Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok az első napodhoz! :C Összesen hány órád lesz egy héten?

IN GOD WE TRUST!

(#2) greenity válasza talmida (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

2 órát tartok, összesen 6*45 percben. Egészen jó lesz :) Első héten a pénteki órám elmarad :D
Helyette számolhatok ezerrel :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Grat! :C
Hol és mit tanítasz ha szabad tudni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4) greenity válasza Speeedfire (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Fizika szakon tanítok informatika gyakorlatot és majd programozás labort.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Doze válasza greenity (#4) üzenetére


Doze
aktív tag

Mindenképp tanári pálya? Mondjuk én Phd-n soha nem vágtam miért kell tanítani?... Nekem van több olyan cimborám is aki ottmaradt az egyetemen doktorin, aztán ráharaptak az emberhiány miatt, se doktori, se normális fizu...

(#6) greenity válasza Doze (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Doktorin létezik úgynevezett oktatási kredit, ami azt jelenti, hogy a letanított órák után kapunk valamennyi kreditet.
Jó mondjuk van olyan irodatársam aki összesen 8 órát tanít, neki kicsit sok. A hattal még megbirkózom :)

Az, hogy mi lesz doktori után majd kiderül :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Doze válasza greenity (#6) üzenetére


Doze
aktív tag

Most jut eszembe, ismerősi körömben van olyan aki nem is tanít. Egy cégnél dolgozik és csak konzultálni jár be stb... van fizetős Phd is? :DDD

(#8) greenity válasza Doze (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Van úgynevezett levelezős phd, igen, ott fizetsz, vagy ledolgozod és nem kell tanítanod.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Doze válasza greenity (#8) üzenetére


Doze
aktív tag

Értem. :)

Mondjuk Gépészként, másképp áll az ember a tanításhoz. Tanított engem is olyan srác hogy a saját nevét nem tudta leírni normálisan... csak ő meg másban volt penge.

Egyébként akit fentebb írtam srácot, "fizetős phd" albi társam volt vagy 2 hónapig, de mint utólag kiderül 2 év alatt elvégezte.... lehetséges ez? :U

Annyit hozzáteszek, egy reggeli "nagy dolog" alatt, gyorsba megoldott 3-4 diff egyenletet, ráadásul nem is valami típuspéldát... :W

(#10) greenity válasza Doze (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha az embernek elegendő cikke és kreditje van, igen, elvégezhető :)

Grat Neki :C :Y :R

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Doze válasza greenity (#10) üzenetére


Doze
aktív tag

Mondjuk tényleg toppon volt a srác.... már akkor valami cégnél főnök volt.

Ilyenkor akaratlanul is azt érzem, szó szerint hülye vagyok hozzá képest. Kicsit irigy vagyok.... :DDD

(#12) greenity válasza Doze (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezzel nem csak Te vagy így, nyugodj meg :) sokan vagyunk így vele :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) Kephamos válasza Doze (#9) üzenetére


Kephamos
addikt

Én álmomban szoktam diff egyenletet megoldani. Ott ülök a 1-es előadóban és már csak 5 perc van hátra a szigorlatból. :DDD

mod.: rém álmomban

[ Szerkesztve ]

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egyszer szeretnek beulni az oradra :R :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Speeedfire válasza greenity (#4) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Jajj, de nem szerettem a fizikát egyetemen. :O
Voltak érdekes feladatok, amik sajnos kifogtak rajtam. Mindent inerciarendszerben számolni.
Sok sikert! :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#16) Def26 válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


Def26
félisten

El tudom képzelni. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) greenity válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


greenity
aktív tag

Várlak szeretettel :P

Amúgy nem nagy nyereség, MS Word 2010-et tanítok info gyakorlaton, hogy tudjanak normális jegyzőkönyvet készíteni

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Mr.Csizmás válasza Def26 (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mit? nem fogok az olebe maszni, es dorombolni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) greenity válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


greenity
aktív tag

Nehezen :D mivel állok óratartás közben :D

Egyébként hasonló tevékenységet űző élőlény van a közelemben és őt Antikéknek hívják :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) Kephamos válasza greenity (#17) üzenetére


Kephamos
addikt

OMG. Egyetemen van olyan gyermek, aki nem boldogul magabiztosan egy szövegszerkesztővel? Nekünk ifo gyakorlaton c++ megy/ment.

(#21) Mr.Csizmás válasza Kephamos (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az meg a mi idonkben volt, amikor altalanosban pascalban csinaltunk matekozos progit.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) greenity válasza Kephamos (#20) üzenetére


greenity
aktív tag

Vannak elvárások, amiket meg kell tanulni, lásd a szöveg legyen sorkizárt, tudjon bánni az egyenletszerkesztővel és társai, ha jól haladunk, akkor tanulunk mást is, de nem egységes a csoport.
A programozás órákat, amikre mondjuk már a tanárisok nem járnak a harmadik félévben kezdik.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kicsit eszembe jutott az első napom a középiskolában.
Siettem be egy leendő osztálytársammal (mai napig a legjobb barátom) az első osztályfőnöki órára és a kapuban félrelöktünk egy csajt, hogy ne álljon az utunkba, mert elkésünk. Félénken elnézést kért tőlünk.
Néhány perc múlva kiderült, hogy ő az osztályfőnökünk! :DDD
Frissen végzett tanárként ő is eléggé bizonytalan volt. Velünk nem is járt jól, mert az iskola történetének legproblémásabb osztálya lettünk, mindezt úgy, hogy a tanulmányi eredményünk a legjobbak között volt. A végén feladta és inkább haver lett. Kedveltük, de tisztelni nem tudtuk. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) greenity válasza Geri Bátyó (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Ismerős, küldtem a hallgatóknak mailt, a válaszban helyből Emi-nek lettem becézve, amikor külön kértem, hogy a teljes keresztnevemen hívjanak.
Mert a tegeződés oké, mert nem bírom a magázást, de azért valami tisztelet legyen meg... hétfőn így kezdem majd az órát...

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.