Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érzelmi zsarolás. Kapásból ez jutott az eszembe. A helyedben én nagyon gyorsan elfelejteném Andrist.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity válasza Vakegérke (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Tudod csak az én szemszögemet látod, és én is, azt hogy ő mit érez és mit gondol, azt nem. El bírom képzelni,hogy ő azt érzi/gondolja, hogy én játszom vele, esetleg módszeresen teszem tönkre.

Nagy hibám, hogy hagytam idáig fajulni a dolgokat.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) turai_


turai_
tag

Alapvetoen elitelem azt, ha valaki tobb kapcsolatot "apol" egyszerre (kiveve, ahol szabad, pl kulturalis/vallasi megfontolasbol). Lehet azert, mert ateltem a kovetkezmenyet (szuleim helyzete).

Milyen jó volt, hogy te nem dohányoztál, és az alakod is rendben volt
Gondolom ezt meg elmagyarazni sem kell, hogy mi volt a motivacio, ugye?

nem tisztázott okok miatt hirtelen egyedülálló lett
Loszart, veled is megcsinalna ezt, ha megegyszer, massal hasonlo helyzetbe kerulne.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#4) greenity válasza turai_ (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Gondolom ezt meg elmagyarazni sem kell, hogy mi volt a motivacio, ugye?

Hogy is mondjam, ő elég jó véleménnyel van a kinézetemről, velem ellentétben. Hogy mi volt a motiváció, egy más kérdés.

Hozzáteszem, azt mondta, hogy hiányzik az, hogy egy hasonló érdeklődési körű lányzóval beszéljen mint ő (= kocka)

Loszart, veled is megcsinalna ezt, ha megegyszer, massal hasonlo helyzetbe kerulne.

Nem mentegetni akarom, mert nem. Ő mondott egy történetet, hogy a lány szakított vele mert... lényegtelen, csak nekem nagyon fura, hogy ezt pont 1 órával azután, hogy elváltak útjaink. Nem gondolnám, hogy minden lánnyal ezt csinálná, mert nem olyan.

szerk: Még egyszer leírom, ez az én szemszögem, valószínűleg ő ezt máshogy látja, vagy akár egy külső ember is. Én azt írtam le, amit éreztem, gondoltam a dologról.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Dany007 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Plusz egy! Nekem is ez volt az érzésem miközben olvastam, valahol a közepe,vége felé. Pedig nem láttam még a hsz-edet! :)

Még annyi, hogy ez:

"Azt hallgattam, olvastam, hogy nélkülem nincs értelme folytatni és társai."

Egy fiatal és tapasztalatlan emberre utal.
Az írónak pedig biztos, hogy idősebb ha nem jóval idősebb társra lenne szüksége. Persze ez nem törvényszerű, de elég gyakori. Nem véletlenül mondják, hogy a férfiak később érnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#6) turai_ válasza greenity (#4) üzenetére


turai_
tag

Mivel maszekban PC-t javitok, mar megtanultam, hogy amit az emberek mondanak altalaban szinte mindig ferditett informaciok/baromsagok.
"Akkor romlott el, amikor nem is voltam otthon" - dafaqwtf?! Akkor honnan tudod mikor? :DDD

Akkor tegyunk bele egy kiskanal erzelmet es lassuk a vegeredmenyt.

Bar lehet, hogy mar en nem tudok bizni senkiben...

A kocka csajszi ritka mint a feher hollo, de szeressuk :DDD

[ Szerkesztve ]

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#7) greenity válasza turai_ (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem vagyok teljesen kocka, de kevés olyan dolog van, aminek ne olvastam már utána :D meg ami érdekel elolvasom.

Bar lehet, hogy mar en nem tudok bizni senkiben...
Én meg mindenkiben megbízok, melyik a jobb? :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) turai_


turai_
tag

@Dany007
Es tenyleg!
Meg mindig jatszok, a muter szerint mar betegseg, es gyerekes. :D

@greenity
Ocsem sem ketelkedik soha. Hogy, melyik a jobb, azt nem tudom, minden esetre a meglatasom: ocsemnek tobb haverja van, de sokszor atvagtak mar, o lett a bunbak stb. Na en ilyen helyzetbe nem surun kerulok.

Na bakker, meghoztak a munkat. :W

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#9) greenity válasza turai_ (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó most már alakulok, volt nyáron pár nagy csalódásom, és nem pasi ügyek terén, úgyhogy most már figyelek erre :D

Hajrá a munkához :D én is jegyzetet írok jövő hétre :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) turai_ válasza greenity (#9) üzenetére


turai_
tag

Megjott a gep, a kovetkezo hibaleirassal: szar :DD
Ok nem nyultak hozza. Tap 110V-ra kapcsolva, nem, nem nyultak hozza, csinaljam meg gariban. 2 hetes a cucc.

