Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(nagyúr)

Jól néz ki az tény. Crossplay is van...? :)

(#2) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

húú, ha ez megy az Amazon Firestick-en, már szedem is lefele :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#3) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(aktív tag)

azért elég gáz az androidos támogatási listája a játéknak. :(
sokan panaszkodnak, hogy több 100e Ft-os telón nem futtatható..

[ Szerkesztve ]

(#4) kilua

kilua
(tag)

Én szívesen venném, de amíg olyan a helyzet, hogy játékok, amiket csak pár éve vettem (pl valamelyik pro evolution soccer, imperium Galactica 2, sims3, chaos rings) nem futnak a mai telefonomon addig nem szívesen vennék androidra semmit.

Miközben a Windows 98ra kiadott age of empires, imperium galactica játékok simán mennek mai pcmen, psp játékok mennek vitán, x360 címek ONEon, addig mobilon is valami hasonlót várnék el.

(#5) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ingyenes verzió/próba gondolom nem is lesz, hogy az ember megnézze fut-e a készülékén.

(#6) Csapoati válasza rdt89 (#5) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Megveszed, kipróbálod, és 2 órán belül refundolhatod.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) rdt89 válasza Csapoati (#6) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én google kezébe pénzt nem adok, kártyát se társítok mellé. :D

(#8) wjbhbdux válasza rdt89 (#7) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

akkor mit akarsz megnézni rajta :F

(#9) rdt89 válasza wjbhbdux (#8) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Azt, hogy milyen a játék mechanika, irányítás, grafika, élmény, de ha el se indul nem szenvednék vele. Azért nagyobb platformokon szokott lenni próba jellegű, amit nem bántam volna.

(#10) lmno válasza rdt89 (#9) üzenetére

lmno
(senior tag)

És ha tetszik, hogy veszed meg ha a Google kezébe nem adsz pénzt? Akkor nem mindegy hogy ki lehet próbálni vagy sem?

(#11) rdt89 válasza lmno (#10) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Rosszul fogalmaztam, szóval előre nem adok a kezébe pénzt:
[link] :R
Ha kipróbáltam és jó, akkor természetesen megveszem, így akartam kifejezni magam. :)

(#12) Corleone33 válasza kilua (#4) üzenetére

Corleone33
(aktív tag)

ez az amit gyűlőlök az androidon mint platform, hogy bizonyos verziószám változás felett egy-egy alkalmazás lényegében megszűnik működni és szinte semmilyen megoldás nincs rá, hacsak nem vagy hajlandó downgradelni/ emulátoron játszani.

Remélhetőleg a következő Android verziókban már erre is lesz valami megoldás

(#13) Csapoati válasza rdt89 (#11) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

De ha van refund, az olyan, mintha nem adnál a kezükbe pénzt. :DD Máskülönben akkor sehol se fizetsz bankkártyával, mert mi van, ha lenyúlják a pénzt? Ezt nehezen tudom értelmezni.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#14) rdt89 válasza Csapoati (#13) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Írtam az elején, hogy Google-re vonatkozik csak. Volt velük pár kellemetlen pillanat és pont ezért. :))

(#15) TpS

TpS
(őstag)

2x végigtoltam ipad pro 11-en, most meg samsung galaxy tab s6-on kezdtem el. Kellemes kis játék, sokkal jobban tetszik, mint a már unalomba fulladó real racing 3.

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 10+ 12/512

(#16) kaposi1

kaposi1
(tag)

Sziasztok!

Tegnap megvettem a játék androidos verzióját és azt kell hogy mondjam fantasztikus munkát végeztek a készítők! :C
Csak egy a probléma olyan szinten nehéz az irányítás beállítása hogy csak esek kelek a pályán. :O
Éppen ezért ha valakinek van egy jól vezethető beállítása már azt nagyon szépen megköszönném ha közkincsé tenné.
Nem arról van szó hogy béna vagyok ezekhez a játékokhoz hiszen évekig nyomtam PL a GTR2-t online szervereken. És az RR3-al is szinte a megjelenés napjától játszom napjainkig.
Egyszerűen olyan szinten túltolták a beállítási lehetőségeket hogy nem tudok egy normális vezethető dolgot összehozni.
És egyelőre a google se volt a barátom ebben még.

Szóval aki ebben már előrébb jár nagyon szépen megköszönném a segítségét.

[ Szerkesztve ]

(#17) TpS válasza kaposi1 (#16) üzenetére

TpS
(őstag)

Min játszol? Az Ipad-en kellett állítgatni, tab s6-on viszont semmit sem állítottam, az alapbeállítás is teljesen megfelelő nekem.
A difficulty levelt customra állítottam, ott handling assist simolator pro-ra. A stability controlt on-ra a traction control-t off-ra. Mindkettőt nem állítom off-re, mert akkor állandóan megpördülök a bmw és erősebb kocsikkal.
Amúgy az optionsban az advanced optionsban lehet a wheel touch controlsban deadzonet, saturation meg egyéb ilyeneket állítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 10+ 12/512

(#18) kaposi1 válasza TpS (#17) üzenetére

kaposi1
(tag)

Szia!

Galaxy S8-on nyomom. Nagy nehezen sikerült egy olyan beállítást elérnem hogy most már szépen haladok a karrierben. Igaz még csak Rookie szinten. :D
Amúgy régen játszottam a Grid PC-s verziójával is és le a kalappal a Codemaster előtt hogy mennyire át tudták adni Androidos platformra szinte egy az egyben ugyan azt a grafikát.
Nagyon tetszik de jóval nehezebb a vezethetőség mint az RR3-ban.
Pedig a TT-ben a háromszáz arany megszerzése ott sem leányálom. ;]

Köszi a választ. Majd megpróbálom finomítani a beállítást. :R

(#19) TpS válasza kaposi1 (#18) üzenetére

TpS
(őstag)

Rookie-n kezdtem én is, de pár menet után feljebb tettem a következő szintre, nyáron játszottam utoljára ipad-on, aztán nyuszi voltam, és nem mertem egyből a magasabb nehézségi szinten kezdeni. Amúgy az érdekes, hogy a lökdösődés a legmagasabb szinten sokkal jellemzőbb, mint pl. a kezdő szinten. Fordítva vártam. Amúgy tényleg nagyon jól megcsinálták, miután elkezdtem játszani vele, már nem érdekelt az RR3 tovább. A grid-del sokat játszottam, meg az autosport-tal is PC-n. Az első részt még billentyűzettel játszottam.

Samsung Note 10+ 12/512

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.