Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) khron78


khron78
őstag

EA 2, csak ők a jót másolják.

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon meglepő, hogy a saját maguk által megalkotott harcrendszert használják a következő játékukban. Wáó... :Y

(#3) LW válasza khron78 (#1) üzenetére


LW
őstag

Ez jó volt. :D

Miért kellene kétszer feltalálni a kereket?

(#4) afterwhite09


afterwhite09
tag

Hmm még, ha nem is a Rockstar csinálnál mind2 játékot, ennyi erővel előleletne szedni akármelyik TPS-t:D

People had more, than they needed...

(#5) danikollar


danikollar
őstag

De egyébként 100%-ig ugyanaz, csak átskinezve.

(#6) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem mindkettő bejött :D

kengyel

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ezen nincs semmi meglepő, mindenki sejtette, hogy a Max Payne 3 valamilyen szinten előfutára a GTA5-nek a grafika illetve harcrendszer terén.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Akkor bezzeg nem lenne "hőbörgés", ha mondjuk valamelyik Resident Evil-nek a harcrendszerét másolták volna le...
De azért az szerintem kicsit ciki, hogy abból kell már cikket írni, hogy a Rockstar ugyanazt a rendszert használja az új játékukban, amit előtte már megalkottak egy másik (saját) játékukban. :W

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) tomi1031 válasza ribizly (#8) üzenetére


tomi1031
tag

Most minden játékos hírportál ezen csámcsog pedig ebbe semmi rossz nincs.

(#10) #81556480 válasza ribizly (#8) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi a ciki abban hogy kifejlesztettek valami jót aztán használjájk?
Közben marad idő másnak is a fejlesztésére, ha már ez megvan.

Én örülök neki, ugyanis a max payne 3 nagyon jó játék.

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Összességében az MP3 nálam nem hozta amit vártam viszont a harcrendszer tényleg jól meg lett csinálva. Nem hiszem, hogy emiatt kéne ríni, pláne mert pl. a GTA4-ben nekem nem igazán jött be, mondjuk úgy az egész GTA4 nem jött nagyon, be viszont ezt az 5-öst várom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) k.soma válasza Xaels (#11) üzenetére


k.soma
senior tag

Remélem nem csak a harcrendszert, de az optimalizáltságot is MP3-ról koppintják majd PC-n. Elég durva volt, hogy egy új játék többszáz fps-ekkel fut :D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Nincs ezzel baj sztem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) UnSkilleD válasza k.soma (#12) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

hát mp3-nak nem is volt egy crysis3 grafikája, szóval még jó hogy sok fpsel ment

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#15) LW válasza UnSkilleD (#14) üzenetére


LW
őstag

Konzolon nem is lesz.

(#16) Hunork


Hunork
veterán

Teljesen jó! A Max Payne 3 egy zseniális játék lett, újra húzta az öreget csodálatos környezetben, harcrendszerrel. A GTA5 szintén jónak néz ki, de az egy teljesen más világ, teljesen más történettel, biztos ott is jó lesz! :K :K
Amúgy meg nem értem a hisztit: a COD-ok, BF-ek mind egy kaptafára készülnek, vajmi kevés újítással, mégis veszik, mint a cukrot... :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#17) Gergosz2 válasza #81556480 (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

ugyan ezt akartam írni először de eszembe jutott a COD széria :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Illene most már kihírezni, hogy nem szűnik meg a Digital Reality. Mert volt ma már két teljesen felesleges GTA5 hír. De magyar portál révén ezt a jó hírt sikerül figyelmen kívül hagyni. :W
Bocs a kritikáért de azért szerintem jogos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) janos1988


janos1988
addikt

Csak ennyit lehet ehhez a hírhez hozzáfűzni. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#20) Gergosz2 válasza janos1988 (#19) üzenetére


Gergosz2
veterán

:F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) ollochances


ollochances
csendes tag

Ez már csak azért sem annyira meglepő, mivel anno az is elhangzott, hogy az MP3-ban gyűjtött multi eredményeidet viheted magaddal a GTA5-be, tehát a vérvonal adott. Amúgy személy szerint én nem örülök ennek, nagyon vegyes véleményt formáltam az MP3-ról, összességében nem jött be annyira és furcsa mód pont a harc nem. Azt hiszem sokat kellett belelőni az ellenfelekbe mire megfeküdtek és, ha eltaláltam nem is volt semmilyen effekt, olyan volt, mintha a golyó nem is érintette. Mindegy a GTA5 várós nagyon inkább.

(#22) #97716736


#97716736
törölt tag

Mind kettő jó lesz, várom mind két alkotást :))

(#23) #81556480 válasza #97716736 (#22) üzenetére


#81556480
törölt tag

HE ? :F

(#24) #97716736 válasza #81556480 (#23) üzenetére


#97716736
törölt tag

Mit nem lehet ezen érteni? Várom már mind két játékot, hogy játszhassak rajta.
De ha most sem érted, majd el szótagolom ;)

(#25) Hunork válasza #97716736 (#22) üzenetére


Hunork
veterán

Melyik mindkettőt??? :F Az egyik már rég megjelent... :D ( MP3...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#26) #81556480 válasza #97716736 (#24) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt nem értettem hogy miért kell várni amikor az egyik már megjelent.
Nem kell elszótagolni.