Biztos a szomszed Harry Pottereset jatszott es ugy kapcsolodott at. Es gari? :N

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#11) greenity válasza turai_ (#10) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah jó, azért mindennek van határa :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Vakegérke válasza greenity (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nem gondolnám, hogy minden lánnyal ezt csinálná, mert nem olyan."

Hogy mennyire naiv tudsz lenni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) greenity válasza Vakegérke (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem vagyok naiv, ennyire nem, csak ennyire ismerem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az én meglátásom az, hogy már az elején sem passzoltak a dolgok. Amikor egy hímnemű nem érzi magát minimum egyenrangúnak (tisztelet a kivételnek), akkor az egész halálra van ítélve. Amikor azt hangoztatta, hogy te mennyivel okosabb vagy, intő jel lehetett volna. Innentől fogva, csak azért keresett meg újra és újra, mert te erre lehetőséget adtál neki és nyeregben érezte magát, még akkor is, ha túl mély kapcsolatról nem volt szó!
Hogyha annyira komolyan gondolta volna, akkor nem lett volna menet közben másvalaki. Téged csak tartalékosnak akart volna.
Kétségtelen, hogy te is hibáztál, de mielőtt a kardodba dőlsz, abba gondolj bele, hogy szerintem ő egy pillanatig sem gondolta komolyan ezt az egészet, de (!!!!) ez nem a te hibád!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) moonlight115 válasza greenity (#4) üzenetére


moonlight115
tag

"ő elég jó véleménnyel van a kinézetemről, velem ellentétben."
Szerintem ez a lényeg. Bármennyire is racionális vagy, ezen nem tudod túltenni magad, mert jólesik, ha mondják...Az a benyomásom, hogy nem kell neked ez a pasi. Ha kell, hajrá! Ha nem, felejtsd el és ne rágódj a múlton. Kérdezd meg magadtól: 2 év, 3 év múlva is ennyire fontos lesz ez nekem? Ha nem, akkor a tapasztalatok levonása után tudod, mit kell tenned. Banálisan hangzik, de így van. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ebben az esetben a racionalitás nem igazán van jelen. A nők többsége ugyanis alulértékeli magát, míg a férfiak többsége túlértékeli magát. Ebből következik, hogy a nők többet látnak bele egy hímneműbe, mint amennyi benne van, a hímneműek viszont kihasználják a nők önbizalom-hiányát, hogy megkapják, amit akarnak!

Jelen esetben az adott hímnemű felejtős.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) greenity válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


greenity
aktív tag

Abban egyet értünk, hogy figyelni kellett volna ezekre a mondatokra jobban. Amúgy halálra idegelnek az ilyenek...

Hogyha annyira komolyan gondolta volna, akkor nem lett volna menet közben másvalaki.
Úgy volt más, hogy szakítottunk, csak aztán újrapróbálkozott...

ő egy pillanatig sem gondolta komolyan ezt az egészet ez így nem teljesen igaz, ha nem gondolná komolyan most sem próbálkozna.

Holdfény köszönöm a tanácsot és élek is vele :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Geri Bátyó válasza greenity (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Úgy volt más, hogy szakítottunk, csak aztán újrapróbálkozott..."
Szerintem, hogyha valaki komolyan gondolja, akkor egy szakítás nem azt jelenti, hogy valahol máshol próbálok vigasztalódni és ha az nem jön össze, akkor visszamegyek az előzőhöz.

"ha nem gondolná komolyan most sem próbálkozna."
Egyrészt lásd az előző bekezdést, másrészt, ahogy korábban írtam, adod alá a lovat (szerintem ebben hibázol) és így esélyt lát az újrakezdésre.

Amúgy félre ne érts, nem lelombozni akarlak, de szerintem én, mint hímnemű, jobban értem a hímneműek gondolkodásmódját, még akkor is, ha én magam nem így gondolkodom. Mindössze próbállak megvédeni egy csalódástól!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#16) üzenetére


moonlight115
tag

"A nők többsége ugyanis alulértékeli magát, míg a férfiak többsége túlértékeli magát."
Mert elhitték, hogy "ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél", de a nőkre bezzeg ez nem vonatkozik, és máris megfejtettük, miért van ez így. Persze csak általában. De fordítva is igaz, ezen analógia alapján: a férfiak szeretik, ha okosabbak - vagy legalább annak látszanak - a nőknél. /Lásd Greenity esetét.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) Dany007 válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


Dany007
veterán

"Amikor egy hímnemű nem érzi magát minimum egyenrangúnak (tisztelet a kivételnek), akkor az egész halálra van ítélve."

