Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én most tekertem le 22km-ert.
A jo huvos szobaban! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#2) greenity válasza mexicanraven (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Km-ben nagyjából egyezünk :) Nekem valahogy jobban adja az élményt a normál bringázás :)
Bár igaz ami igaz, így biztos nem égsz le :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) mexicanraven válasza greenity (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nekem csak szobai van, pedig falun lakok!
Neked mennyi ido alatt ment le? :)

when the sun shines, we'll shine together

(#4) greenity válasza mexicanraven (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Néhány telefonnal megszakítva + két perc pihi a közepén 1óra alatt. Kicsit lassú de kezdetnek jó :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) mexicanraven válasza greenity (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

En most fogyasi inditekkal kezdtem el, nekem 40 perc alatt ment le, egy szunet volt benne, tehat akkor jok vagyunk! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#6) #81556480


#81556480
törölt tag

Ma pont azon gondolkoztam hogy most akkor itt a nyár vagy mivan EÁOOOO
De nemtudom hát április van ez még csak nem nyár :DD

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

biza nyár van, szerdán 28°C-ot mutatott a hőmérő...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) total90


total90
veterán

Itt meg 5°C :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) greenity válasza mexicanraven (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Én ezért is tekerek :D meg mert imádom :D csak vissza kell szokjak, mert az ősz/tél kimaradt az életemből így, de igyekszem :)

szerk: mondjuk nálam benne van, hogy dimbes dombos helyen lakom :) így kicsit nehezebb néha :D de akkor is megéri :) (van szobabicaj is, de azt ki nem állhatom :P, nem vagyunk egyformák)

Bizony bizony nyár van részemről maradhatna az idő ilyesmi nem kell ide a 40°C :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) keIdor válasza total90 (#8) üzenetére


keIdor
titán

Bizony...
Túl gyors ez, nyáron gyakran a Kárpát-medence a legforróbb egész Európában, leszámítva a Földközi-tenger térségét. Még egy pár hétig maradhatna 10 és 20 fok között a hőmérséklet, de nem, itt a télből folyton nyárnak kell lennie, jövő hétre már 28 fokot is írtak, szerintem nevetséges, 1 hónapja meg havazott és mínuszok voltak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) hoffman_


hoffman_
nagyúr

... röpke lepke száll virágra, zümmög száz bogár!

ennyi jut eszembe, ha meghallom a címet, a gimnáziumban anno igen csak lelkes és életvidám tanárunknak köszönhetően :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) DeFranco válasza hoffman_ (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

basszus pont ez jutott eszembe, azért kattintottam ide, hogy ezt beírjam... de hogy ezt ki tudjuk verni a fejünkből: [link] :DDD

(#13) hoffman_ válasza DeFranco (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hát igen, a világörökség része :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) Viszlát válasza DeFranco (#12) üzenetére


Viszlát
addikt

Uhh, jobb ha marad a népdal a fejünkben...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15) DeFranco válasza Viszlát (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne mondd már nekem, hogy nem fognak meg az olyan örökérvényű sorok, mint:

"átölellek a mély vízben
nem is egyszer, de több ízben"

:))

(amúgy a maga helyén ez tényleg kiváló szám, vízpartra, délután négyre, sör és rabló-römi mellé)

(#16) Viszlát válasza DeFranco (#15) üzenetére


Viszlát
addikt

Idáig el sem jutottam, a genetikailag beépített önvezérlő védelmi mechanizmus közbeavatkozása miatt, de köszönöm, hogy megosztottad velem... :(((

:D

Amúgy elhiszem, hogy van az az állapot, amikor kiválónak érzi az ember ezt a számot, de ahogy a minap olvastam, nem elmenni nagy cucc a buliba, hanem hazajutni az igazi kihívás. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) DeFranco válasza Viszlát (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

teljesen rendben van ez, nem lehet mindig csak vastag szaftos tartalmat fogyasztani, kell az ilyen limonádé is. mit csinálnék egy augusztusi tiszaparton este a tábortűz mellett? busonganék quimbyre? ne már :))

[ Szerkesztve ]

(#18) hoffman_ válasza DeFranco (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

mondjuk quimby-t pont feeling olyankor hallgatani, szerény véleményem szerint :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) DeFranco válasza hoffman_ (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem ahhoz kicsit mély. Abból lesz a tűzbe bámulás (abból meg az éjszaka bepisilés ;] ) , aztán mindenki befordul, előkerül a becherovka, és mindenki megy aludni. Szigorúan magánvélemény. Jó az is, de számomra jobb, ha ez a vidámabbik hangulatról szól, és az is csak a háttérben aláfestésnek a nagy röhögésekhez.

