Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

F*ckin awesome :Y :Y :C

All→M8

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

Úristen, ez a játék... :Y :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Helmoras


Helmoras
őstag

Oké, KELL :D

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Kérdés: mivel több helyen is úgy írják, hogy a GTA5 tulajok ingyen játszhatnak vele nekem ebből az következik, hogy a GTA5-el nem rendelkezők is játszhatják, persze némi pénzmagért cserébe?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Helmoras válasza Xaels (#4) üzenetére


Helmoras
őstag

Abszolút jó a kérdés, szerintem ez egyszerűen annyi lesz hogy ez a GTA 5 multija.

(#6) sittes79


sittes79
addikt

Az a baj, hogy nincs benne tartalom, az a baj....ószom :C

(#7) HollyBoni válasza Xaels (#4) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez nem egy külön játék, ez simán a GTA5 multiplayer része.

(#8) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Hmmm. A lényeg kimaradt. Hány személyes lehet?

(#9) Helmoras válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


Helmoras
őstag

16 nem? a cikk elején.

[ Szerkesztve ]

(#10) callmeakos válasza Helmoras (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez lenne a logikus :U

All→M8

(#11) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Nem tudom mitől olyan nagy szám ez a videó, hiszen már most is lehet multizni GTA-ban. :U

[ Szerkesztve ]

(#12) negyven2 válasza callmeakos (#10) üzenetére


negyven2
veterán

Az is, mivel a lemezen rajta lesz, de csak okt. egytől lesz elérhető. Addig a a R* is azt mondja, hogy élvezzük ki a single játékot. Gondolom egy update során aktiválják majd a multit mindenkinek (vagy kódot küldenek a Social Clubon keresztül).

bbTamas77 Az MTA/sa-mp felhozni fölösleges, mert az egy nem hivatalos modifikáció. Anno a III, a VC-hez is volt (van?) és van egy két kezdetleges GTA IV külsős multi mód. És az a nagy szám, hogy lényegében egy World of GTA-ra emelik a multit. lényegében egy külön multis játékot kapunk a GTA V mellé.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#13) Lacee1986 válasza Helmoras (#9) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Aki csak a videót nézi... :D Köszi.

(#14) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Ez kihajtja majd a szuszt a gépekből, kíváncsi leszek hány öreg cucc lesz alatta 3ledes, ylod-os masszív, több órás maratonok után :N

(#15) Xaels válasza Helmoras (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor meg miért nem csak így hívják. Minek az a GTA Online-ozás? Meg minek kell külön kiemelni, hogy minden GTA5 tulajnak ingyenesen elérhető lesz?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) HollyBoni válasza Xaels (#15) üzenetére


HollyBoni
veterán

GTA-val játszol online, nem? :P

(#17) P00By


P00By
nagyúr

Király! :D

(#18) Puma K


Puma K
veterán

Mindjárt sírva fakadok... Kell egy izom brutál asztali gép, meg egy projektor 5m-es vászonnal! :O
Éreztem, hogy jó lesz, de hogy ennyire arra nem számítottam.

A GTA V lesz az én SecondLife-om... :))

Remélem minél hamarabb bejelentik a PC-s verziót...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) .LnB válasza Xaels (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Címéből azt hittem ez valami MMO. De akkor nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Helmoras válasza Xaels (#15) üzenetére


Helmoras
őstag

Én aztán nem tudom, tőlem ne várj választ :R

(#21) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Igen váratós :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#22) tomi1031


tomi1031
tag

Azt a k@#% :DD Nagyon komoly lesz úgy érzem. :DD

(#23) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Csak legyen PC-re :R Ha leszámítunk minnden negatív dolgot a konzolokkal kapcsolatban akkor is számomra az marad, hogy egy GTA-t joystick-al olyan lenne játszani auto aim-al, mint WASD-al vezetni az életben az autómat :W

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#24) afterburner_ válasza BlackSoft (#23) üzenetére


afterburner_
őstag

ennyi.. látom nem csak én vagyok ezzel így :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#25) Jeanne d'Arc

Tutira kell! De vàrom. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) BlackTreff


BlackTreff
tag

Lehet külön játékként tekinteni, mivel a Rockstar hosszútávra tervez vele, folyamatosan fejlesztve lesz, ráadásul 2 héttel később is jön mint az alapjáték!
És azt rebesgetik, hogy next-gen konzolokra is megjelenhet! :K

[ Szerkesztve ]

(#27) wolfman


wolfman
veterán

Ez a játék gyönyörű szép, bár a látótávolságot már most megmondom, nem lesz ekkora (távolba is ennyire részletes)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) gyuszaa válasza BlackTreff (#26) üzenetére


gyuszaa
őstag

2 héttel később lehet hozzáférni, de a szept. 17-én vásárolt alapjátékban már benne lesz, xbox 360 esetén meg külön lemezen.

(#29) NielsX


NielsX
tag

MIKOR LEHET MÀR MEGVENNI!:)

(#30) alevan válasza NielsX (#29) üzenetére


alevan
őstag

Bazz, szereznem kell egy TV-t a megjelenés napjáig a boxhoz :D

Nagyon kíváncsi vagyok, milyen külömbség lessz majd az Xbox360 és az Xbox One között multit véve alapul. És vajon a fenti trailer min futott? Konzolon vagy PCn?

