos jó érzés lesz, amikor a 10 éves vérpisti szétlövi a segged a $100.000.000-os aknavetőjével, amit épp apuci hitelkártyájára vásárolt :D

(#4) vg válasza #51736960 (#3) üzenetére


vg
addikt

Ostoba, irigykedő hozzászólás.

(#5) ch003067


ch003067
addikt

Akkor eltűnnek a cheatek is,nem? Mert akkor pénzt se lehet majd lehívni. Jó, persze jöhet mindenki, hogy milyen dolog cheatelni, de szerintem GTAba már mindenki cheatelt.

Más: ha szerzek játékban pénzt, akkor azt majd el is lehet adni nem? Mert az nem lenne hülyeség. Ha meg úgy csinálják meg, hogy a vett pénzen csak valami elit cuccokat lehet venni (amit alapból nem ehet elérni), akkor az gáz lesz.

(#6) #51736960 válasza vg (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

tudod, az én időmben ha megvettél egy játékot, akkor utána már nem kellett további összegeket költeni ahhoz, hogy teljes legyen a játékélmény.
multiban pedig, ha béna voltál, akkor nem a pénztárcát nyitottad ki, hanem vagy megtanultál játszani, vagy sírva a sarokba kuporodtál :)
és igen, abszolút nem tetszenek a mai trendek, és ha emiatt ostoba vagy irigykedő lennék, hát...

(#7) vg válasza #51736960 (#6) üzenetére


vg
addikt

Nagyapáink idejében meg üvegkavicsokat dobáltak az utcán. Megértem a frusztrációd okát. Aki nem olyan eszeveszett jó játékos mint mondjuk TE, annak igenis legyen lehetősége megvenni azokat a eszközöket pár forintért amivel jól le tud nyomni. Nem kell senkinek a sarokban ücsörögnie, hátrányban lennie, mert azok az idők(ahogy te is írtad) már elmúltak.

(#8) kispecek


kispecek
aktív tag

Ugye azt sem felejtjük el, ha dől a pénz, miért ne dőlhetne jobban...
Elbaxtam a pénzt?Nem baj, majd veszek még.Játékélmény 0.Ész nélkül lehet költekezni, mint ezt teszik az életben is sokan.
Erről szól a világ....

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#9) #51736960 válasza vg (#7) üzenetére


#51736960
törölt tag

az "üvegkavics dobáláshoz" képest egy számítógépes játék egyértelmű evolúció, míg a pay-to-win modell csak egy lehúzás, semmi több...
de ha neked ez kell, én nem foglak (és nem is tudlak) lebeszélni.

(#10) #52815360 válasza #51736960 (#3) üzenetére


#52815360
törölt tag

Még ha vérpista költekezik, az nem olyan nagy baj. Viszont amikor egy milliárdos profi kezdi el szórni a pénzt, majd összeáll hasonló kaliberű emberkékkel, na onnantól halott ügy :))

(#11) Peterson_ válasza #51736960 (#9) üzenetére


Peterson_
addikt

Maximálisan egyetértek.
Mostanában igen ritkán ülök le multizni -főleg- időhiány miatt.
Pár éve még CS1.5 meg Jedi Academy ment ezerrel és pont azért volt szimpatikus, mert annyira voltál "sikeres", amennyire megvolt a gyakorlatod és a valós tudásod.
Persze karakterfejlődés sem volt, csupán maga a játékos lépett szintet :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12) zone


zone
őstag

Az ilyen pay-to-win rendszer olyan, mint a csalás, csak hivatalosan engedélyezve, pénzért. Multiplayer játékban az ilyet nagyon utálom. Lenullázza a játékélményt, ezt még a Blizzard is belátta, végre megszüntetik a pénzes AH-t.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#13) wikings2 válasza zone (#12) üzenetére


wikings2
őstag

ámen :DD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#14) gtamate2 válasza #51736960 (#3) üzenetére


gtamate2
veterán

+1 . Ha multizunk akkor legyenek egyenlőek az esélyeink, ne legyen az hogy ha valaki az életben gazdagabb akkor a játékba is lealázhat mindenkit. Egyenlő esély mindenkinek, így korrekt..

*Sn0w

(#15) Slade92 válasza gtamate2 (#14) üzenetére


Slade92
aktív tag

Mintha a való életbe a gazdagabbal szemben egyelô esélyed van! :))

(#16) PiTM0N válasza vg (#7) üzenetére


PiTM0N
tag

Bocsi, de szerintem magától adódik a megfordítása is a példádnak: Aki olyan eszeveszett jó játékos, mint VALAKI :)) , és csak pár forintjába kerül be-betonoznia az előnyét, akkor miért ne tenné?
És innen már eljutunk oda, hogy sok kis apró, még több, aztán meg a hónap végére kiterheltél (mondok egy számot) 10000Ft-ot a számládra, játékpénzre, azért, hogy tarthasd a helyedet a versenyben, a többi "pénzes" játékossal. Ez szerintem eléggé demotiváló...

Ha már ilyen egy játék mechanikája, akkor ne ~14000Ft a boltban legyen, hanem ingyenes! Aztán meg meglátjuk, hányan játszanak vele.

(#17) TESCO-Zsömle válasza gtamate2 (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha multizunk akkor legyenek egyenlőek az esélyeink, ne legyen az hogy ha valaki az életben gazdagabb akkor a játékba is lealázhat mindenkit.

Ugyan hogy lennének egyenlő esélyek? Még ha úgy is van, ahogy mondod, az élet és az aktuális társadalmi/anyagi helyzeted dönti el, hogy mennyi időt tudsz a gép előtt tölteni gyakorlással, a képességeid fejlesztésével. Vagy gondolod, hogy heti 60 óra fizikai munka mellett is ugyanannyi időt és energiát tudsz beleölni, mint egy iskolás? Na neee...És akkor a biológiai adottságokról nem is beszéltünk.

Egyenlőség soha nem volt és nem is lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) alevan válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


alevan
őstag

De igen! A Borgok szemében mindneki egyenlő.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#19) #52815360 válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezért jó a stamina/fatique rendszer :D

(#20) TESCO-Zsömle válasza alevan (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tévedés. A Borg szemében sem egyenlő mindenki. Vannak olyan fejletlen fajok, amiket nem asszimilálnak, lásd: Kazonok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Teasüti válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azt hiszem erre mondták régebben, h owned. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.