Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nekem eddig bejön. :K
Várom az értékeléseket.

(#2) d4nturk


d4nturk
csendes tag

Nem tudom, valahogy nem kapott még el az a "wow, kell" érzés továbbra sem.
Annyira nem nyűgözött le a gameplay egyik kiadása sem. Talán a régi fíling miatt megveszem, de tutira megvárom a valós értékeléseket.

[ Szerkesztve ]

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#3) Wesder


Wesder
félisten

"A versenyjáték széria újraindított részének premierje alig néhány múlva várható."
Itt kimaradhatott a nap szò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha csak azt hozza mint az eddigiek, több mint jó játék lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Majd ha kipróbáltam véleményezem, addig nem akarok előre se trailert, se kritikákat olvasgatni /a legnehezebb ezeket elkerülni/. Nagyon remélem, hogy olyan játék lesz, hogy hűha faktor!

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Már a huszadik reboot... jó játék, megnézzük.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) DigitXT válasza GreatL (#6) üzenetére


DigitXT
félisten

Mit lehet rebootolni egy autóverseny játékon?:F Volt valami sztorija, vagy mi?:D

(#8) Enton válasza DigitXT (#7) üzenetére


Enton
addikt

Voltaképp a legelső origi rész race driver: grid címen jött ki. Rebootolva és per vagy utalva a régi race sorozatukra, persze annak részei mellett egy sokkal színesebb versenyjáttékként a második részre szépen el is maradt a névelő, sima grid 2 lett frissítve.

Sztori meg hát az hogy amatőrként vacak autoval penzt nyerni sok versenyen idulva győzd le a ravenwest csapatot és légy a bolygó legvagányabb pilótája.
Mint a dirt 2 az is elég vagány körítést kapott pl career mellé.

Én magam egyik részre sem tudtam panaszkodni, csak a 2 cockpitnézet kikapcsolást/kihagyást durcáltam de abba is sikerült sok órát gurulnom ahogy a többi résszel is.
Ha nem is nulla napos vétel, de idővel beszerzem ezt is tuti.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) DigitXT válasza Enton (#8) üzenetére


DigitXT
félisten

A sima Grid-et játszottam, jó volt. Dirt2 is nagyon hangulatos.:R
De valahogy idegen nekem ez a reboot kifejezés egy ilyen játéknál.
Mintha lett volna bármi folytatólagosság a Dirt2 és 3 közt.:))

(#10) Blitz23


Blitz23
tag

Srácok,én megvettem az Ultimate Edition-t kulcs formájában, és nagyon megbántam. Az ultimate edition kap 3 nap early access-t, ezért ma már lehet vele játszani,ha azt veszed meg. Kis beszámoló:

- A Single Player nagyon üres, a "story" felvezető kb. semmi (3 verseny), egyáltalán nem érezni a csapat feeling-et,mint az eredeti-ben. Gondolok én itt a RavenWest rivalizációra, csapattársaidra.

- Egy tucatjátéknak érződik,mintha ez lenne az F1 2020 csak GRID formájában.

- Multiplayer-ben kemény Quick match van illetve Private,ahol megcsinálhatod a szobát. A te szobádba is csak quick match-el lehet bemenni, ha jól láttam egyelőre nincs Lobby,ahol lehet választani (lehet tévedek és jobban szét kéne nézni,esetleg valamelyik gombbal hozod elő.)

- Kevés autó van, kb. 50-60-at számoltam.

- A kommentátor közel sem hozza ugyanazt a szintet, szerintem az eredeti GRID-ben volt a legjobb a faszi. Sok mindennel tájékoztattak téged, pl,ha valaki kiesik a versenyből totál KO vagy konktakt miatt. Kire figyelj oda, ki - kit lökött ki stb.

Ez csak részlegesen van benne, a fő kommentátor eddigi versenyeim alapján (6-8) alatt csak a pozícióidat mondja, egy nagyon idegesítő mellékkommentátor (hölgy) segít be neki. Abszolút nem illik bele a hangja, szerintem nagyon rossz döntés női hangot belevinni, olyan,mintha a tekken-t kommentálná. Ez egy nagyon férfias sport, egyszerűen nem és kész. Az eredetiben a menedzsered hangja is csajszi volt, az illett, de ő menedzser volt, nem kommentátor.

- A tálalás katasztrófa, kiválasztásnál úgy hozza elő az autókat,mint a need for speed most wanted-ben, beugranak a semmiből azt kész. Nekem ez probléma, lehet másnak nem. Szerintem megérdemelne sokkal jobbat.

- Az eredeti-ben van egy fejlődési szakasz,mint csapat. Itt,ahogy láttam semmi nincs. Az eredeti elején lepukkatt garácsból kezdünk és úgy megyünk felfelé, szintén tálalási probléma.

+ Az autó hangok jók.
+ Sokféle nézetből lehet irányítani őket.
+ Az irányítás jól behangolt, nehezebb,mint az eredeti GRID, arcade-os,de mégis van benne egy kis szim. (én full segítségekkel játszottam,beleélrtve a racing line-t, tehát casual playereknek rendben van, hardcore játékosoknál nem tudom.)
+ Természetesen visszatért a livery system, van lehetőségünk egyedire szabni az autókat.

Összegzés: Jelen pillanatban egy forintot nem ér meg szerintem.
Ha megveszi valaki,akkor steamen tegye,és a standard verziót,hogy legyen refund lehetőség, ha nem tetszik, egyébként meg virágbolti verzió pár verseny erejéig. Talán a multi megmenti a szememben, hétvégén majd kipróbálom azt is.

