Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez az érzés hatványozottan kerít majd hatalmába, amikor saját gyermekedet látod kacagva táncolni a szalagavatóján. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity válasza Vakegérke (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Sejtem, az idősebbek még jobban el voltak olvadva, mint én.
Én főleg arra koncentráltam, hogy bírja a lába a tűsarkút, utána jöttek ki a könnyeim. Anyu szerint folyamatosan kommentáltam, hogy milyen helyes a húgom és hogy milyen kis vigyorkandúr. Én nem emlékszem, csak arra, hogy mennyire elolvadtam tőle, milyen jó érzés volt nézni a kishúgomat.
Van köztünk majdnem 7 év, így már viszonylag agyamnál voltam, mikor megjött az én utókarácsonyi ajándékom, akivel sosem tudtam betelni, és nem is fogok.
Akkor sem, amikor épp megölni készülünk egymást :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem volt atomvillanás szallagavató után?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) greenity válasza Blindmouse (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Hm?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) FatalEror válasza greenity (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem a lealjasodásra gondolt.

HardCore is my LifeStyle

(#6) greenity válasza FatalEror (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Húgom részéről nem :))

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Samus válasza Blindmouse (#3) üzenetére


Samus
addikt

Ó, én az első szalagavatóm után több alkalommal teleportáltam, sikerült mozgó járműbe is teleportálni. Aztán lehet egy mesterséges fekete lyukat generáltam, mert nemcsak térben, hanem időben is utaztam...A két ugrás közben nyolc óra telt el, amiből én semmit sem észleltem...Sajnos utána kellemetlen mellékhatásai voltak, többször nem is kísérleteztem vele...

Mindenesetre gratulálok húgodnak, és akkor itt ragadnám meg az alkalmat, hogy az érettségihez is egy adag hajrát kívánjak. Mi lesz belőle, ha nagy lesz?

Húgom részére nem...
Ez úgy hangzik, mintha húgod helyett te kísérleteztél volna a teleportációval :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) greenity válasza Samus (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Ilyenben nem volt még nekem sem részem.
Bár én elég visszafogottan iszom :)

Köszönöm, átadom :) Egészségügyi, vay pszichológusi pályán gondolkozik :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) greenity válasza Samus (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

A saját szalagavatómon sem kísérleteztem ilyesmivel, és legjobb emlékezetem szerint egyáltalán nem volt ilyenben részem :)
Mondjuk nem bánom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) Kephamos válasza Samus (#7) üzenetére


Kephamos
addikt

Mi anno okkult rituálét végeztünk és kitöröltünk több órát a világmindenség történelméből.
Elég meredek buli volt az ünnepség után. Asszem'.

(#11) Blindmouse válasza Kephamos (#10) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nálunk mindenki be lett hívva a rendőrségre szallagavató után (nem mi voltunk). A rendőrök már csak nevettek amikor 15.re hallották azt hogy "hát itt pár órára nem emlékszem".

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.