Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

Mi történt? Persze ha csak ránk is tartozik.

(#2) greenity válasza #56230144 (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Számomra úgy tűnik, hogy egy barátság véget ért.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) #56230144 válasza greenity (#2) üzenetére


#56230144
törölt tag

Énis elvesztettem rengeteg barátot...Tudom mit érzel.

(#4) greenity válasza #56230144 (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem nagyon tudok mást kezdeni a helyzettel, mint elfogadni. Lehet sírni miatta meg kiakadni rajta (ezeket már megtettem..) változtatni nem tudok rajta.
Tudja az illető, hogy hol talál, teljesen felesleges, hogy keressem, ha ezt ő zaklatásnak veszi.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) #56230144 válasza greenity (#4) üzenetére


#56230144
törölt tag

Igaz, remélem a legjobbakat :)

(#6) bundilolo


bundilolo
tag

Tulajdonképpen nem értem teljesen tisztán. Nézeteltéréseitek vannak, más véleményen vagytok, te próbáltad megoldani a konfliktust, de a másik elutasít?

(#7) greenity válasza bundilolo (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Tulajdonképpen az a helyzet, hogy volt egy veszekedés, aminek a kiváltó oka az illető viselkedése volt. Azóta próbálom ezt vele megbeszélni, de esélytelen, és mindent elkövet azért, hogy felhagyjak ezen szándékommal. Plusz nyilvánosan kerül, néha néha még meg is aláz valamilyen szinten.
Számomra ez több, mint amit ép ésszel el tudnék viselni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Lesz új, szebb, jobb, ilyesmik. Paulo Coelho (állítólag) :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) #56230144 válasza greenity (#7) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha látja rajtad, hogy egyáltalán nem érdekel az, hogy ő mit csinál, akkor abba fogja hagyni, így most tudja, hogy ezzel téged bánt, és ez jól esik neki, de ha látja, hogy le**rod, akkor ő fog úgy érezni, mint most te.

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Rossebb se kinlodna. Ha o ugy gondolja akkor el kell fogadni es kesz. Ugyan ugy nem mennek es nem is mentem soha egy no utan se.

(#11) greenity válasza Lauda (#10) üzenetére


greenity
aktív tag

Most pont ez a helyzet állt elő.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) bundilolo válasza greenity (#7) üzenetére


bundilolo
tag

Értem. Ez elég ökölbeszorító érzés lehet. Szerintem aki ilyet csinál az sohasem volt barát és nem is lesz az, ha te annak tartottad, akkor ez tőle több, mint gyalázatos viselkedés. De valljuk be, az emberek többsége ilyen. Nem ítélek el elsőre senkit sem, de mindenin meglátszik mit hozott otthonról!! Ha ilyet csináltam volna valaha is már kaptam volna érte pofont.

(#13) greenity válasza bundilolo (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó, hát neki most nem jó amúgy sem, ennek ellenére most ott tartok, hogy ha akar valamit keres.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) TheCloWn25


TheCloWn25
csendes tag

Ha igazán jó barát, akkor idővel rájön, hogy hibázott és megkeres.
Ha te nem hibáztál akkor kár rágódnod rajta.

(#15) N€T0X|N válasza greenity (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem irigyellek. Nekem is volt egy "nézeteltérésem" valakivel, aki szintén nem hajlandó a dologról egy szót se beszélni, pedig szerintem mindkét oldalon sok a nyitott kérdés. El kell fogadni, ez van, ha az ember megpróbál erőszakoskodni (vagyis amit a másik esetleg úgy értékel), csak ront a helyzeten és elvágja azt a lehetőséget is, hogy később talán javuljon a helyzet...

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#16) greenity válasza N€T0X|N (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez van, ezt kell szeretni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) greenity válasza Thrawn (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha lesz, ha nem lesz, ezen nem tudok segíteni. Próbál minden kapcsolatot megszüntetni velem.
Öröm az ürömben, hogy nem tudja megtenni, ugyanis vannak olyan kötelezettségei, aminek okán heti másfél órát egy légtérben kell töltenie velem.
Én viszont nem fogom hagyni, hogy befolyásolja a munkámat. (még van három hetem erre rávenni magam :D)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Nem kell foglalkozni vele.
Hagyd főni a saját levében.
Ha valamit akar majd megkeres.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) Thrawn válasza greenity (#17) üzenetére


Thrawn
félisten

Én ebben a helyzetben valahogy nem tudnék örülni annak a másfél órának.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) greenity válasza Thrawn (#19) üzenetére


greenity
aktív tag

Nézd nekem is rossz lesz, egyszerűen annyi benne az öröm, hogy rá lesz kényszerítve, hogy lásson.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#21) Thrawn válasza greenity (#20) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez miért öröm? Neked jelent némi elégtételt, hogy bármennyire is próbál leépíteni arra a másfél órára úgysem tud?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) greenity válasza Thrawn (#21) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó kérdés, nem tudom.
Talán annyi, hogy attól függetlenül amit művel számít, hogy mi van vele, és ha máshogy nem, így legalább valami látszik.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) Thrawn válasza greenity (#22) üzenetére


Thrawn
félisten

Idővel tudni fogod :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) greenity válasza Thrawn (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezt hogy érted?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) Thrawn válasza greenity (#24) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem ismerem a történetet a maga valójában, ezért csak találgatni tudok. Szerintem túl friss még ez a helyzet ami kialakult, de X idő elteltével - ha már nem foglalkoztat ennyire - jobban átlátod majd te is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) greenity válasza Thrawn (#25) üzenetére


greenity
aktív tag

Elképzelhető.
Azért az elmúlt 2 hét alatt túl sokszor gondoltam át, és nem egyedül. Elképzelhető, hogy nem látok mindent tisztán még mindig.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.