Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zandal


Zandal
tag

Kaz már vissza is vágott :).
A Gran Turismo 1,2 és 3-ból több ment el, mint az összes Halo-ból.
Apa kezdődik szindróma :D

(#2) dunc válasza Zandal (#1) üzenetére


dunc
nagyúr

Bocs de nem a ps1-ps2 ről van szó,hanem x 360,és ps3 ról.

(#3) Rebell


Rebell
senior tag

De már a cím sem jó.!!
A Halo 3-ból több fogyott, mint 6 PS3 exkluzívból együttvéve
PS3: 16millió X360: 11millió. Hogyan fogyott több a kevesebből??? (esetleg a letöltött db számot is hozzávették?)

"Értem én csak leszarom"

[ Szerkesztve ]

(#4) kovsol válasza Rebell (#3) üzenetére


kovsol
titán

"De nyilvánvalóan Aaron az amerikai adatokat vizsgálta, amik már valóban közelebb állnak egymáshoz. A PS3 exkluzív játékok esetében 8.02 millióról van szó, a Halo 3-nál pedig 7.94 millióról."

más nem pont ide tartozó:
nekem pl a halo és a forza sorozat a kedvenceim közt van, de nem vagyok az aki azért kardoskodik, hogy azok a legjobb játékok a világon, mert ízlések és pofonok

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

Éljen a flame? :U :W

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) h-yle


h-yle
addikt

Jó. És?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

látom szerencsére rajtam kívül másokat sem érdekelnek az ilyen hülyeségek.

a Resistance ilyen jó? :Y

Aurea mediocritas

(#8) Lenry válasza Gomez86 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

hol itt a flame?

na jó, ha flamet akarsz: k*b****t b***s k***a a****t a Microsoftnak, amiért nincs Halo 3 PC-re.
most jó?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Sundesz válasza AXisBOLD (#7) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem rossz FPS ám a Resistance, én is megvettem használtam potom pénzért. Érdemes beszerezni.

Hörcsög Powa'

(#10) Zandal válasza dunc (#2) üzenetére


Zandal
tag

Ha a teljes Halo szériát nézzük ott befigyel a sima Box is. Amit Kaz mondott megállja a helyét.

(#11) Alexios


Alexios
veterán

kár, hogy a gran turismo 1-2 még ps1re jelent meg, amikor ugye nem volt még box..

(#12) Zpepe


Zpepe
tag

Ezeket nem értem. Elég sok dolog van amivel a Playstation alázhatná az Xbox-ot! Erre áll fel ennek a Greenberg-nek? vagy mi?
Ne felejtsük el azt se hogy a Resistance és a Uncharted új generációs játékok, a HALO sorozattal ellentétben.

A Metal Gear Solid 4-ből meg több fogyott mint az Alan Wake-ból, a Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction-ből, és a Forza Motorsport 3-ból összesen.... és akkor mivan??? Pedig nagyágyúk!

A Gamerankings szerint a HALO 3 93.53%-on áll
ezzel szemben PS3 exkluzívok:
Uncharted 2 96.41%
Little Big Planet 94.67%
Metal Gear 4 93.56%
Érdekes hogy egy nem olyan jó játékból többet adtak el? NEM NEM ÉRDEKES mert nem mindig a legjobb játékokból adnak el a legtöbbet, akkor meg mire veri magát?.... persze ha a LittleBigPlanet mögött egy Microsoft állna aki annyit pénzt költ a marketingre mit anno a HALO 3-ra, akkor biztos többet adtak volna el belőle.

Jah.... hogy Amerikába.... Persze Japánba meg heti 3-4ezer Xbox-ot adnak el...

Ezeket egyszerűen nem értem.... Minek kell ez? Nyalogassa a szexboxának a seggét csendbe a sarokba... minek kell ezt előttünk?

Az Xboxal még mindig semmi bajom, csak ezekkel a felvágós baromságokkal.

(#13) Def26


Def26
félisten

Juj, de jó. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.