Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ste


Ste
addikt

nagyon kíváncsi leszek lesz-e valami érezhető gyorsulás a patchnek hála
bár lehet azért lehet inkább a minőséget állítani, mert máson nem nagyon akarnak optimalizálni

(#2) gV


gV
őstag

na végre :) nem kell kihuznom az usb-ből a kormányt h a kamera ne forogjon körbe-körbe
San Andreasnál is kijavithatnák

(#3) #97544192


#97544192
törölt tag

Már itt volt az ideje! :))
Pont most akartam feltelepíteni a GTA IV-et (uj Windows miatt) és ez fogad :DD

(#4) Mazsika


Mazsika
őstag

lehet jobb lett volna megcsinálják rendesen ezt a játékot mielőtt kiadják nem?! :Y

Dáccsika

(#5) LÁZ


LÁZ
addikt

Sajna cumi a peccs, nálam lett némi optimalizáció, viszont a netcafé meghalt teljesen :((( vicces

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6) Lenry


Lenry
félisten

remélem a patch után elég lesz neki 4GB RAM... unom már, hogy úgy swappel, mintha 256megával próbálnék játszani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nálam tökéletes a patch :C

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8) Shodan válasza LÁZ (#5) üzenetére


Shodan
addikt

igen ezt többen írták, nevetséges :((

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9) dy_nmq válasza Lenry (#6) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

8-al már türhetö :P

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#10) X@b3e


X@b3e
addikt

Hát ideje volt, én még bele sem kezdtem, csak az asztalon várakozik az ikonja, pont a bugok miatt..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#11) Tomate válasza dy_nmq (#9) üzenetére


Tomate
veterán

Mennyihez nyúl a játék ebből a 8gb-ból??

(#12) Lenry válasza Tomate (#11) üzenetére


Lenry
félisten

igazából a 4hez sem nyúl... ha ki Alt-Tabolok az összes RAM kihasználtság a 3gigát se éri el

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) varga911 válasza Lenry (#6) üzenetére


varga911
senior tag

Nálad lehet valami, nálam 2 gigával tükörsima... :U

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Már tolom is rá. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) marcias


marcias
őstag

Érdemes már Win7-tel próbálkozni? Vagy majd ha kijön a végleges? (a GTA-ra értem ;] )

Steam: marcias88

(#16) TTomax válasza marcias (#15) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,hogy érdemes....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) gyuszito válasza TTomax (#16) üzenetére


gyuszito
senior tag

öregem iylen géppel is ''CSAK'' 55 fps?? :U
Hát ez egy kicsit sok lett ez a game nem??
Sztem abszolút idiótaság már ez a gépigény-.-'
A crysisnál még megértettem mert tényleg naon szép lett.De ez a game...Főleg az árnyék...(lehet h csak az én csúcs konfigomon ronda) :DDD :N

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#18) marcias válasza TTomax (#16) üzenetére


marcias
őstag

Hát egy GTX280-on illik is annyit mennie. Korábban nem volt meg 40 min.? Az a helyzet, hogy az én kis 2600XT-m mellett szinte minden második felületről hiányoztak a textúrák.

Steam: marcias88

(#19) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Hmm, úgy érzem az én 6600Gtmen még mindig ne próbáljam meg futtatni :D

(#20) Henker2


Henker2
addikt

Az első patch-hez képest mit javit ez a második? :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#21) Henker2 válasza Henker2 (#20) üzenetére


Henker2
addikt

Csak azért, mert eddig patch nélkül játszottam, és van-e most már értelme feltennem az első illetve ezt a második patch-et?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#22) raczger válasza Henker2 (#20) üzenetére


raczger
őstag

Ezeket, mint ahogy a hírben is le lett írva:) A legnagyobb lényeg szerintem, hogy a grafikánál több állítási lehetőség van, így több fps-t is lehet nyerni:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#23) Eagl3 válasza Henker2 (#20) üzenetére


Eagl3
veterán

Fel van sorolva...

