Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

keress egy hozzáértő természetgyógyászt, aki képes rendesen masszírozni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) greenity válasza bambano (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha hozzáérek ordítok... Most várok az MR eredményére.... aztán elképzelhető eljutok odáig is. Köszönöm :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Neil Watts válasza greenity (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Én a helyedben ellátogatnék az Amerikai úti idegsebészetre ezzel a problémával. Ott azért fantasztikus szaktekintélyek vannak, higgy nekem, tapasztalatból beszélek - legyen elég annyi, hogy nem biztos, hogy most itt írogatnánk egymásnak ha nem lettek volna -, bár nem arcidegzsábával kapcsolatosan, de én konzultálnék velük a helyedben. :)

Üdv. core2

(#4) greenity válasza Neil Watts (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, megfontolom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Neil Watts válasza greenity (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

Üdv. core2

(#6) Tim82 válasza Neil Watts (#3) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem Pécsről azért ez nehezen kivitelezhető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) greenity válasza Tim82 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Kaposváron lakom, csak Pécsre járok suliba, így Kaposvárra járok orvoshoz is.
Ő a második, egyszer már előjött 3 éve, akkor nagyjából helyrejött, de korántsem volt ilyen vészes. Azóta az eredeti orvos eltűnt a kórházból.

BP. sem kivitelezhetetlen, lenne kinél aludni, csak igen, 200 km,az 200 km, ezért gondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Tim82 válasza #40993792 (#8) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy írtad: több száz km utazás - amit nem lehet annyira könnyen megoldani. Tervezni persze mindent lehet, sőt kell. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) greenity válasza #40993792 (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Van benne igazság. Mindenesetre kíváncsi vagyok az eredményekre.. hogy mit látnak az MR-en.

A Kaposvár - Pécs utazás is megvisel néha emiatt. :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Neil Watts válasza Tim82 (#6) üzenetére


Neil Watts
veterán

Azért ha az embernek az egészségéről van szó, akkor kicsit átértékeli a dolgokat...
Amire azt mondod egyik nap, hogy kivitelezhetetlen, az a következő napon - mikor esetleg beütött a krach - már rögtön nem lesz olyan nehezen kivitelezhető. Meg ilyenkor jut eszembe, hogy egyszer él az ember ezen a világon, akkor azt legalább egészségben tegye ha van rá lehetőség.

Szóval megoldható - megint csak tapasztalat - pláne akkor, ha felismeri az ember, hogy mennyit veszíthet. :R

Üdv. core2

(#12) Tim82 válasza Neil Watts (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, nem kötekedésnek szántam, de talán közelebb (helyben) is van szakértő orvos, aki meg tudná nézni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) greenity válasza Tim82 (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Megnézni megnézte, már a második ember. Kezeltek már antidepresszánssal, most antiepileptikummal. Szombaton megyek MR-re, ha látnak valamit, amit lehet műteni, akkor műtenek, ha nem, akkor meg 2 évente szedhetem ezt a cuccot, amihez nincs kedvem. Pláne, hogy nőnemű egyed létemre egyszer gyereket is szeretnék, noh terhesen ezt nem nagyon lehet szedni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) Neil Watts válasza Tim82 (#12) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem véletlenül ajánlottam amit. :) Ez idegi eredetű gond, arra pedig ott vannak kiváló szakemberek.
Tényleg nem reklámozni akarom, csak a tapasztalataimat írom le, s a tényeket: Egész Magyarországon ez az intézmény a legfelszereltebb, s az orvosok szakmai tudása is kiemelkedő.

Nem gondolnám, ugyanis akkor nem lennének ellenőrző kontrolloknál egy napos várakozási idők - értsd: az egész ország ide jön, de ez már egy olyan témába hajlik át, melyet a fórum hasábjain nem kívánnék részletezni...

U.i.: A félreértések elkerülése végett: Tekintve, hogy erre a betegségre nem igazán hatnak a fájdalomcsillapítók, a műtéti út miatt ajánlottam...

