Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha a valóságban is ilyen gyorsan "épülnének" az épületek az lenne a nagy szám! :DDD

(#2) Def26


Def26
félisten

Nálam volt olyan, hogy autóval mentem és a tereptárgyak az autóm alatt nőttek ki a földből. Ide oda dobálták a kocsit. :D Letörlöm a play disk -et a hdd -ről.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Mostmár minden gta, első pár hete buglárka lesz? :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Nekem csak a 4GB-os Xbox-om van, ezért azt hittem h kukázhatom a GTA V-öt, de ezek szerint akkor pendrive-val megtudom oldani?

Szóval van egy 16 GB-os pendrive-om (kingston), bedugom az xboxba, gondolom vmilyen fájlrendszerre meg kell formázni, és akkor már mehet is a GTA V telepitése az usb-re?

esetleg ha valaki leirná hogy pontosan h működik, megköszönném.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#5) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Én felmásoltam a 2. lemezt is a boxra, és semmi problémám nincs a sebességgel, Se akadozás, se más...Furcsa :)
Elképzelhető, hogy nem minden merevlemeznél csinálja? Nekem 120-as van az első szériából.

[ Szerkesztve ]

(#6) Def26 válasza jaszy91 (#4) üzenetére


Def26
félisten

Pont így ahogy leírtad. Pendrive bedug, system, storage, majd format. Aztán visszamész a főmenübe, játék lemezére rányomsz, indítod és elkezdi felmásolni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) jaszy91 válasza Def26 (#6) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#8) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Vicc ez a feltelepítsem, ne telepítsem mizéria..

PS4: KingKress

(#9) djculture


djculture
félisten

Most már legalább tudom mi ez a sok akadozós video a youtube-n, sőt nem is akadozik hullámzik mintha tengeren vették volna fel .

[ Szerkesztve ]

(#10) ETOM válasza djculture (#9) üzenetére


ETOM
addikt

Az nem attól van hanem rányomnak a feltöltés végén valami javításra amit fel ajánl a youtube.. attól meg hullámzó sz@r lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha ez van konzolon, bele sem merek gondolni mi lenne PC -n. Ha valamikor egyáltalán kiadják. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) narumon


narumon
őstag

Nálam is hibátlanul fut, eddig még nem nőttek ki alattam tereptárgyak meg nem mentek el textúrák sem. Érdekes :O

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#13) Diopapa válasza Televan74 (#11) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, a PC-k nagy része 5400RPM-es f*s hdd-n meg dvd-ről fut.. :U Véletlen sem sok ram meg erős cpu jellemzi őket gyors hdd-vel :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14) Mardel válasza Diopapa (#13) üzenetére


Mardel
őstag

Sokan vesznek "Green" HDD-t PC-be, ami 5400 RPM-es. Vagy mert nemtudjak mit jelez green, csak olcsobb, vagy mert a 7200-es a fuluknek "hangos".

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#15) Maegoss válasza Diopapa (#13) üzenetére


Maegoss
tag

Ja, csak konzol esetében elég egy hardverre optimalizálni és alacsony szintű hozzáférést kapnak a hardverhez a fejlesztők (libGCM stílusú API), míg PC esetében sokféle konfigurációra kell(ene) optimalizálni és a fejlesztők magas szintű grafikus API-kon (DirectX, OpenGL) keresztül érik csak el a hardvert, ami komoly sebességvesztést hoz maga után. Szóval örülhetünk ha egy mai csúcs PC-n nagyjából úgy fog kinézni és futni a GTA 5, mint a jelenlegi konzol generáción, ami már kb. hét éves.

(#16) Televan74 válasza Maegoss (#15) üzenetére


Televan74
nagyúr

"Szóval örülhetünk ha egy mai csúcs PC-n nagyjából úgy fog kinézni és futni a GTA 5, mint a jelenlegi konzol generáción, ami már kb. hét éves" -Szebben is ki tudna nézni, de lustaság és süket duma a fejlesztők részéről szerintem.
De lehet hogy meddő vita, mert a konzolos siker után, meg sem jelenik PC -re. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Volt már itt olyan, aki pendrive-ra telepítette a GTA 5-öt (Xbox 360), és ha igen, akkor fut rendesen, nem akadozik, nem fagy, nem indul újra?

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#18) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Esetleg egy 60-64GB SSD mehet bele? Mivel nekem csak a 4gb-os verzió van. amúgy kezeli az SSD-t?

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#19) dancsuri


dancsuri
veterán

légyszi írja már le valaki nekem mit jelent konkrétan a telepítés? és hogy kell csinálni? most vettünk a srácoknak egy rgh-s slim 4gb plusz külső vinyo, most látunk elöször ilyet. gta5 iso letöltve. szeretnénk használatra alkalmas állapotba a fa alá tenni. köszi

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#20) tomigta válasza jaszy91 (#7) üzenetére


tomigta
újonc

szia látom te tudsz sok mindent a gta 5 ről meg tudnád mondani hogy akkor mi van ha vettem egy 16 G pendrive-ot 2megabittest és rá másoltam a játékot a pendrivra utána megtudtuk hogy 2megabites nem elég vettünk 3megabitest és ugye a másik pendrivére rá másoltam és az ujra nem tudom rá másolni segitenél válaszodat előre is köszi

(P:C)(P:R)(P:L)[M][CODE][U] :( [/U][/CODE][/M](/P)(/P)(/P)

(#21) Toby888


Toby888
senior tag

Üdv srácok.Lehet rossz helyre írok, de az lenne a kérdésem hogy a GTA 5 miért nem ad hangot bluetooth-os hangszórón keresztül ?? azt nem tudom hogy belső hangszóróval szól e , mert a laptopom hangkártyája kuka, és ezért a bluetooth-os hangszóró, és a zene a film meg más játékok mennek, csak a gta nem :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.