Edit: nem válasznak ment, bocsi (#29) NielsX

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#31) Villeneuve válasza alevan (#30) üzenetére


Villeneuve
csendes tag

PC-n biztos nem. A Gameplay PS3-on futott szerintem ez is.

(#32) zsoltti válasza alevan (#30) üzenetére


zsoltti
senior tag

jah, a mostani konzolokhoz képest szebb grafikája van a videónak, bár a múltkori videó is állítólag ps3-on futott.

(#33) HollyBoni válasza alevan (#30) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az előző trailer elvileg PS3-on futott, szerintem ez is mert csak 720p. PC-re meg elvileg nem is jön, nem? Láttam pár hírt hogy elvileg valami nvidiás csávó azt mondta jön, de a Red Dead Redemption sem jött ki, azt is csak ígérgették.

(#34) Villeneuve válasza HollyBoni (#33) üzenetére


Villeneuve
csendes tag

Nem csak elvileg. Gyakorlatilag is PS3-on futott. Egyrészt a Rockstar elmondta hogy PS3-on futott a Gameplay, másrészt a gameplay videóban 1:35-nél észre lehet venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Espla


Espla
aktív tag

16 játékos egy ekkora világban? :W

Több ezer fős TDM bandaháborút képzeltem el...

16 játékosért nem volt érdemes lefejleszteni a multit.
Annyi még egy FPS-ben is kevés... :O

(#36) Villeneuve


Villeneuve
csendes tag

100%. A GTA Online Gameplay PS3-n futott. Videóban 2:24 jobb alsó sarok.

(#37) Gebriel


Gebriel
veterán

Eszem, f@szom megáll... :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#38) alevan válasza Espla (#35) üzenetére


alevan
őstag

Ha folyamatosan 1000 ember lenne ugyanazon a játéktéren, egy GTA stílusú játékban, abból csak káosz lenne. A GTA 5 multi részét egy Payday 2 multirészéhez hasonlítanám leginkább: akkor a legélvezetesebb, ha ismerősökkel tolod.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#39) vinibali


vinibali
őstag

nagyon forró...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#40) haddent válasza Villeneuve (#31) üzenetére


haddent
addikt

Persze ám, mert nem PC devkittel szoktak demózni, hogy szebben nézzen ki ugye :DDD

(#41) HollyBoni válasza haddent (#40) üzenetére


HollyBoni
veterán

Itt nem.

(#42) sittes79


sittes79
addikt

"Beszarsz-kategória

A headset-be beszélve a játékbeli karakterünk szája nagyjából hasonlóan mozog. Az AI vezette emberek ennek alapján viselkedhetnek, azaz ha üvöltesz, ők sietve pakolják majd a zsákba a moneyt.

A TV-ben real-time történéseket is nézhetsz, például ha egy játékost köröznek, te otthon a Weazel-en (Fox News GTA-megfelelője) figyelheted az autós üldözést a fölöttük lévő hírszerző helikopternek köszönhetően. Ez teljesen real-time, akár a házad előtt is elmehetnek, és az ablakból kinézve ott látod őket...

Bármikor berakhatod a bankba a pénzed, amire szükség is lesz, hiszen ha egy játékos megöl téged, a nálad lévő casht elviheti. Be is fektetheted a pénzt ingatlanba, tőzsdére, versenyeken fogadhatsz, stb.

A saját kocsinkat nem tudják mások ellopni, esetleg vezetni, ha mi kiszálltunk belőle. Ha le van zárva, akkor le van zárva.

Ha ellopunk egy autót, át kell festenünk és le kell cserélnünk a rendszámtáblát (!), különben ha észrevesznek a rendőrök, körözni kezdhetnek.

Leslie Benzies szerint Los Santos csak a kezdet – bár folyamatosan újabb és újabb lehetőségek nyílnak meg, egy ponton majd új területekre is beléphetünk a GTA Online-ban.

Manipuláld a tőzsdét! Fektess be egy csomó pénzt egy autógyártó papírjaiba, majd az adott típus kocsijait szisztematikusan pusztítsd el, bármerre jársz. A tőzsde reagálni fog, a papírok zuhannak majd, és a gyártó új típusokat indít az utcára. (!!!)"

Forrás: gtaplace.hu

(#43) Helmoras válasza sittes79 (#42) üzenetére


Helmoras
őstag

Elég komplex, tetszik :C

(#44) Villeneuve válasza haddent (#40) üzenetére


Villeneuve
csendes tag

Nem hát.

(#45) horush válasza Espla (#35) üzenetére


horush
addikt

Szerintem a jelenlegi konzolgeneráció nem igazán bírna el több játékost egyszerre. Úgy gondolom, hogy majd pc-n / nextgen konzolokon nagyobb is lehet ez a szám. Több ezer fő esetén meg valószínűleg káosz lenne a rengeteg lehetőség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#46) WongFeiHong válasza Villeneuve (#36) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ahhoz képest akkor szépen viszi. pl a Max Payne 3 egy selejt volt ps3-on,nem is beszélve az RDR-öl.

(#47) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Nincs egy hónap és tolhatjuk a single-t :DD

(#48) wolfman válasza sittes79 (#42) üzenetére


wolfman
veterán

Érdekes dolgok ezek, de az utolsó pont eléggé hihetetlen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) WongFeiHong válasza nelsonmanian (#47) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

konzolon persze :)

(#50) Szergely83


Szergely83
tag

GTA V installation guide: [link]
:DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.