Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Nem véletlenül pontozták le a videókat a GT oldalán sem. Eléggé kiábrándító a PC, BOX, PS, Év játéka díjazottja...

(#3) pisti


pisti
őstag

Valóban erősen bunda szaga van a dolognak, a PS3-as videóban agyondícsérik pl. az Unchartedet, de mi nyer ott is? Hát persze hogy a Koll of Budi, a Batman AA sem jön ki sehol győztesnek, pedig az is nagyon jó játék, illett volna legalább az egyik platformon annak nyernie amire kijött.

(#4) ollie válasza D1Rect (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez is gamepod. :D

***

(#5) aram01 válasza pisti (#3) üzenetére


aram01
nagyúr

+1

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) ferencka


ferencka
tag

Jött,látott,(mi is láttuk és végig is játszottuk)és győzött.Megérdemli,nagyon egyben van.2007 után a 2009-es év is a modern hadviselésé.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#7) fish


fish
csendes tag

PS3 videonál Assassin's creed 2 alatt tudja vki, h milyen zene megy? :F

...akkor elvágom a pirosat...

(#8) bunfi


bunfi
őstag

őszintén szólva mélyen csalódtam a GameTrailersben. Az objektivitásukat az én szememben abszolút elvesztették, hiszen a két platform nomináltjai szinte ugyanazok. Képtelenségnek tartom, hogy egyazon játék nyer mindkét fajsúlyos konzolon és PC-n is. Én még annyira sem tartottam a játékot, hogy a tört verziót letöltsem. Kiherélt játékmenet (xboxon auto aim... epic), röpke 8-9 óra alatt végigvihető egyjátékos kampány, amely inkább egy film némi interakcióval mint játék. A játék megjelenését követő sorozatos botrányok, nincs dedikált szerver, ezáltal mondhatni tényleg csak egy "bérleményt" vesz az aki megveszi. De a kedvencem az volt, amikor bugolásért banoltak ki embereket Live!-ról. És persze a bűvös mészárlós jelenet. Egyben egyet kell értsek, ez a játék sorsfordító lesz. Elfogadja majd-e a vásárlóközönség az ilyen szemetet és ennek tömegtermelése indul majd meg, vagy esetleg még lehetőségünk lesz majd színvonalas játékokkal játszani. A zene és filmipar már lesiklott ezen a lejtőn. Vajon a játékipar követi-e.

Mellesleg modern hadviselés? A játékkal kapcsolatban ezt a két szót sürgősen felejtsük el.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#9) D1Rect válasza ollie (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, de viccesen akartam, hogy "te figyu 2x tettétek ki a hírt". :)

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Tudom hogy ez csak szerintük vélemény.De szerintem ez a eladási adatok meg mi a trendi konzolon miatt lett a cod 6 pc-n.

Ahol mint tudjuk lőtéri kutyának sem kell mert eladási adatok a béka rühes segge alatt vannak.

Dragon Age simán megérdemelte volna itt is mint sok más helyen !

Next PC Upgrade: 2022

(#11) jookomak


jookomak
őstag

Objektívan nézve érdekes az eredmény. Amik eddig voltak ..of the year videók a gametrailersen, ott nem ajnározták annyira a mw2-t, ellentétben az uncharted 2-vel, ami a legtöbb alkategóriát megnyerte. Így meg elég furcsa, hogy most akkor miért pont ez lett? arról nem is beszélve, hogy tényleg mindenhol ugyanaz az 5 játék szerepelt, exkluzívok meg alig.

(#12) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Lenne nekem egy kérdésem: mi a fenéért nem lehet a listákat betenni (beleírni) a cikkbe? :W Engem annyira érdekelne a dolog, hogy átfussam a listákat platform szerint, viszont annyira már nem, hogy az ilyen idióta GT-s videókat végignézegessem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nem néztem meg a videókat, de ugye nem cod nyert? mert ha nekik az volt az év játéka akkor köszönjük..., ok hogy sokan veszik, de ettől még nem a legjobb játék, pl a batman sokkal jobb lett a saját kategóriájában és még tuti nem is vették annyian mint az mw2-őt, kb kezdem azt hinni hogy azért nyert mert sokan vették....

(#14) eddie17 válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


eddie17
addikt

MW2 lett az év box, ps, pc és az év játéka is... ennyit erről.
Pedig szerettem a GT videóit, és kritikáit.

(#15) BalaNce87 válasza eddie17 (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nem értem mit istenítik ezt, ennél rengeteg játék jobb, a multija ér valamit, de egy multis játék amit már ellőttek 2007-ben nem kéne hogy nyerjen, igazából nem lepődtem meg ahol sok a pénz bármit megtehetnek.

(#16) D1Rect válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Úgy vártam már, hogy megtaláld a hírt. :D

[ Szerkesztve ]

(#17) BalaNce87 válasza D1Rect (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de figy ez akkor is kurva gáz hogy ez nyeri, nem azért mert cod, meg minden csak ennél jóval több jobb játék van, ez így önmagában mint singleplayer gyenge nagyon, 10-15 évesek szívét biztos megnyerik ezzel az only lövöldözök cuccal, de nekem ez már kicsit uncsi.

(#18) D1Rect válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg szutyok végeredmény, de kíváncsi voltam a reakciódra. :))

(#19) Quent1n


Quent1n
senior tag

Nézzük az MW2 mit nyújt a sima MW-hez képest pluszban! Uj mapok, új de rövid single, suta MI, uj perkek/killstreakek/fegyok, illetve egy két uj multi mód. Ez volt a bazi nagy fejlesztés aminek sokszorosa ment el marketingre. Ráadásul PCn van gond a multival, és egyáltalán nem fogy olyan marha jól a játék.

Ehhez képest pl. egy Uncharted 2 sokkal többet fejlődött de még az AC is. De ott van még a Batman, vagy a Dragon Age, mint egyedibb játékok. A MW2 a kb. olyan lett mint az EA féle sportjátékok most KONZOLON. Szuper, szeretjük, de ez nem igazi fejlődés. Ez egy olyan benyalós lista lett az Activision-nek. Kár érte mert a GT-t csíptem, de most én is csalódtam bennük...

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#20) bunfi válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


bunfi
őstag

pedig jobb ha megszokod. én speciel epét hányok az easy módtól, de sajnos ennek van jelenleg piaca... sajnos.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.