Lehet azt mondani,hogy a verseny a lényeg, a többi nem olyan fontos. Ez igaz is, tényleg NEM ROSSZ. De ne legyen már elég a csont..

Nagyon sajnálom a pénzemet..de főleg a játékot. Azért írtam le,hogy hátha valaki nem fut bele ugyanebbe a hibába+rossz döntésemből adódóan kis feszültség levezetés.

Lehet 1 év múlva jó lesz, nagyon úgy érződik,mint a szokásos "live service" játékok, hónapról hónapra kerülnek bele a tartalmak stb.

[ Szerkesztve ]

(#11) Blitz23 válasza Blitz23 (#10) üzenetére


Blitz23
tag

Ó mégegy nagy nagy nagy negatívum:

A zene: Az eredetinek nagyon egyedi és verseny-adrenalin központú témája volt a zenék terén, a menüben kis nyugis,de mégis beleillő.

Ez volt valami..: [Eredeti GRID egy száma

Na itt ugyanolyan,mint a japán rpg-kben miután 625X-örre legyőzted ugyanazt a szörnyet és kapod az XP-t: minden egyes szaros verseny után ugyanaz a rossz,ilyen "örülök,hogy versenyeztem egyet és kapom az xp-t" zene megy. És azt se találták el.

[ Szerkesztve ]

(#12) sirszevenap válasza Blitz23 (#11) üzenetére


sirszevenap
őstag

Sajnos nagyon sokan ugyanezen a véleményen vannak! :( Köszi, hogy leírtad a véleményed. Ebből elsőnek egy "Demo" lesz, aztán nyilván látom és eldöntöm magamnak.

Bankkártyával? Hát persze!

(#13) ProEvoFan válasza Blitz23 (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem túl jó hír ez nekem. :(

(#14) rdt89 válasza Blitz23 (#10) üzenetére


rdt89
addikt

Na majd az új NFS ( ;] )

Elég csalódottan olvastam amit írtál, így továbbra is úgy érzem marad a Forza Motorsport/Horizon széria autós kikapcsolódás szempontból.

(#15) Jeanne d'Arc

Az első részt is imádtam, nagyon várom!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) sirszevenap válasza Jeanne d'Arc (#15) üzenetére


sirszevenap
őstag

Van lehetőséged rá, hogy kipróbáld már most is. Két mód is! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#17) D.Va


D.Va
senior tag

Engem sem kapott el a Grid láz... Az első gridben volt valami ami már megjelenés előtt nagyon váróssá tette a játékot... A hangulat, az atmoszféra... Azóta ezt egyik Grid sem tudta überelni.

(#18) sirszevenap válasza D.Va (#17) üzenetére


sirszevenap
őstag

Amúgy nem lehet, hogy csak az idő szépíti meg az emlékeinket? Ezt globálisan mindenkitől kérdezem. Sokszor ez fordul meg a fejembe.

Bankkártyával? Hát persze!

(#19) D.Va


D.Va
senior tag

Van olyan eset mikor az idő szépíti meg az emlékeket, de most itt nem... A Grid 2 is régen volt már, ott mégsem érzem hogy az maradandó lett volna... Az 1 az igen :P Mint ahogy NFS-nek is van sok régi része, mégis az Underground 1-2 és a Most wanted hagyott csak mély nyomokat bennem. Mert azok jók voltak. Hangulatban.

Meg a Grid előtti Toca részekkel is játszottam, azok még régebbiek, de azok sem hagytak mély nyomot bennem. A Grid 1 sem tökéletes, messze nem az mégis valahogy jó volt a hangulata, a zene, az atmoszféra... :R

[ Szerkesztve ]

(#20) GuruZone válasza D.Va (#19) üzenetére


GuruZone
őstag

Erre a lejátszási listára [link] rakok fel még videókat a jövőben.

A játékról véleményem:

17 ezret nyilvánvalóan nem ért meg.
Remekül visszahozza az emlékeket, a fényeffektek zseniálisak, néhol még a textúrákon is meglepődöm, hogy milyen jók.

Rohadt jó driftelés, agresszív ellenfelek. Sajnos a very hard szint alatt másodperceket adsz az AI-nak, így marad a Very Hard szint.

Ha valakivel kitolsz nagyon verseny közben, ő lesz a nemezised és jaj neked ha még egyszer egymás mellé értek, nem fog kegyelmezni. Ez jól el lett találva.

A játék félkész.
Összecsapott Multiplayer, kevés pálya.

Kormánnyal szinte élvezhetetlen VOLT, de tegnap feltoltam a force feedback értékeket 150%-ra és most van valami "súlya" az autóknak.

Ezen kívül lejjebb húztam a gameplay fülön az értékeket:
ABS: 4
Traction control: 3
Stability Control: 3

Sajnos a kormány féle nagyon kevés jelzés érkezik, nyilván nem a Gran Tursimo Sporthoz kéne hasonlítanom, mert ugye abban az az etalon. Rázókövön semmi rezgés.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#21) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Fuh ez nagyon félrement ahogy látom :( Sajnálom, jó is lehetett volna.

Bankkártyával? Hát persze!

(#22) GuruZone válasza sirszevenap (#21) üzenetére


GuruZone
őstag

Hát ja, azóta én is gyorsan elpasszoltam.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.