(#27) #97716736 válasza Hunork (#25) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jaj igen, én kérek elnézést :B Véletlenül a Saints Row 4 jutott eszembe ;]

(#28) aizen92


aizen92
addikt

ezzel egyáltalán nincs baj. én se értem a különböző hírportálokat. nagyon jó volt a MP3 harcrendszere. imádtam. nem fog ártani az 5nek. főleg h a gta-4-é egyáltalán nem jött be anno.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29) Shing


Shing
őstag

Akkor talán tényleg nem kell félni az optimalizálástól.

(#30) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha működik akkor miért ne?
Magukat "lopják" meg? Borzasztó :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) >Deego.. válasza Sirandrish (#30) üzenetére


>Deego..
senior tag

Én az irányítással ki leszek békülve, ha ugyan így optimalizálják akkor egy elég jó gamma lehet.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#32) #57919488


#57919488
törölt tag

A jo dolgokat masoljak csak at szepen :K
Ami meg nem mukodott az menjen is a kukaba.

(#33) steven84


steven84
tag

Én pont ezért nem foglalkozok a Max Payne 3-mal. Egy az egyben tipikus elnagyolt Gta grafika, Max P. Történettel.

(#34) StarKiller89 válasza ollochances (#21) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nemtudom te mivel játszottál lol....

(#35) prolad


prolad
őstag

Ennek nagyon örülök,gta 4-nél mindenképpen sokkal jobb lesz a harcrendszer.
Bullettime is lesz? :D

(#36) Gergosz2 válasza StarKiller89 (#34) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát én sem értem milyen MP3-mal játszott.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37) Valdez


Valdez
őstag

Mivel ugyanúgy RAGE engine és Euphoria lesz, mint a gta4 és az mp3, ezért valószínűleg azokhoz hasonló lesz mindenben. Nyilván mindent továbbfejlesztettek időközben, de az alapok adottak.

(#39) Hunork válasza steven84 (#33) üzenetére


Hunork
veterán

:W jujj...
azért rendesen tönkrever sok utána megjelent játékot az elnagyolt grafikájával...a történetről meg ne is beszéljünk, manapság jó, ha évente 3 játéknak van sztorija, leszámítva az Amerikát meg kell védeni mindenkitől, szétbombáz, leszúr, felgyújt futva-kúszva-repülőn... :))

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#40) k.soma válasza UnSkilleD (#14) üzenetére


k.soma
senior tag

Crysis 3 sem futott rosszul, kicsit mérsékeltebb beállítások mellett :D Meg egy 3 szereplős sandbox-tps játéknál én nem várok über grafot. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#41) batai15


batai15
félisten

crtl +c + v ;] ;]
nincs ezzel amúgy semmi baj, mert jó a harc rendszer.

(#42) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Jajjmár apám de bírom az ilyeneket... Ilyen alapon tegyünk egymás mellé egy követ meg egy iphone-t és akkor hasonlóság hogy egyik sem használható mass storageként, nincs copypaste, mms satöbbi...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#43) #57919488 válasza Dyingsoul (#42) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az atlag koveket es az iphone-t is egy ceg csinalta? ;]
Nem akartam megkerdezni, csak veletlen tortent meg :DDD

(#44) amduser


amduser
tag

Teljesen rendbe van :) remélem még idén kijön PC-re is :U

(#45) Freeman004 válasza LW (#3) üzenetére


Freeman004
újonc

Na erről a beszólásról ez a videó jutott eszembe... :))

(#46) aniati1122


aniati1122
csendes tag

Helló srácok új vagyok és segítséget kérek.Felraktam a MP3-at és az a bajom hogy nem indult, nézegettem hozzászolásokat videókat, kiderült kis ablakos módban menni fog,gondoltam oké, tényleg elindul de a "initializing" töltőképernyőnél megáll, nem lefagy csak nem tölti be,erről is nézegettem videókat,és próbáltam mindent, átengedni tűzfalon stb. de semmi.Örülnék ha valaki tudná a megoldást mert már kezd tele lenne a tököm vele.Előre is köszönöm.

(#47) melega


melega
őstag

A Max Payne 3 megvan ,és szép grafikán futott. :)

A másik a Gta 5 pc verziójáról mit tudtok?
Én azt, hogy Max Payne 3 motorja alatt pörög, és nem értem a kiadót, miért nem jelenti be a pcs verziót. :((
Nem tudom, hány Xbox 36-as, és ps 3 -as példánynak kell hozzá elkelnie?
Az a helyzet, hogy nem simerem a kiadót.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.