Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Hát ez nagyon jó lett!
Viszont ahogy néztem az összes élőszereplős rész itthon készült. A piacos részben nem vagyok biztos ott nem sok támpont van az azonosításra.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"rögzített" > forgatott

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nem tudom miért, de az öreg néniről ez jutott most eszembe :D
[link]

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó, hogy reklámozták benne kis hazánkat, de a szvsz a játék elég gyengécske lett...

(#5) Dany007 válasza Apika (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Én is pont ezt akartam mondani... A bemutató igen jól meglett csinálva. Ötletes. Jó a zene is.

A játék viszont amit reklámozni akarnak gagyi. Leginkább csúnya. De nagyon.
Tudom, hogy egy kézi konzolról van szó, de akkor már inkább nem játszok (kézni) ha csak ez a szint megy.

(#6) Rayyy


Rayyy
senior tag

Szerintem gagyi a reklám. Ráadásul az jutott eszembe, hogy aki ezzel a szarral játszik, az eléggé kitol az emberekkel... szegény néni, hogy szedi össze azt a sok almát? A kis picsuszt meg rohadtul nem érdekli, hogy mekkora felfordulást csinált. A lényeg, hogy mondanivalójában és kivitelezésben is gagyi az egész szerintem.

Minden a legnagyobb render!

(#7) TESCO-Zsömle válasza Rayyy (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondanivalójában? Ez egy reklám. Annyi a mondanivalója, hogy VEDD MEG!... Ennyi... Me defaxa a gravitációval játszani... Valóságban persze nem az, mert "mekkora kárt okozol", de ugye akkor se lenne kevesebb a kár, ha az összes GTA-játékos elkezdene a való életben GTA-zni, vagy pl akinek bejött a Prototype, abban megjelenne egy legyőzhetetlen mutáns vírus, ami ilyen tomboló szörnnyé változtatná...

Egy játéknak a legfőbb funkciója, hogy szórakoztasson. Ha ezt sikeresen ellátja, akkor kb semmit se számít, hogy van-e mondanivalója vagy milyen gagyi a kivitelezés. Lásd Indie játékok.

Reklámokra ugyanez áll. Ha eladja a terméket, akkor le van xarva, hogy milyen...

Mikiller: Beteg az a klip... És mit keres benne Voldemort? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) atike


atike
nagyúr

"Vigyázz, gyalogos..."... Kéééééész.... :)

(#9) Rayyy válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Rayyy
senior tag

Minden reklámnak van egyéni mondanivalója, amin nem egy ember dolgozik, nem két fillérért. Itt valahogy a szabadságot próbálták meg szerintem megfogni, egy másik világ, amivel/amibe elrugaszkodhatsz a hétköznapok földhöz ragadt valóságától... valami ilyesmi lehetett a kreatív koncepció. Ezzel szemben sötét hangulata van az egésznek – itt lép be a kivitelezés – és ráadásul senki nem jár jól, senki nem boldog, a kiscsaj is teljesen kedvetlen fejet vág, szinte azt látom, hogy ebben a szar szürke világban rá van kényszerítve, hogy nyomkodja a PS-t, de az sem nyújt elég örömet neki és amúgy is minden le van szarva és apokalipszis. Ezt érzem és ezután nem az jut eszembe, hogy de jó lenne nekem is ilyet tartanom a kezemben.
A "Vedd meg!" nem a mondanivalója a reklámoknak, hanem a célja.

Minden a legnagyobb render!

(#10) maszi99


maszi99
őstag

Nem jó a reklám, ismét a szegényebbek húzzák a rövidebbet, lásd a nénit a végén.
Valóban ennyire semmibe kell venni a nagyszülőket, számomra nagyon fura az egész katyvasz :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) banhammer


banhammer
veterán

Nem értem, hogy a reklám mit akar mondani, vagy sugallni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.