Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Egyszer megnéznék egy embert, aki ilyesmikkel közlekedik a hétköznapjaiban... bár felteszem többnyire gyűjtik ezeket és nem használják.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2) ROBOTER válasza Rickazoid (#1) üzenetére


ROBOTER
addikt

Lehet van ilyen, csak a közlekedési utatok nem esik egybe. :)

(#3) Agro válasza Rickazoid (#1) üzenetére


Agro
senior tag

Szerintem ilyen embert te nem fogsz látni az "utcán", mert a rengeteg biztonsági őr eltakarja.

(#4) Obi Wan válasza Agro (#3) üzenetére


Obi Wan
tag

akinek ilyenje van az nem gyalogol az utcan hanem repülővel közlekedik

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#5) XtremLor válasza ROBOTER (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

Fenébe akkor nem minden milliomos jár busszal.
Mindig van az exlúziv termékek után kereslet, a presztízsre adni kell már ha az ember már olyan körökben mozog.

ROBOTER: ahogy mondod :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#6) ROBOTER válasza XtremLor (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Bentlybe be, ablakot le, könyököt ki, kettesbe be.

(#7) Sequoyah


Sequoyah
tag

Inkább egy aranyhátlapos gyémántkijelzőüveges iPhone-t.
Ha gazdag lennék én szégyenleném, ha ilyen drága, mégis semmire se jó, elavult telefonnal kéne mutatkoznom.

(#8) Rickazoid válasza ROBOTER (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ezt én is tudom, ezért is írtam, amit. :)

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ronda, de legalább drága. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) baluka26


baluka26
veterán

Azt nem értem, hogy értelmes telefont miért nem csomagolnak drága köntösbe? Ha kőgazdag lennék, fel lennék háborodva ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) Agro válasza baluka26 (#10) üzenetére


Agro
senior tag

Van gyémánt berakásos csúcs mobil is, csak azt általában nem "sorozatgyártásban" készítik hanem utólag turbózzák fel a gyárit. Pl iPhone, Galaxy S

(#12) baluka26 válasza Agro (#11) üzenetére


baluka26
veterán

A cikkben szereplő telefon is egyedi gyártású, max kissorozat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) ROBOTER válasza baluka26 (#10) üzenetére


ROBOTER
addikt

Kizártnak tartom, hogy ha egyáltalán használatra veszik, az telefonáláson kívül másra is használva lesz.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

annyira nem ronda :d

(#15) Agro válasza baluka26 (#12) üzenetére


Agro
senior tag

Csak annyi a különbség, hogy ez a telefon más formában nem is lelhető fel. Ez külön erre a célra készül. Az iPhone megtalálható normáls és exkluzív kiszerelésben is, ez a telefon viszont csak exkluzív kiszerelésben. Az iPhonet azt nem egyedinek gyártják azt utólag varázsolják egyedivé.

(#16) Rickazoid válasza baluka26 (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha kőgazdag lennél és akarnád, csinálnának neked olyat, amilyet akarsz.. :) De valószínűleg nem csak a Gresso.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) baluka26 válasza Rickazoid (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Na, ilyesmiről nem tudtam, köszi :R
Itt az ideje, hogy kőgazdag legyek ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Probber


Probber
őstag

A gazdagok köztudottan nem normálisak, csak ők képesek egy ilyenre pénzt áldozni. ;] Mondjuk a csóró meg nem is tud... :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) ROBOTER válasza Probber (#18) üzenetére


ROBOTER
addikt

Azért megnézném ahogyan leadnak törtaranynak egy ilyen telefont. :)

(#20) lexter00


lexter00
őstag

A Vakerán 1ft-ért fogják dobálni utánatok ;] :DDD

(#21) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ronda és buta, mint a legtöbb luxusmobil. Ez a gombsor egy hánydék. Ergonómia = 0.

<< Heimdal >>

(#22) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Mint mikor az Ocean's 13 c.filmben a kaszinótulaj Al Pacino megkapja a Samsungtól külön neki címezve az 1.számú telefont,na az is vhogy igy néz ki,mint ez a telefon-torzó :-)

(#23) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát a szegény milliárdosok (!!!) min Angry Birds-özzenek? :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#24) simonzé


simonzé
addikt

Ha gazdag lennék, vennék két ilyet, összekarcolnám őket egymással, és vennék rájuk két új előlapot.
Vagy csak elégetném az árát, az se nagyobb baromság, mint megvenni ezt a fost.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.