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem mióta fent van a patch azóta nem tudok belépni a net kávézóban az E betűvel a gépbe. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) Shodan válasza AMD Power (#24) üzenetére


Shodan
addikt

remek most próbáltam nekem se megy :(((

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#26) infectedmann


infectedmann
őstag

Szánalom ez az egész GTA IV.
Az összes mai játék el fut a gépemen közepes grafikával. Sőt a Death Space és a Prince of Persia az optimalizáció miatt full grafon is elfutott, de ez olyan bugos, hogy élvezhetetlen a játék vele.
Jönne már ki a Mafia 2, se perc alatt el fogja mindenki felejteni a GTA IV.

(#27) LÁZ válasza AMD Power (#24) üzenetére


LÁZ
addikt

Ez általános probléma, illetve a zeneszámokat sem lehet léptetni n-el, havernál meg sztori küldetéseket nem lehet megcsinálni az ilyen bugok miatt :((( .

Sajnos többet árt, mint amit használ, tapasztalatom szerint.
Érdekes, hogy nekem első telepítésre, patch-ek nélkül semmilyen dolog nem jött elő, kivéve a grafikai problémákat természetesen

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28) Henker2 válasza raczger (#22) üzenetére


Henker2
addikt

Köszi! Fel kell tennem az első patch-et vagy elég csak a másodikat?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#29) LÁZ válasza Henker2 (#28) üzenetére


LÁZ
addikt

Elég a másodikat, de előtte a mentéseidet másold ki vhova, mert lehet meg leszel lőve pár helyen a bugok miatt :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#30) Henker2 válasza LÁZ (#29) üzenetére


Henker2
addikt

Milyen bug-okra gondolsz? :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#31) Shodan válasza Henker2 (#30) üzenetére


Shodan
addikt

pl. nem tudsz belépni a netkávézóba.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#32) Henker2 válasza Shodan (#31) üzenetére


Henker2
addikt

Hát sajna nekem nagyon ratyi lett a GTA a patch után. Full textúrahibás... :W

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#33) Rivaul


Rivaul
addikt

Kitűnő játék lenne ha nem lenne egy szar az egész úgy ahogy van... :W Minden játék ami létezik fullon megy a gépemen kivéve ezt a hulladékot :((( Még az utcán okés de ahogy autóba ülök mintha egy tanulóvezetővel próbálnék jáccani... Nem számít ennek ha fullra húzom ha minimumra ugyan olyan használhatatlan... Talán Meg kéne csinálniuk rendesen s kidobni a javítást egy 5-600 megás patch-be nem foltozgatni. S még ezek akarják kidobni jövőre a következőt :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#34) LÁZ válasza Rivaul (#33) üzenetére


LÁZ
addikt

Így igaz, történetileg ki van találva rendesen, meg jó az egész összességében, de inkább költötték volna azt a 200k-t a portolásra a védelem helyett :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) gyuszito


gyuszito
senior tag

SRY hogy láma vagyok de a 7ees szériában mi a javítás??
Nekem semmi bajom em volt vele driver frissítés után. Talán kicsit gyorsabb lesz a game???
Reménykedjek vagy fel se tegyem ujra?? :F

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#36) LÁZ válasza gyuszito (#35) üzenetére


LÁZ
addikt

némi fps növekedés érzékelhető a több grafikai opciónak köszönhetően, de inkább csak bugosabb lessz :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#37) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Még várok egy fél évet a játékkal,addig még kiadnak 10 javítást és talán játszható lesz :D Sajnálom hogy így elszúrták az optimalizálást :( Mafia 2 sajna csak év végén jön,de addig is februárban Godfather 2 :C

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#38) AMD Power válasza Shodan (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Kurv* jó. Most mi a frászt tegyek/tegyünk? Patch le lehet szedni róla?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39) Shodan válasza AMD Power (#38) üzenetére


