Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rimuru


Rimuru
veterán

Ez most a hűtős hőmérséklet lenne?

Vigyázat, csalok!

(#2) greenity válasza Rimuru (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Igen, ez a három szálon számoláskor. Nagyon melegszik a gép, nem véletlenül vettem meg a hűtőt.

Ha nem számol, akkor hűtővel ilyen:

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Honkydoo válasza greenity (#2) üzenetére


Honkydoo
őstag

Őszintén szólva én nem hittem ezekben a laptop hűtőkben, de jó látni, hogy valakinek bevált. :)
Használd egészséggel! ;)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) greenity válasza Honkydoo (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi már elég nagy lelkiismeretfurrdalásom volt, hogy így használom szegénykét, hogy melegszik, most azért jobb a helyzet :)

+ kényelmesebb így gépelni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Rimuru


Rimuru
veterán

A gép melegedését nem kell bemutatni, tapasztalom én is, de már egy alátámasztás is sokat tud segíteni (gyufásdobozt szoktam alá rakni), a hűtőt nem érzékelem olyan nagy hatásúnak inkább csak gyorsabban hűl vissza (de a gép többi komponensének jó lehet a hűtés).

Vigyázat, csalok!

(#6) greenity válasza Rimuru (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem tudom, eddig is alá volt támasztva... de most jobbnak érzem a helyzetet.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Vidd el kitakaríttatni, nekem 10-15 fokot számított, pedig csak egy éves volt a laptop :) Megcsináltam volna én is otthon, de mivel három év garancia van rá, bevittem inkább a laptopszalonba és pár mátyásért cserébe nem throttlingol a CPU (85 foknál ezt tette), hanem 70 fokig megy fel aida teljes terhelés alatt. Azóta a laptophűtőt se használom, mióta ki lett pucolva :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) greenity válasza Szoszo94 (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Majd lehet meglépem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Rimuru válasza Szoszo94 (#7) üzenetére


Rimuru
veterán

Alapból melegedős fajta, inkább pasztát kéne rajta cserélni.

greenity: Addig jó míg látod értelmét és nem feleslegesen költöttél. :D

Vigyázat, csalok!

(#10) greenity válasza Rimuru (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

3 éves gari van a laposon, így egyelőre én nem nyúlkálok bele ha nem muszáj. Bár majd egy memóriabővítés bejátszik szerintem...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Szoszo94 válasza Rimuru (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem melegedős, ez már nem az a széria :N
Paszta is cserélve lett, de ezt egyértelműnek gondoltam, ha már takarítás, akkor legyen 100%-os :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#12) greenity válasza Szoszo94 (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Milyen laposod van?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) Szoszo94 válasza greenity (#12) üzenetére


Szoszo94
őstag

Dell Inspiron 5520 - volt, egy-két hete adtam el, előtte csináltattam a takarítást, meg UEFI-sre az egész gépet.

A takarítás után amúgy Idle 35°, normál használat - értsd ezalatt net, film, játék - max 55-60°C, bár netezéssel nem ment pár foknál többel az idle fölé :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14) greenity válasza Szoszo94 (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Értem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.