Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Egyre komolyabb felhozatal van Switch-re. Lassan érik egy vétel :D

(#2) Vektast válasza XuChi (#1) üzenetére


Vektast
aktív tag

Én is veszek egyet amint Kijön a Dead by Daylight rá. :) De ez a Grid is kellemes. Meghát fura amúgy, hogy Androidos port még sehol a Grid kapcsán pedig szóvolt róla hogy lesz kb egy fél éve.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

"és bár azóta már folytatást is kaptunk"

Én valamiről lemaradhattam, azóta volt Grid? :F

Amúgy várom nagyon, hiányzik számomra valami komolyabb autós game switchről, még egy F1-et el tudnék képzelni.. :)

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Kíváncsi leszek, hogy a Switches verzió hogyan fog mutatni az iOS-es vagy majd érkező Androidos verziókkal összevetve.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) oriic válasza mg1992mg (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs folytatás, kevertem egy másikkal. :R

Live-Die-Respawn

(#6) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A fejlesztők kezdik kiaknázni a Switch hardverét, nagyon helyes. :)

Sic Parvis Magna

(#7) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem lesz bundle-ban a kettő, instant arra várok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.