Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Az úgy kellemes. Mielőbbi kijutást. :)

All→M8

(#2) greenity válasza callmeakos (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Már hazaértem. 16:20ra értünk be :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy látom, netezni tudtál, tehát a semmit nem tudunk kitétel hamis :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) greenity válasza bambano (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

A balesetre gondoltam :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Samus


Samus
addikt

Egy sportautó és egy személyautó ütközött, a személyautó az árokban volt, a sport pedig traileren, 15:30kor legalábbis így állt a helyzet. A baleset a bicsérdi kereszteződés után úgy 100 méterrel történt, a Pécs felé vezető irányban. Az, hogy melyik autó honnan jött, fogalmam sincs, a fehér kombi az "árokban" volt egy fának csapódva, az útra merőleges pozícióban. A sportkocsinak a (nagyrészt bal) eleje hiányzott, a felnin gumi sem volt (egy kis két személyes coupé volt).

Nagyon hiányzik erre az útra a 2x2 sáv. Nincs semmi más kerülési lehetőség Szigetvár-Pécs között, csak a 6os...

Időközben lett mobilneted?

Mellesleg láttam a Pécs-Szigetvár buszt :D

A BAMA sem volt túl bőbeszédű...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) greenity válasza Samus (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem, nincs mobilnetem...a buszon van WiFi :) (szóval a busznak volt mobilnete, a szombathelyivel mentem...)

Amikor írtam akkor már majdnem indultunk... utána meg elment a busz nete és nem tudtam írni hogy merre mi.
Fél 5 körül értünk be Kaposvárra, úgy, hogy a sofőr ment mint az állat.

A sportkocsit láttam csak már traileren volt mikor mehettünk végre.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Samus válasza greenity (#6) üzenetére


Samus
addikt

Mindig akartam olyan busszal/vonattal menni, amin van "free" Wifi, de valahogy sohasem jött össze.

A lényeg az, hogy hazaértél :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) greenity válasza Samus (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Alapvetően a valóban távolsági buszokon, mint mondjuk Pécs-Szombathely, Pécs-Sopron, stb... ezeken a buszokon szokott lenni, amiről én tudok. De ha a pécsi autóbusz-állomáson kutatunk, akkor rögtön találunk egy valag free wifit :)

Hazaértem rendben normálisan :D

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.