Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rimuru


Rimuru
veterán

Röviden: host rendszeren VirtualBox Extension Pack, vendég rendszeren meg Guest additions. Ha ezek megvannak a megosztott mappa gyönyörűen működik, nem kell szórakozni mással.

Vigyázat, csalok!

(#2) greenity válasza Rimuru (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

köszi :D legközelebb így lesz, csak ma nem voltam a helyzet magaslatán. Tulajdonképpen kész vagyok, még egy texbe gépelés és megvan :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Akkor miért is kellett a vindóz 7, ha virtuális xp-t használsz?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) greenity válasza Syl (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért, mert eleve van a gépem windows7.... amikor telepítettem először az Origint, akkor oda akartam, és vagy fél órámba került rájönni, hogy ez nem fog menni, közben rákerestem..... utána tettem fel egy virtuális xp-t.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Syl válasza greenity (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Na, most aztán teljsen az erdőben vagyok :B
Nem ezen a gépen debianoztál?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) greenity válasza Syl (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

dualboot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Rimuru válasza greenity (#6) üzenetére


Rimuru
veterán

Amúgy a Windows kompatibilitási mód se ment?

Vigyázat, csalok!

(#8) Samus


Samus
addikt

Windows XP mód a Win7-ben? Az Ultimate tartalmazza, a géped elég erős hozzá, tárhelyed is van mellé. Nincs vele szívás...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Syl válasza greenity (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

Jah, én ilyen úri huncutságokkal nem foglalkozom. Ubuntu, aztán ha valamiért mégis kell a vindóz, akkor virtualboxban van a hetesem.

(#8) Samus

Nem tartalmazza, hanem telepíthető rá. A Professional és az Ultimate kiszerelésű Win7 esetében nem kell külön XP licenc. Így üzemeltetem az irodában a Canon szkennert, mivel csak XP driver van hozzá.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) Samus válasza Syl (#9) üzenetére


Samus
addikt

Oh, akkor eddig tévedésben éltem. Azt hittem nem kell hozzá külön telepítőlemez. Mondjuk a lényegen ez sem változtat, szerintem ez egy korrekt megoldás lenne.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) greenity


greenity
aktív tag

Mivel nekem új a win7 ezért nem mozgok benne otthonosan, és így is égett a fejem miatta. Samus tudod, hogy ilyenkor meghülyülök.....

Ha hazaérek, még kb 200 km akkor átszabom a rendszert egy kicsit :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Samus válasza greenity (#11) üzenetére


Samus
addikt

Azon az izmos cerkán nem Win7 futott, az "előző" géped, tudod.

Lényeg, hogy ha Professional vagy Ultimate változatod van, akkor segítség: [link] Szerintem ez tökéletes megoldás a problémádra :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) greenity válasza Samus (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Már hazaértem :) köszönöm a linket :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) greenity válasza Samus (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm a tippeket működik rendesen :) eltekintve attól, hogy sír, hogy ez már nem a legújabb verzió... de hát ez van :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.