Amúgy mondtam már, hogy Zuglóban lehet szalonnát sütni nyáron az egyik szabadtéri "sörkertben"? Awesome. Csak úgy mondom, minden hátsó szándék nélkül. ;)

(#20) hoffman_ válasza DeFranco (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

rám nem hat így, bár tény, hogy messze nem hallgatok annyi quimby-t, ami ezt előidézhetné. mi még titánok vagyunk amúgy is, mindegy milyen üveg vagy zene kerül elő a tűznél, nem fordulunk be, max az első árokba, és az is csak temporary :D

hátsószándék elfogadva, már tavaly is megpendítetted, részemről nagy plusz egy neki, itt a jóidő, lehet csapni a lovak és szalonnák közé.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) DeFranco válasza hoffman_ (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja... ifjú titánok :DDD ha jól emlékszem nem te kapcsoltad le a villanyt a múltkor sem. :DDD cöcöcö... titánok :P

(#22) hoffman_ válasza DeFranco (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

valakivel összekeversz :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) mexicanraven válasza greenity (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ez az ido nekem is nagyon fekszik.
Nekem most ment le 21km! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#24) greenity válasza mexicanraven (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem ma kimaradt :( valószínűleg holnap reggel pótolom és majd csak hétvégén lesz megint esélyem :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) greenity válasza mexicanraven (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Most ezt sikerült összealkotni.. Persze, hogy most sem úsztam meg telefonálás nélkül :F

"Egy mosolynál jobb a több"

(#26) mexicanraven válasza greenity (#25) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Workout not found :(

Ez volt a mai?

Termszetben jobb kerekezni ez biztos, de en pont a zavaro tenyezok miatt szeretem a szobaban, beteszek egy sorozatot, olykor rapillanok az oramra, 20 perc utan kis pihi aztan folyt. kov. :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#27) baluka26 válasza DeFranco (#19) üzenetére


baluka26
veterán

Autó egy szerpentinen eléggé vidám szerintem, főleg nyári mókához.

mexicanraven: Én ellipszis tréneren tolok legnehezebb fokozaton 12 km-t 35 perc alatt. Elfáradok benne.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28) greenity válasza mexicanraven (#26) üzenetére


greenity
aktív tag

nem ez volt
ebben igazad van, de nekem akkor sem tetszik :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#29) mexicanraven válasza greenity (#28) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kinek mi! :P

baluka26: Meloszerzes van most celban aztan beiratkozok valami konditerembe es majd en is kiprobalom! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#30) baluka26 válasza mexicanraven (#29) üzenetére


baluka26
veterán

Anya kapta két éve karácsonyra, nagyon klassz rajta mozogni, fent is átmozgat teljesen :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31) Viszlát válasza DeFranco (#19) üzenetére


Viszlát
addikt

Errefelé meg bármikor lehet, de gondolom jó pöstihez híven ki se láttok a városhatáron túlra. :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32) DeFranco válasza Viszlát (#31) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kecskeméten nőttem fel, tős-gyökeres vidéki vagyok, még mindig ő-zve beszélek, de köszi a leminősítést. ;)

Kilátok a városhatáron túlra, de ha nem haragszol megengedem magamnak az örömködés luxusát, ha már egyszer pöstiként a lakásomtól két sarokra süthetek szalonnát, adják hozzá a fát a nyársat és az infrastruktúrát ingyen, nekem csak annyi a dolgom, hogy ott vegyem meg a sörömet, meg vigyem a szárazárut. (ja, és van egy emelet magas kivetítő kihangosítással, ha valaki meccset nézne közben)

És nem kell hozzá fél napot utaznom, hogy 20 ember összejöjjön, meg a saját ágyamban alszom és nem kell kutyázni, hogy valaki fogadjon be egy éjszakára.

De majd mindjárt szarul érzem magam egy pillanat...

(#33) Viszlát válasza DeFranco (#32) üzenetére


Viszlát
addikt

Jesszusom, micsoda indulatok te, pedig csak egy bújtatott meghívás lett volna. Ezt most nagyon túlrugóztad.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#34) proof88


proof88
addikt

Tényleg elég jó idő van végre, ezt vártam, igaz még mindig nem szoktam meg hogy mehet a rövid nadrág - póló kombó (igaz én inget hordok alatta egy pólóval, szóval este se fázzak azért :D). Én rendszeresen tekerek, de télen is tekertem rendszeresen, viszont kevesebb a ruhaváltás most, az olyan jó, és ilyenkor sokkal jobb tekerni, mint télen! :) Nagyon örülök neki. :) :C

(#35) greenity válasza proof88 (#34) üzenetére


greenity
aktív tag

Bezony tekerni jóóóó :) Én már "bringás barna" vagyok :D de ez jó így :D legalább van valami színem :)
Már nagyon vártam ezt az időt :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#36) DeFranco válasza Viszlát (#33) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ugrok a pöstizésre. Annyian visszaélnek vele annyira oktalanul, hogy egyből megy rá a fuuu (tulajdonképpen nem, mert általában kinevetem az illetőt, csak tőled lepett meg, mert többre tartalak).

Amúgy rosszul dekódoltad, nem volt benne sok indulat, inkább irónia ;)

(#37) Viszlát válasza DeFranco (#36) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt gondoltam, hogy a smiley miatt egyértelmű a komolytalansága a kérdésnek, én pont nem az az ember vagyok, aki sormintának használja. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#38) DeFranco válasza Viszlát (#37) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezek szerint félreértés volt, fátylat rá.

(#39) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Tegnap tartottam egy szunnapot a kerekezesben, ma sokkal simabban, konnyeden ment le a 20km, es egyszer sem alltam meg kozben! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#40) greenity válasza mexicanraven (#39) üzenetére


greenity
aktív tag

grat :) én most kényszerpihin vagyok jövő hétig...

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.