Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Egyik haverom egyszer áthozta a laptopját, azzal a gonddal, hogy mikor megvette még ment neki a lol játék 60 fps-el, és egy év után (kb) már akadt neki, olyan 20 fps-e volt.
Nézegettem a hőfokot meg minden, aztán kifújtam, majd elvitte a laptopját, aztán jött egy óra múlva az üzenet, hogy a fújás után ismét 60 fps-el zökkenés mentesen megy a játék.

El sem hittem, hogy ennyit jelent egy kis portalanítás.
Ráadásul egy sima matracpumpával sikerült megoldani a gondot :D

(#2) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ha teheted, szedesd "alátétre" és pucolják ki rendesen.
Meghökkentően jó az eredmény amit elértél amúgy, gratulálok.

A címhez: Az semmi, de egy szívás is fel tudja dobni a napot. :D

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) greenity válasza Petyyyyy (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha összejön mindenre a pénzem, akkor szétszedetem és kipucoltatom rendesen, egyelőre ez így jó :)

Köszi

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) creation válasza greenity (#3) üzenetére


creation
senior tag

Szia :)

Ha a hűtés kiáramlásánál nem a ventilátornál fújsz be, nagyobb hatás érhető el, mintha a ventinél teszed ugyanezt. Akár egy kerékpár pumpa vagy egy matrac pumpa, vagy a porszívó (ha tud fújó módot) is teljesen jó lehet amíg "alátétre" nem szedeted. Ha fújod ebből az irányból, akkor a ventilátor lapátját akaszd meg valamivel (főleg ha a porszívót választod!).

Egyébként a számítógép és a macska nem kompatibilisek, míg az egyik hullajtja a szőrt, a másik gyűjti... Csak sajnos a gyűjtő nem tudja, hogy ettől bizony ő meg megbetegszik :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Majd gondoltam egyet és altatás és belefújtam néhányszor a hűtőnél

Az jó, mert akkor legalább szétfújtad az egész gépbe. :K

(#6) elektrotank


elektrotank
tag

Hát igen... a legtöbb esetben még a zaj is csökken :K

Csak nehogy így járj (csak laptop verzióba):
:DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#7) greenity válasza elektrotank (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Idáig nem jutok el :) Sztem 1 hónap és turbózva lesz a gép :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) pulyka jocó válasza elektrotank (#6) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az korrekt. :DD :D

(#9) Klaus Duran válasza elektrotank (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez napi használatban volt?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) saelin válasza elektrotank (#6) üzenetére


saelin
veterán

Gyönyörű! Vajon hány év kell egy ilyenhez? Erről a régi tévénk jut eszembe, hogy egyszer elromlott és házhoz jött a szerelő. Leszedte a burkolatot és egy ehhez hasonló kép fogadott. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) nemlehet


nemlehet
őstag

Randiztam egy csajjal és folyton eltünedezett chatről. Egyszer rákérdeztem, mondta, hogy folyton újraindul a gépe. Egyszer amikor átmentem ránéztem, hát már fogni alig lehetett és olyan hangja volt mint egy sugárhajtóműnek. Szétszedtem kb 5 perc alatt és konkrétan olyan sűrű, masszív pormacskát szedtem le a hűtőrácsról hogy késsel lehetett vágni. Nem vicc... Szóval szinte filcesre volt tömörülve. Ventit is kitisztítottam egy kis olaj a csapágyba aztán mindjárt szinte teljesen hangtalan lett az egész és hűtőpad sem kellett többé.

Ők meg már ki akarták dobni, merthogy szar meg vírusos.... Az emberek rettenetesen alábecsülik mennyire be tud koszolódni az a pici borda.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) elektrotank válasza greenity (#7) üzenetére


elektrotank
tag

Úgy legyen :K

@Klaus Duran:
Valószínűleg igen :DDD

@saelin:
Nem kell feltétlenül sok év, elég ha olyan helyen van a gép, ahol sok port betud szívni, pl egy asztalos műhely ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#13) rover45


rover45
senior tag

Még mindig áll az ajánlatom, ha a Balaton környékén jársz, kitakarítom neked :)
Megvárhatod, végignézheted :)

(#14) greenity válasza rover45 (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm, de a gari miatt nem kockáztatnék egyelőre :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) rover45 válasza greenity (#14) üzenetére


rover45
senior tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.