(#16) Tim82: :DDD

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#16) Tim82 válasza greenity (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

A PTE ÁOK-hoz tartozó valamelyik szakklinikán nincsen szakember, aki meg tudna nézni? (Ha jól értem, ezek az eddigi, viszonylag eredménytelen vizsgálatok mind Kaposváron történtek eddig.)

Egyébként arra gondoltál, hogy esetleg a Lokál témák között a Pécs és környéke fórumban rákérdezz, hogy tudnak-e ajánlani jó orvost?

Azért, mert én szeretem off-ba rakni a saját hozzászólásaimat, nem kell az én rossz példámat követni. :DDD

core2: a hosszú várakozási idő éppúgy lehet átok is, ezért gondolnám én józan paraszti ésszel, hogy először viszonylag közel kellene megoldást keresni (feltételezem, hogy a PTE ÁOK-hoz tartozó szakklinikákon azért ugyanúgy megvan a szükséges felszereltség, a szaktudás persze más kérdés). De ez csak az én kétfilléresem a témához.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17) greenity válasza Tim82 (#16) üzenetére


greenity
aktív tag

Kaposváron december óta kezelnek újra (mondjuk előtte is fájt, csak nem ennyit és nem ennyire az előző kezelés óta), próbálták a gyógyszeres kezelést... ami most is tart. Hullámzik hogy mennyire hat... most épp nagyon nem.
Az orvos nagyon meg akarja szüntetni a fájdalmat. Akart adni még egy gyógyszert, de mivel attól még kábább lennék, így utolsó évben nem mertem bevállalni.

Ha más nincs, akkor irány az Amerikai út...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Crystalheart válasza Neil Watts (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát azért a pénz az pénz... Persze ha van rá, akkor tegye.

Nekem egy éve életemben először kilyukadt a fogam, de az erdei baltás meló miatt nem tudtam elmenni még két hónapig a fogorvoshoz. Amikor elmentem végre a TB-shez, akkor azt mondta, hogy túl sokáig volt lyukas, és elég mélyre kell fúrni. Sebaj, betömte (5000-et kellett volna fizetni, hát azóta is tartozom), de azóta sem bírok ráharapni bal oldalt. :D Asszem most ezzel együtt kell élnem még jó darabig. Az elején legalább olyan kellemetlen volt, mint maga a lyukas fog, ha nem rosszabb... Mostanra már egészen megszoktam, reflexből nem ott rágok.

(#19) Neil Watts válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem állítottam az ellenkezőjét... :)

Üdv. core2

(#20) greenity válasza Crystalheart (#18) üzenetére


greenity
aktív tag

Diákjeggyel, nem IC-vel nem olyan drága... csak amíg itt esetleg találnak valamit, nem akarok menni... most még...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#21) Crystalheart válasza greenity (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Bár szó se róla, én előbb megyek el 180 km-re facsemetét venni, mint orvoshoz. :D

(#22) greenity válasza Crystalheart (#21) üzenetére


greenity
aktív tag

Lehet. hogy ez nem optimális :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) bambano válasza Neil Watts (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

sebészetre menni ilyennel elég kőkori ötlet. ezen túlmenően veszélyes is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) greenity válasza bambano (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem feltétlenül, ha hat. Kiegyeznék abban, ha megtalálnák azt az eret, ami nyomja az ideget és valahogy megoldanák a problémát. A gyógyszerből kezd elegem lenni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) Vladi válasza Tim82 (#9) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

blááá bláááá blááá.... az egészségéről van szó. Ha erre nem áldoz időt, energiát, pénzt, akkor nem tudom mire. :U

Én a keresd a kezelési lehetőségeket és küzdj vonallal értek egyet. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) Tim82 válasza Vladi (#25) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor légy szíves, olvasd újra, amit ebben a topikban írtam, majd utána blábláblázz. Köszi. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.