Ez egy érdekes meglátás. Azt hiszem talán egyet is értek. :)

(#21) Phvhun


Phvhun
őstag

Offolhatok egy kicsit? Kocka személyiségnek van e egyáltalán lehetősége társat találni témakörben.

(#22) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#19) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A hímneműek szeretik azt gondolni, hogy felsőbbrendűek a nőknél! :K Kétségtelen, hogy van olyan terület, ahol ez (legtöbbször) igaz, de nem minden esetben (jó példa a tájékozódás). A valóságban viszont a nők jóval talpraesettebbek és életképesebbek.
A nők megfelelési vágya erre épül és teljesen hibás, ugyanis a fent említett hulladék kategóriás hímek elvárásainak akarnak megfelelni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) Vakegérke válasza Phvhun (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rövid távon. Messzebbre nézve kétlem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) greenity válasza Phvhun (#21) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem van :D legalábbis remélem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) greenity válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


greenity
aktív tag

Igen sajnos adom alá a lovat, bár mostmár nem :)

Ebbe a hibába elég sokszor beleesem..
Van olyan barátom, aki szerint azért koppanok, mert elhitetem az illetővel meg magammal is, hogy menni fog, aztán meg nem...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#26) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#22) üzenetére


moonlight115
tag

Ezért buknak a nők a rosszfiúkra. Mert azok kiszámíthatatlanok, nem unalmasak, sőt, ha kicsit dilisek, akkor ellenállhatatlanok! :D De persze mindegyik a rendes pasit keresi, ahogy a férfiak is, a szelíd, szolid, nem ribancos lánkákat, aztán, ha megvan, rájönnek, valami hiányzik...mondjuk az izgalom?
De persze ez így hatalmas általánosítás, de tény, hogy ha nincs meg a "szikra", megette a fene az egészet.

Greenity Volt szikra, vagy nem volt szikra? ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27) greenity válasza moonlight115 (#19) üzenetére


greenity
aktív tag

Anyum ezt úgy szokta mondani, hogy a lányok elnézőbbek :P

Nah ez az amit nem tudok megmondani :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#28) Phvhun válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Phvhun
őstag

Csak azért kérdezem, mert nekem semmilyen távon nem sikeredik, és már rendesen benne vagyok a korban, ilyenkor már senkivel nem lehet eljátszani a korosztályomban a kezdeti bénázásokat, mert le vagyok pattintva egyből. Tisztán logikus a gondolkodásom, a romantika meg ettől jó távol áll, szóval eléggé reménytelennek érzem a helyzetemet.

(#29) Geri Bátyó válasza Dany007 (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez a valóság! :K Azt kellene nekünk, hímeknek megérteni, hogy sok olyan dolog van, amiben a nők jobbak és ez sokszor pusztán genetika. Persze nem mindig. Embere válogatja.
Szerintem jó példa, hogy a párom nagyon jól vezet (pedig az a sztereotípia, hogy a nők nem vezetnek jól) én viszont jól főzök és szeretek is!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30) greenity válasza Phvhun (#28) üzenetére


greenity
aktív tag

Keress hasonlóan kocka csajt :D és rendben lesztek :D legalábbis ez a tapasztalat :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#31) Phvhun válasza greenity (#30) üzenetére


Phvhun
őstag

Sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy csajtól tanácsot nem szabad elfogadni. ;]
Egyébként ez a kocka csajt keresés dolog, oké jól hangzik, de nem igazán kivitelezhető.

(#32) Geri Bátyó válasza Phvhun (#31) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miért ne lenne kivitelezhető? A párom például egész jó közelítés, mert telefonbuzi! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33) greenity válasza Phvhun (#31) üzenetére


greenity
aktív tag

most helyből tudnék neked mondani 2-t :D (magamon kívül :P)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#34) Phvhun válasza greenity (#33) üzenetére


Phvhun
őstag

Mindhárman érdekeltek :DD

(#35) greenity válasza Phvhun (#34) üzenetére


greenity
aktív tag

Mindegyikünktől messze vagy :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#36) Phvhun válasza greenity (#35) üzenetére


Phvhun
őstag

Nem az én bajom, hogy hogyan oldjátok meg az ideutazást. :DDD

(#37) greenity válasza Phvhun (#36) üzenetére


greenity
aktív tag

Neked kell kocka csaj :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#38) sziku69 válasza greenity (#37) üzenetére


sziku69
senior tag

Na szép lenne, ha éppen én nem írnék ide hozzászólást! :DD :DD

Szóval, Kedves Dr Green Pí!

