Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

nem csodálom, mert ha tényleg ilyen a grafikája, akkor...
na mind1, nekem akkor is a bajom, hogy nem törik benne a kotsi :(

(#2) eddie17 válasza JanR (#1) üzenetére


eddie17
addikt

Miért kell hogy törjön? Attól jobb lesz, hogy a pálya végére egy darab roncsal mész, és ideges leszel ha nem tudsz befejezni egy versenyt mert egy idióta neked jött és szarrá ment az autó. Jó ez így ahogy van. GT4 is jó volt, ez még jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ombi5 válasza eddie17 (#2) üzenetére


Ombi5
őstag

Igy van,sok balfasz legalabb nem jatszik vele,aki azert nyomja,hogy hu de szepen torik stb!! ERdekes,ha 1 jatek megfog,akkor lexarod grafikajat,mert nincs idod arra figyelni! Namarmost GT sorozat pont ilyen!! :R :DD :D

(#4) Sirandrish válasza Ombi5 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

balfasznak én inkább azokat nevezném akik a 80%os kanyart ugy veszik be kihasználva a jáéték "hibáit" hogy ráfekszenek a szalagkorlátra és 200al lassulás nélkül beveszik a kanyart...nemhiszem hogy valaki azért játszana hogy összetörje a kocsit....viszont nem hátrány ha ilyeneket el szeretnének kerülni a PD-nál..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Viktor77 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Viktor77
titán

A GT4-ben nem ismerek ilyen pályát, aminek akárcsak az egyik kanyarjánál is működne ez a megoldás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Lacix29 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Lacix29
őstag

Igaz hogy nincs törés, de nagyon belassul a kocsid ha nekimész valaminek. Szóval nem igazán lehet jó időeredményt elérni pinball-os vezetéssel.
Persze nagyon jó lenne egy kis törésmodell, de sajnos még a teljes verzióban sem lesz. Az egyik fejlesztő viszont célzott arra, hogy lehetséges hogy később kiadnak hozzá olyan kiegészítőt amiben benne lesz.

(#7) Sirandrish válasza Lacix29 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

tökmindegy...így is ugy is kib*szott nagy game lesz a PD-t ismerve...eddig is csak gigagameket alkottak csak annyi hogy én 2008ban már elvárnám a törést...ettől még a game zsir lesz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Ombi5 válasza Lacix29 (#6) üzenetére


Ombi5
őstag

Leirta valaszt kollega!! :R

(#9) bwoay válasza Ombi5 (#8) üzenetére


bwoay
nagyúr

én különösebben nem ismerem a GT-ket,
de egy ismerősöm azt mondta,
ő személy szerint örül is annak, ha nem lesz a GT5-ben törés,
mert a korábbi rész vége felé annyira nehéz lett a játék,
hogy sokszor csak a sérthetetlenséget kihasználva tudták befejezeni az versenyt.
én maximálisan megértem azokat, akik hiányolják a törést,
de azt is értem, hogy a PD egyelőre miért nem tudja (!) belerakni.
Azért valszeg senki nem játszik a játékkal, hogy szanaszét tördelje az autót,
arra ott a BP, vagy a Flatout. Viszont ha nem is sérül (mondjuk motorikusan),
és egy frontális ütközés után vidáman hajthatsz tovább,
az nemigen fog a GT5 fotorealisztikus világába illeni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10) Ombi5 válasza bwoay (#9) üzenetére


Ombi5
őstag

Olyan license dijat kellene fizetni ennyi autoert ,h meg se erne! A masik meg l.....m torest mikor az auto kismillio "porcikajat" lehet allitani es meg hatassal is van ra ,igen elethuen es meg latszik az auton is!! Meg nembeszelve a valos palyakrol amik benne vannak! Ami engem izgat az az uj palya "Top Gear Map",h valosaghuen lehet e majd rajta menni! Pl osszehasonlitnai magad Stig-el!! :DD :DD

(#11) Lacix29 válasza Ombi5 (#10) üzenetére


Lacix29
őstag

Top Gear pálya azért nem túl változatos, bár érdekes a vonalvezetése.
http://www.motorauthority.com/news/videos/caterham-csr-260-breaks-top-gear-lap-record/

(#12) bwoay válasza Ombi5 (#10) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt már a másik topicban is kérdeztem, de ott nem reagáltál:
szerinted a licenszdíjat a törésért kell fizetni?
Mármint fizetsz azért, hogy létező autók lehessenek a játékban,
aztán fizetsz külön licenszdíjat azért, hogy ezek törhessenek?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) JanR válasza Ombi5 (#3) üzenetére


JanR
addikt

egyébként meg miért kell "balfaszozni" ?
na látod pontosan erről beszélek, ha egy játék megfog...de mostanság az összes játék csak a grafikáról szól^^
tudom,hogy a GT sorozat faxa, de ... mind1, nem vitatkozom. szépnek tényleg szép.

(#14) Ombi5


Ombi5
őstag

Nem a valtozatossagra vagyok kivancsi ,hanem ,hogy valos lesz e az ott elert ido meg a jatekban elert ido! magyarul mennyire lesz jol megcsinalva a map es az autok fizikaja,bar oket ismerve nem parazok! :DD

Aki irta ,h grafrol szol: Pont ezt magyarazzuk itt,h nem a grafrol szol,mert lexarjak torest ! A jatekelmeny ami megfizethetetlen ennel a jateknal!!

A toresre meg a valaszt,nemtudom ,hogy lesz es esetleg kesobb fizetoskent,de ne mis izgat! azt tudom,hogy tan lesznek +addon autok loveeert,ha joltudom! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.