Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem ez átlagos, de inkább gyenge.

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem szoktam autós játékokkal játszani így nincs összehasonlítási alapom, de valahogy ennél sokkal jobb grafikát vártam.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) martin66


martin66
senior tag

A régi kedvenc, alig várom!!!

(#4) Csapoati válasza dunc (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinézetre nem tudnám megmondani, hogy ez a Grid 2/Autosport, vagy az új. Sebaj, eddig is a gameplay volt jó igazán, nem annyira a grafika.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Most nem azért hogy itt negatívoskodjak de ez egy az egyben ugyan az a pálya mint ami a grid 2-ben is van csak valamivel jobb grafikával és 16 kocsival ctrl+c, ctrl+v... :((( Kíváncsi vagyok hány pálya lesz még ilyen szinten hasonló a grid 2-vel.

(#6) bigyo108 válasza Darkslayer95 (#5) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Ööö ... Ezek létező pályák létező helyeken.
Sokat nem fognak változni 😀
Ez nem nìdforszpìd 😅

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#7) Darkslayer95 válasza bigyo108 (#6) üzenetére


Darkslayer95
csendes tag

Persze ne is legyen olyan mint egy "nìdforszpìd" :D csak vannak más helyszínek is ahonnan pálya ötleteket lehetne meríteni vagy bemutatni játék kiadás előtti videókban. De az mindenképp pozitívum hogy mostmár 16 fős versenyek lesznek. :)

(#8) Csapoati válasza Darkslayer95 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Havanna egyébként pont nem volt a Grid 2-ben. Havanna és Sanghaj új, San Francisco meg Barcelona (ezt imádtam!) lesz átvéve onnan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) kpal


kpal
veterán

Remèlem olyan minősègi lesz mint az első 10 èvvel ezelőtt. Mert akkor enegem megvettek màr most :K :B

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem a fö céljk hogy kellően optimalizált legyen, iylen téren a régebbi részek is nagyon jók voltak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Freiherr


Freiherr
őstag

Belső nézet lesz?

XXX

(#12) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egyelőre tetszik.Hozza az első rész hangulatát.
Akcióban megveszem.

(#13) Nayrobi válasza Freiherr (#11) üzenetére


Nayrobi
őstag

Lesz.

(#14) i2k


i2k
senior tag

Várhatóan Day One lesznek online cheaterek, mint voltak a 2. részben is... :(

Különösen a németek jeleskedtek ebben (aki GRID 2-zött online, az tudja, mire gondolok, ha azt mondom: 21-es, 43-as, és 46-os).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15) Spet


Spet
addikt

Too easy (nincs törés, az eredeti GRID hangulatát pedig így nem adja, amikor lehetett roncsokból akadálypályát építeni, vagy kinyírni kb mindenkit az első kanyarban ;] )

Kb NFS szint.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#16) ProEvoFan válasza i2k (#14) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzolon kell játszani. ;)
Tudom, ős PCs vagy, de sokan megtértek már. :)

(#17) Csapoati válasza i2k (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Játszottam a megjelenéskor úgy 3 hónapig online (imádtam, az első kanyarban mindig megvártam az annihilációt, aztán szépen kikerültem a hülyéket :D vagy ha az elejéből rajtoltam, akkor későn fékezve meg lehetett úszni), és a német csalókra is emlkszem, de ezek a számok nem ismerősek. Mit jelentenek? :)
Reménykedem amúgy, hogy a Codies most nem hagyja majd a csalókat lubickolni.

Spet: Azért az NFS féle full árkád bohóckodáshoz képest ez teljesen más szint. Fékezni is kell néha. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Spet válasza Csapoati (#17) üzenetére


Spet
addikt

Faltól-falig így se fog számítani ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19) i2k válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


i2k
senior tag

Jó ideje gondolkodom már a PS4-re átálláson. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#20) i2k válasza Csapoati (#17) üzenetére


i2k
senior tag

A számok: a német cheatereket STEAM-id-jük végén lévő 2-3 szám alapján tudtuk beazonosítani... mert valamilyen scripttel folyton tudták cserélni a júzer nevüket. De az id-t nem.
Hozzájuk csatlakozott még 3 lengyel cheater, de ők többnyire azonos névvel futottak, jött még 2 hírhedt orosz, és egy 1 brit --- mindegyik pofátlanul nyomta.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#21) lmno


lmno
őstag

Ennek a Forza mellett van még létjogosulsága? Amíg az csak Boxon volt még oké, de most már nehéz lesz labdába rúgni mellette.

(#22) snecy20 válasza lmno (#21) üzenetére


snecy20
veterán

Lenne létjogosultsága, csak nem így hogy elkészítik újra a GRID 1-2 copy-paste módra.
Ránézésre meg nem mondaná az ember hogy ez 2019-es játék.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#23) Csapoati válasza lmno (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van, mert a Motorsport az egy jóval komolyabb (simcade) játék, a Horizonok meg open-world cuccosok.

i2k: Ahha, ez nekem nem volt meg. :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Annyira én sem szeretem ezeket az autóversenyes játékokat, viszont a Dirt2 nagyon bejött, ill. bejött volna, ha a mentés működne, mert valamiért mindig előröl kezdi az egészet, fene vigye el, ez volt annó az első Steam-es gémem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) D.Va


D.Va
senior tag

Minden Grid-et megvettem eredetiben megjelenés első napján, de ezt most azt hiszem kihagyom. Ezt ezerszer láttam már az előző Grid-ekben. Nincs itt kérem semmi újdonság. Picit szebb grafika oszt cső.
Maradok a Dirt-öknél az legalább élvezetes.

(#26) tibaimp válasza D.Va (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocs az offért: a Dirt 2 mentés nem működés-re van megoldás?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

magasról teszek, hogy ez az első rész felújított változata lesz (vagy sem).. előrendeltem amint lehetőségem volt rá... :K
persze a kormány kezelésre nagyon kiv leszek, mind a 3 eddigi Grid nagyon sjól és élvezhetően kezeli a G25-öt...
ha hozza az első részt, minden addig bemutatott rendszerével, akkor már most elkezdem vadászni az Ebay-es Lacettiket ;] aki érti, érti...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) D.Va válasza tibaimp (#26) üzenetére


D.Va
senior tag

Pff, nem tudom, ha offline nyomod az elejétől (tehát nem logolsz be a games for windows live-ba - mivel már nem is tudsz szerintem) akkor offline is elmenti a játékot elvileg!

(#29) tibaimp válasza D.Va (#28) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, kipróbálom! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) kpal válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


kpal
veterán

Értem :B ;) :K :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.