Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekelne. De a magyar Ps Store-ban még mindig nincs fent.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Kvelstadt válasza .LnB (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudom mikor jelenik meg de death stranding után ez jön ha addigra kijön.
Eredetileg switchre akartam de akkor még nem volt szó a hogy jön port ps4re, és sokszor az indie címek is okyan áron vannak switchen hogy arra a konzolra csak azt veszem meg ami exklúziv.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) oriic válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma van a premier napja.

Live-Die-Respawn

(#4) ldave válasza .LnB (#1) üzenetére


ldave
félisten

UK fiók alól sem látom PSN-en, lehet ma csak USA?

Amúgy itt a kiadó hivatalos tájékoztatója a csúszásról: [link]

Úgy látszik van komolyabb bug is PS4-en ([link]), lehet érdemes várni vele egy javítást.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5) Kvelstadt válasza oriic (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ó még ráér, tegnap lett meg a 8.fejezet ds-be és még ut sincs kész se kötélpálya és és... Szóval ráér még. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) .LnB válasza ldave (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infókat. Hát 5 rongy 3 óráért. Átgondolom még. Azt hittem ilyen 3000 körül lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) ldave válasza .LnB (#6) üzenetére


ldave
félisten

A legértelmetlenebb mérőszám :P

A Slime draws near! Command?

(#8) .LnB válasza ldave (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Journey-t is 1600-ért vettem. Ahhoz viszonyítom ezt a játékot is. Nálam 5000 forint már azért egy új Call of Duty ára. :D ;]

Viccelek, nem vészes az az 5k, de tényleg a Journey (ára) ugrott be. Azért írtam, hogy átgondolom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) ldave válasza .LnB (#8) üzenetére


ldave
félisten

Én alapvetően lassan haladok a játékaimmal, ami másnak 1-2 nap (mint pl most a Plague Tale), az nekem jóval tovább kitart időben. Ezzel most arra akarok utalni, hogy szinte mindig benne vagyok egy hosszabb játékban, ritkán jelenik meg egy indie, vagy kisebb játék olyan pillanatban, hogy épp ne legyen más aktuális és így day1 megvegyem és beleugorjak. Ettől függetlenül követem ezeket, csak a sorra kerülésük kérdéses. Ilyenkor azt szoktam, hogy felteszem wishlistre, aztán ha kap valami akciót az idő múlásával, akkor megveszem és megy a virutális polcra. Idén is sok ilyen játék van, van amit már megvettem, van ami még csak a listán van (pl Outer Wilds, Knights and Bikes, Sea of Solitude, most így hirtelen ezek jutnak eszembe) és az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy a nagy AAA játékok (EA, Ubi és társaik) előbb kapnak 20-30%-os leértéklést, mint ezek a kisebb játékok.

A Slime draws near! Command?

(#10) Kvelstadt válasza .LnB (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lesz az majd annyi is. Talán még most karikor.

#9 Idave
Hasonlóan csinálom én is. De most így eszembe is jutott egy játék ami régen listámon van. Az a címe hogy Echo (nem delfines) 17ben jelent meg és sz is pár órás szösszenet. Na azt a játékot megjelenés óta egyszer sem láttam akcióban.
Ha kifogyok a játékokból (ami nem mostanába lesz) meg fogom venni teljes áron, de addig még van lehetôsége bekerülni egy akcióba. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.