Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djtoomi


djtoomi
addikt

Vajon akkor most lesz PC-re, vagy sem? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) Shad0w válasza djtoomi (#1) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ha jól tudom akkor szeptemberben jön a pc-s verzió.

(#3) tiv83us


tiv83us
veterán

Nemtom, biztos a nagy teruletek bejarhatosata miatt kellett a kompromisszum, de szerintem akkor is eleg ganyul nez ki igy 2008-ban...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) N4r4ncs válasza tiv83us (#3) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Állítólag teljesen újraírták a motort és hogy relative lenyűgöző grafikát láthatunk majd.Hát én ezzel szemben én olyan lényegi változást szinte nem is látok a korábbi részekhez képest,talán az effekteket jobban kidolgozták de ezen kívül nem sok.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#5) C@rbon válasza tiv83us (#3) üzenetére


C@rbon
senior tag

A GTA sosem a grafikáról szólt hanem a szabadságról :K
És szerintem nem olyan szar a graf.

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#6) Sirandrish válasza C@rbon (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 4 pont az odab*szós grafról szól....t eddig:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Type-R


Type-R
őstag

ez nem egy újraírt motor, hanem egy teljesen új grafikus motor
az előző generációban használt Renderware-t lecserélték a saját fejlesztésű RAGE-re (Rockstar Advenced Game Engine)

(#8) 7 válasza tiv83us (#3) üzenetére


7
addikt

Tény, hogy nem egy Crysis, de nem fogok sikítva felébredni arra az éjszaka közepén, hogy milyen csúnya játék. Mondjuk nekem perverz ízlésem van, a Warcraft 2 grafikája máig is tetszik.

(#9) icons


icons
addikt

Egyetértek, szerintem is nagyon szép grafikája van a képek alapján. Mellesleg nekem a SA is bejött, sztem annak se csúnya a grafikája, csak a textúrák teljesen mások (színvilágban).

(#10) Skynet258


Skynet258
veterán

Csak abba gondoljatok bele, hogy mi lenne, ha a graftól állunkat keresnénk... akadna még konzolon is, pc-ből egy erőmű kéne... Na akkor lenne nyavajgás rendesen. Ne felejtsük el, hogy itt azért rohadt nagy "pálya" van (konkrétan város), amiből igen nagy szeleteket tölt be a játék. Jelenleg szerintem ne várjuk azt, hogy a GTA IV a legszebb játékok közé sorolható lesz úgy, hogy ekkora a szabadság benne.
De legalább játszható, jó ez így ;)

https://geekpulse.hu

(#11) BOBO6


BOBO6
aktív tag

A képek láttán azért van különbség SA-hoz képest. De ez a játék tényleg a hangulatról szól azthiszem. Vagyis fog szólni. :))

Csak Monster vagy valami hasonló brutál verda legyen benne megint! ;]

(#12) icons válasza BOBO6 (#11) üzenetére


icons
addikt

Azaz, a NYi dugón hamar át lehetnek kelni ;) .

(#13) JanR


JanR
addikt

Szerintem meg nincs semmi baj a grafikájával, meg lehet nézni, hogy a GTA 1 óta mekkorát változott. Majd mikor már lesznek akkora 'atomerőművek' , hogy egy ilyen játékot, csilli-villi grafikával elfutasson, akkor szerintem a fejlesztők meg is írják majd, de ma még...( amikor a win vista 32bit is csak 4GB ramot kezel összesen - videó rammal együtt- ), addig teljesen feleslegesn törik magukat grafikán. Vagy a játék mérete (nem a merevlemezen és nem is a dvd átmérőja), vagy a grafikája jó. Lehet választani a kettő közül:))

(#14) C@rbon válasza JanR (#13) üzenetére


C@rbon
senior tag

Szerintem sincs gond a grafikával de azért a GTA 1-hez hasonlitani kicsit meredek :DDD
Az egy '90-es játék!! :)

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#15) icons válasza C@rbon (#14) üzenetére


icons
addikt

Hát ez valóban igaz, hogy azért GTA1 vs GTA4, az azért egy picit így erős lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.