Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Markoka1993


Markoka1993
tag

A PSP-s nem rossz :) Nekem bejön... PC-re is jöhetne valami új GTA

live gt: Markoka1993

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Hát igen a PSP ezerszer szebb mint a ds verzió.

(#3) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ja, psp sokkal jobb. nem gondoltam volna.

most néztem a ps3 vs. xbox360 borderlands videót, ott tök egyforma.

Aurea mediocritas

(#4) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

persze, szebben néz ki psp-n összehasonlítva. Engem meglepett hogy ezt a szép grafikát ki tudták hozni ds-re.

Azért kiváncsi vagyok, hogy a ds érintőképernyős kis játékait hol adja vissza a psp?

Amúgy egyértelmű hogy nagyobb siker lesz pspre. (remélem ez nem azt jelenti hogy többet nem látni gta-t nintendo handhelden.)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#5) XuChi válasza GombócArtúr (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Ds még nem volt a kezemben de nekem valahogy a játékok olyan óvodás filinget mutatnak.

Pikacsu meg ugribugri dedó cuccok.

Ennek ellenére lehet engem is megfogna, mert a wii ellen is tiltakoztam ezerrel és most azon vagyok hogy veszek egyet.

(#6) GombócArtúr válasza XuChi (#5) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

És teljesen igazad van.

munkám miatt én is ezt látom: Sokakat tényleg ez az imázs tart távol a ds-től, hogy pikacsu meg ilyenek... Főleg ha összehasonlitod egy psp-vel az sokkal látványosabb elsőre.

Ha belenézel egy-két játékba viszont a psp szerintem unalomba fullad a tucatnyi ugyanolyan stílusú játékával, míg ds-en jóval szórakoztatóbb, eredetibb játékok jönnek ki, és sokkal több cím is.

A psp erőssége a sport és az autós játékok.

[ Szerkesztve ]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#7) XuChi válasza GombócArtúr (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Igazad van. Adok egy esély majd a ds-nek. Amúgy pont most adtam el a psp-met mert iszonyat unalmas volt :D

(#8) atisr


atisr
csendes tag

A PSP-s verzió tényleg szebb, és ha hasonló minőségi játékok jönnének a rá talán még meg is gondolnám, hogy beszerzek egy masinát. De ameddig csak a grafika az ami kiemelkedő az átlag PSP-s játékoknál, addig nálam a DS az egyeduralkodó.

(#9) atisr válasza XuChi (#7) üzenetére


atisr
csendes tag

Azért nem mindenkinek jön be a DS.
Mielőtt beszereznél egyet, szerintem azért nézz meg a fórumokon emlegetett játékokról videókat a Youtube-on.

(#10) Gbi82


Gbi82
tag

Nekem is van PSP-m és mivel játszom rajta? Super Nintendo-s játékokkal :D

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#11) XuChi válasza Gbi82 (#10) üzenetére


XuChi
addikt

Szintén Zenész :D:D

(#12) TEKKEN 6 válasza Markoka1993 (#1) üzenetére


TEKKEN 6
csendes tag

CSÁ ;] gondolkosztam megvegyem e a az új GTA-t psp-re és aszt kérdem megéri??

GASZI

(#13) TEKKEN 6


TEKKEN 6
csendes tag

mer aszt olvastam ds-re neméri meg de psp re nemrossz ;]

GASZI

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a PSP-s szebb...milyen meglepő ;]
Kár hogy a kezelhetőségről és a játszhatóságról nem készült videó ahol a DS lenyomja a PSP-s verziót..

XuChi: meglepődnél a pikácsun meg ilyesmin hogy mennyire tartalmas gamek azok :)
Nem védem a DS-t, volt már PSP-m is de semmivel nem mutat többet egy DS-nél (amim szintén volt) a grafikát leszámítva...a DS-en több tartalmas játék van, egyszerübb/kezelhetőbb a multi része...ésatöbbi..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) kravmagaCJ


kravmagaCJ
csendes tag

sztem a psp-s verzió kiköpött gta 4 es graf.szinte ugyanoan árnyalatok,árnyékok,színek vannak benne.persze azért nem ugyanaz:) de nekem nem tetszik,h egy képernyőn van minden,mert a nagygépeken van hely nekik,de egy 10 centis kijelző tele rakva térképpel az élet.a fegyó,+ még a minijátékok is ott vannak.az iphone-os pedig egyszerűen borzalom:P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.