Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hunujv


Hunujv
tag

Gratulálok az eddigi sikeredhez. Szerintem a legfontosabbak: az étkezés és hogy a sportot beépítsd a mindennapjaidba, így hosszútávon mindenképpen eléred a célod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) greenity válasza Hunujv (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm :)

Igyekszem heti 2 edzést megejteni és figyelni arra, hogy mit eszem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) daenerys válasza greenity (#2) üzenetére


daenerys
tag

Gratulálok, ügyes vagy! Csak így tovább!

Én is diétáztam, és annak idején nemcsak a kenyeret iktattam ki, hanem a magas szénhidráttartalmú dolgokat is, így pl. csak kiflit ettem, mert annak alacsony a szénhidráttartalma (a zsemle, kenyér többet tartalmaz). Túró Rudit például lehetett enni emellett a diéta mellett is viszont! :)

3 hónap alatt lement 10 kiló rólam, csak abba kellett hagynom a diétámat, mert a súlyveszteségnek köszönhetően fény derült más egészségügyi problémámra, ami az eredeti oka volt a súlygyarapodásnak :) Vicces!

(#4) greenity válasza daenerys (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm :)

Hűh, ez a túrórudi dolog jól hangzik :D
Én mindenféle kenyérfélét kiiktatnék, azaz se kenyér, se zsemle, se kifli, tésztát is mérsékelten. Annak idején pedig bő 2 hónap alatt fogytam 10 kg-t, csak mivel visszaálltam a kenyérfélére, szép lassan visszamászott. Ezért gondolom azt, hogy mozgással, izmosodással segítek ezt elkerülni, és megtartom a naponta 1 zsemle vagy kiflit, ha elértem a célomat. Persze a mozgást nem hagynám abba :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem lefogyni nehéz, hanem megtartani.

Nekem egy örökös harc, néha meg be kell iktatni "züllős napokat". Ilyenkor egy kis sör vagy száraz bor is napirenden van, ügye amit a súlyom nem nagyon szeret. :)

A fogyókúrához meg sok sikert! :C

[ Szerkesztve ]

(#6) greenity válasza juliabrilke (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Ebben igazad van, illetve nekem elkezdeni nehéz.

Megtartani, az egy nehéz dolog, ezért gondolom, hogy ha minden héten edzek és izmosabb vagyok és jobban odafigyelek, hogy mit eszem, akkor talán nehezebben mászik vissza.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) juliabrilke válasza greenity (#6) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ahogy néztem meg kell találni az egyensúlyt, mert a sok testmozgást bírom, de nagyon fáradt vagyok tőle.
Meg ügye meló/hazaérés után rá kell még szánni azt a 2 órát.
Én mondjuk azt se bánnám, ha a súlyom csak kicsivel lenne kevesebb, viszont a zsír lecserélődne izomra.

(#8) daenerys válasza greenity (#6) üzenetére


daenerys
tag

Hú, a testmozgásról jutott eszembe, nekem nagyon sokat dobott az izmosodás-tartásjavítás területén a domború talpú Sketchers cipő. A téli csizma meg a tavaszi cipő is nagyon jó belőle, én Hervisben vettem őket, 10 ezer körül vannak, tartós az anyaguk és elképesztően megdolgoztatják az izmaidat napközben is.

Ezt én is abból vettem észre, hogy másik cipőt kezdtem hordani, és újra punnyadt alakom lett. Na jó, nem annyira, de azért érződött, hogy más.

(#9) greenity


greenity
aktív tag

juliabrilke Nekem is olyan 2 óra, de ebben benne van, amíg lesétálok meg vissza meg öltözöm. Maga az edzés 1 óra, de a végére jól elfáradok :)
Nagyrészt én is így vagyok, bár ha nálam minden izomra cserélődne, akkor egy izomnőci lenne belőlem :D

daenerys Majd körbenézek ilyen téren :D Bár talán munkahelyre is elég lenne egy :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) greenity


greenity
aktív tag

Sajnos a néhanapján csoki, illetve a kóla az ébren maradás miatt kell, viszont ennek ellenére van látszata a dolognak. Még akkor is, ha az esti torna elég sokszor elmaradt :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) juliabrilke válasza greenity (#10) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kávé vagy más koffein tartalmú cukormentes itallal nem tudod esetleg pótolni?

Ha a torna meg kimarad az nem olyan vészes, "csak" a fogyás idejét fogod megnövelni. :)

(#12) greenity válasza juliabrilke (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Kávé, tea nem használ. Talán pont azért, mert eddig csak olyat ittam...
Amúgy egyébként kb mindegy, mert ha fáradt vagyok, akkor használ 1 órát és amúgy meg teljesen kész.
Ma pl hazajöttem 1 órával előbb, mert nem bírtam magammal és most keltem fel.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) juliabrilke válasza greenity (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én kv-t mindig csak 1-2 óra magasságában iszok, amikor már kell egy kis felfrissülés. :D

Egyébként amikor régebben heti 6x mozogtam, na én akkor voltam sokkal fáradtabb. Viszont most megint ideje lesz nekiállni egy kis rövid szünet után az egésznek.Viszont szerintem nem tesz jót, ha lefekvés előtt alszol, főleg rendszertelenül. Ott van rá az egész éjszaka, hogy kipihend magad. :)

(#14) greenity válasza juliabrilke (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Egész éjjel alig aludtam, 5 percenként néztem, hogy mennyi idő van.
Bementem és mint valami ólommadár, olyan voltam. Megtartottam az órám, beszéltem egy két emberrel, hazajöttem, átöltöztem és lefeküdtem aludni.
Hidd el, ha most visszafeküdnék holnap reggelig fel se kelnék.
Nem alapbeállításom, hogy ennyit alszom. Egyszerűen most nem tudok ébren maradni sokáig. Kimerültem.
Jó ebben az is benne van, hogy enni sem volt erőm, úgyhogy az ebédem ott pihen a hűtőben és eddig a napi kajám a 7:40kor elfogyasztott műzlim + 1 bögre tea..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) juliabrilke válasza greenity (#14) üzenetére


juliabrilke
addikt

De ha erre az állapotra még rámozogsz, akkor még "hullább" leszel kb.

Valamikor viszont lehet jót tenne egy hosszabb pihenés, szabadság, stb. Mondjuk ennyi kajával, mint amit leírtál én se lennék túl friss. :D

(#16) greenity válasza juliabrilke (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó ennél jóval többet eszem alapból.. csak erőm sem volt rá.
Azóta ittam egy kakaót, de amúgy éhes sem vagyok már...
Holnap kéne menjek edzésre, de tartok tőle, hogy ilyen állapotban nem kéne megpróbálni...

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.