Shodan
addikt

Én már túl vagyok azon a részen ahol a főküldetésbe volt a netkávézó. Patch-t biztos nem lehet leszedni, mert még az exe-t is felül írja.
Arra gondoltam még hogy nem- e valami idióta védelem megint, nem tudom neked eredeti?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#40) AMD Power válasza Shodan (#39) üzenetére


AMD Power
titán

Azon már én is túl vagyok de a tesóm még nem tart ott és így nem ártana ha jó lenne az a gomb. De szerintem más küldetésnél is fog kelleni a gép....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41) Lenry válasza varga911 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

pedig swappol. egy ideig jó, aztán megáll tekeri a vinyót, szaggat, aztán megint jó egy darabig... VistaSP1-el is csinálta, W7el csak rosszabb lett a helyzet :F
konfigom az adatlapomon...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) Rivaul válasza Lenry (#41) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem is ugyan ezt csinálja... Ha fulra húzom akkor is messze elég neki a gép s a benchmark 35-8 fps-t ír rá. Viszont játék közbe hajtja a vinyót mint az ökör s csak csapkod...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#43) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Nekem így már játszható sebességgel megy 1440x900 -ba, minden LOW-on( nem csúnya a low grafika) az
AMD X2 3800+, GF8600 GT, 2GB Ram , Win XP gépemen.
Mondjuk lehet valahol belassulna még nem jatszottam vele 10 percet se

(#44) Prof01


Prof01
veterán

Nagyon durva milyen PC kell neki. Ehhez képest az xbox popup hibája semmi..

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#45) Bator92


Bator92
tag

Ez azért jó dolog, hogy javítanak valamit és 2-szer annyi hiba lesz. KB

(#46) werszomjas


werszomjas
őstag

Lehet hülye a kérdés de felteszem :D

Szóval ha felteszem a játékot, elég ezt a patch-t feltenni, vagy fel kell tenni az első patch-t is???
Vagy ebben benne vannak az első patch javításai is?

üdv

(#47) Silenzio


Silenzio
addikt

Azt én is tapasztaltam a játékkal eltöltött 20 percben, hogy mintha Win 7 alatt megszűnnének a beröccenések, swappelések... XP-n sokáig toltam a játékot, jó alaposan, de úgy 30%-nál elegem lett a szaggatásból.

Én azt mondom, elegem van az egészből. Szépen megveszem majd eredetiben, kivárok úgy 3 évet és az akkori gépeken gond nélkül (és ha így folytatódik patch nélkül) fogom végigvinni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48) okay válasza Silenzio (#47) üzenetére


okay
aktív tag

Sztem egy izmos gépen se fog jol menni,ahogy régen a ProStreet,az se a kevés teljesitmény miatt akadt.Ez van! :)

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#49) marcee


marcee
addikt

Nálam eddig néhány (tényleg kevés) grafikai problémától eltekintve teljesen jól futott az eredeti verzió és az 1.0.1.0-es patchelt is. 1680-ban, magas részletességgel és látótávolsággal, amit 512MB Vram mellett engedett beállítani. Az új patch-et felrakva a fele környezetről eltűntek a textúrák, beléptem az options-ba, ott azt jelezte, hogy a jelenlegi beállításaimon ~900MB videómemóriára lenne szükség (dehogy mitől ugrott duplájára a frissítéstől azt nem tudom), újra beállítgattam high-ra és alacsonyabb view distancera, így már megint szép lett és ment is rendesen, csakhogy 5 perc játék után megfagyott!!! Eddig kb 40-50 órát játszhattam vele és ez volt az első fagyása. :( Szép kis patch.

[ Szerkesztve ]

\m/

(#50) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Ahogy olvasgattam itt a többségében negatív tapasztalatokat úgy döntöttem, még várok egy kicsit a megvétellel. Legalább mérséklődik egy kicsit az ára.

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.