Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Miért pont érettségi előtt kell kiadni az új GTA-kat? :D
A Rockstar ezt rendszeresen eljátssza.

Várnám nagyon a megjelenést, csak beárnyékolja, hogy közben nagy-nagy szopás lesz.

(#2) Steven


Steven
addikt

nagyon durván hangulatos a video kiváncsi vagyok mi lessz belőle nekem a gta 3 óta nem igazán jött be egyik rész sem....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) (Kolombusz) válasza Steven (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem a GTA nagyon tetszett, a GTA2 elment, a GTA 3 elment, a Vice City nagyon, a San Andreas NAGYON tetszett. :)

Ez ígéretesnek tűnik, de mintha nem lenne akkora hangulata, mint mondjuk a VC-nek, vagy az SA-nak. De ne legyen igazam. Utóbbit nagyon nehéz lesz überelni.

(#4) k_laci


k_laci
tag

Ápril 29 2008

pereg az óra visszefelé.. :C

aztán majd PCre..valamikor :F

(#5) munky


munky
őstag

Remélem a konzolos változatok megjelenését követően bejelentik PC-re is !

(#6) C@rbon


C@rbon
senior tag

Szépek az autók! Főleg a limo, a Ferrari amivel a repcsi alatt megy át, a Dodge amivel bele megy a zsarukba meg a Lambo. Végre úgy néz ki hogy nem ilyen össze mixelt kocsik lesznek benne mint pl a SA-ban a Buffalo vagy a Jester.
Tetszett még az hogy amikor meglőnek valakit akkor sokkal szebb a vér mint az előző részekben és hogy nem csak hanyatt vágódott a csávó hanem le is gurult a lépcsőn.
Apró örömök :)
De lehetne már nagyobb öröm is--> PC-re való megjelenés dátuma :U

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#7) Steven válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Steven
addikt

nekem a vice city a motorok miatt jött be de valamiért az már nem tetszett nem volt hangulata

a san andreas végképp nem jött be az a gengszter niger gyerek aki feljött a szántásbol:D és játsza a gengsztert...

akkor inkább menő fehér gyerek:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) speeder04


speeder04
csendes tag

Hát most minden remény szertefoszlott, hogy jól menjen a gépemen :D
De amúgy jó kis videó ^^

Cool. Cool Cool Cool

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.