Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ent


ent
őstag

"Csakis Lájv-marketplészen" - ez lol

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Ezt majd azok a PC-sek is letölthetik, akik megveszik a GTA4-et?

(#3) Dr. Akula válasza Mikiller (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nyilván nem, de majd jól meghekkelik, és megjelenés előtt 1 nappal már minden oldalon fenn lesz. Legalábbis így szokott menni.

(#4) eddie17


eddie17
addikt

Ez mitől komolyabb info? Semmivel nem tudtam meg többet mint a gamer365-ös hírből.

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

Személy szerint jobban örültem volna annak ha nikoval megy tovább valahova a sztori, és mondjuk adnak 100 új küldit, meg autót, motort ilyeneket...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Véget érhetne már a PC-sek szívatása...

(#7) heihachi válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Talán azért van ez, mert a PC-s tábor is többet szívatja a fejlesztőket, kiadókat :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Gomez86 válasza heihachi (#7) üzenetére


Gomez86
őstag

igen, én is játszom PC-n is meg boxon is, és eszembe se jut megvenni a PC-s játékokat, viszont a boxot mégsem csippeltettem meg még úgy sem hogy egy ismerős szentül állította hogy ugyanúgy működni fognak a netes cuccok... és amennyire én tudom ez nem csak nálam van így. Talán ez lehet az oka annak hogy az ilyen cuccok mint a DLC csak konzolra jön ki, mert ott van nagyobb % esély rá hogy kifizetik az emberek.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) engé válasza eddie17 (#4) üzenetére


engé
tag

:F

(#10) engé válasza Mikiller (#2) üzenetére


engé
tag

Nem, ez csakis a 360-on lesz elérhető.

(#11) eddie17 válasza engé (#9) üzenetére


eddie17
addikt

Na annyi volt, hogy ugye ide a gamepod-ra a gamer365-ről vannak a tesztek hírek. Mindkét oldalt olvasom, és úgy látszik ide még nem jött meg a hír. Tehát itt még ez frissnek számít. Ne haragudj.

(#12) engé válasza eddie17 (#11) üzenetére


engé
tag

No problem.

De vannak önálló hírek, mint ez is. :))

[ Szerkesztve ]

(#13) FoxiestFox válasza heihachi (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez sajna igaz.. Habár nekem a GTA III, és a Vice City is itt van a polcon.. A San Andreas nem tetszett, nem vettem meg.A IV-et viszont meg fogom, ha tetszik. Igaz, csak miután végigvittem.

szerk.: off

[ Szerkesztve ]

(#14) Dr. Akula válasza heihachi (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem jobban, mint fordítva. Ha nem lenne k. drága a szoftver, nem kéne warezolni se. Persze ezt a kapzsi kiadók nem is akarják belátni.

A megoldás pedig a konkurrencia lenne: ha a duzzogó fejlesztő/kiadó helyett egy másik kihozna vmi hasonlóan színvonalasat, akkor mindenki azt venné, a duzzogóknak meg 1 fillér se jutna. Akkor elgondolkodnának. Viszont azt el kell ismerni hogy a GTA-nak bár rengeteg klónja van, egyik se ér a nyomába, ezért pótolhatatlan. Én úgy vagyok vele hogy inkább várok 1 évet, de ezért nem veszek konzolt + duplaárú konzolos játékot, meg nem szívok gagyi kontrollerrel bill+egér helyett. Ha kell a pénzem, majd alám tolják a gamét.

(#15) mad1 válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


mad1
veterán

Hja a pc sek javareszt hardverre is koltenek... :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) Dr. Akula válasza mad1 (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mert ők minden évben nextgen gépet kapnak, nemcsak 5 (10? :D) évente. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.