Ne tessék várni a csodára. Nem Andris hozza el. Ez már a legelső találkozásnál kiderült. A szerelem az nem ilyen. Egyszer biztosan megtalálod az igazit. Most ez elég sablonosan hangzik, ez igaz. Egyáltalán nem hiszem, hogy itt találod meg. Ennek az az oka, hogy befásulsz a netezős szépfiúktól.
Hidd el, jön az érzés majd magától.
Amit olvastam, az kész gyötrelem. Ha valami nem megy, azt ne erőltesd. Csak az idődet vesztegeted vele. Fiatal vagy még, nem kell kapkodni.

Én túl vagyok már néhány kapcsolaton, és fogadalmon, hogy soha többé nem találkozom senkivel.
Aztán jött valaki, aki teljesen felforgatta az érzéseimet. Egyszerűen nem tudtam magamnak parancsolni, igaz, nem is nagyon akartam már. Pedig akkor már közel voltam a negyvenhez, de olyan voltam mint őrült tinédzser. Belezúgtam a naccs'asszonyba, mint vakló a kútba :DDD

Szóval Dr green Pí, tessék megnyugodni!!

(#39) greenity válasza sziku69 (#38) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm :)

Tudod a nagy helyzet az, hogy azt is mondhatom, talán igazán szerelmes sosem voltam, talán egyszer, majd lesz akivel úgy érzem, ahogy írtál, ha meg nem, akkor meg így jártam :D Addig is van, ami kitöltse az életemet a PH-val együtt is meg azon kívül is :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#40) sziku69 válasza greenity (#39) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha nem keresed is, el fog jönni. :D

(#41) turai_ válasza greenity (#39) üzenetére


turai_
tag

Ha nem lesz, ami lefoglaljon irj PM-et a cimeddel, telefonszamoddal es kuldok par egysegsugaru juzert a rossz gepevel ;]

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#42) greenity válasza sziku69 (#40) üzenetére


greenity
aktív tag

Volt hogy kerestem, volt hogy nem, alakul majd ez is :D

turai_ Elég nekem a család néhány gépből álló gépparkja egyelőre :D de majd jelentkezem :P

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#43) greenity


greenity
aktív tag

Nos azt hiszem ezt a történetet eléggé kiveséztük. Merem remélni, hogy nem minden igaz, amit gondoltok.
Egy viszont biztos, tanultam az eset(ek)ből, kicsit jobban megismerve magam.
Remélem Andris egyszer megért engem és talán magát is, és változik a véleménye rólam. Ha nem, hát nem én maradok aki voltam, némi változtatással aki vagyok, nem hiszem, hogy szándékosan bántanék bárkit.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#44) Geri Bátyó válasza greenity (#43) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én végszónak annyit mondanék, hogyha úgy érzed, hogy tanultál az ügy kapcsán, az mindenképpen jó.
Az pedig, hogy kinek mi a véleménye rólad, kevésbé fontos, mint az, hogy saját magadnak megfeleljél! :K
Hogyha önmagaddal jóban vagy, az látszani is fog rajtad és ezáltal mások is pozitívabban fognak látni, de nem azért, mert több, vagy jobb lettél, hanem azért, mert érzékelni fogják a pozitív kisugárzást. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) greenity válasza Geri Bátyó (#44) üzenetére


greenity
aktív tag

Igyekszem, sokat fejlődött a dolog az elmúlt 1-2 évben és remélem még fog is :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#46) deicide válasza Phvhun (#28) üzenetére


deicide
veterán

A kockaság és a romantika között milyen összefüggés van? Én nem látok. 37 évem jelentős részét a számítógép előtt töltöttem/töltöm, ettől függetlenül azért lányokkal ismerkedni nem egy atomfizika, tapasztalati úton tanulható a dolog, nekem legalább is sikerült. Persze azért ehhez néha ki kell mozdulni és a kedvére tenni a lánynak, ha ez bárkinek nehezére esik, akkor marad a marok marcsi...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#47) greenity válasza deicide (#46) üzenetére


greenity
aktív tag

Mintha a főnökömet hallanám :D (amúgy meg igazatok van :) )

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.