Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pigster


pigster
senior tag

Már most le van törve egy darab!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#2) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Ismét haladunk a féltéglák felé ;]

(#3) hadrian77


hadrian77
csendes tag

Hány mázsa egy telefon?

(#4) bagkri01


bagkri01
őstag

És a súllyal mi lesz. Ha a tesztekben a 140 grammot sokallják, akkor ez sokkolni fogja a népet, Biztos lesz vagy fél kiló.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#5) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

hááh, végre egy igazi téglafon :D

(#6) mindthecrap válasza bagkri01 (#4) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

üzleti tárgyaláson ha odavágod az üvegasztalra, mindenki garantáltan felfigyel rád.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#7) mukibuci válasza bagkri01 (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

biztos sok köze lesz a néphez ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) hemaka válasza mindthecrap (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az biztos, mert betörik az asztal. :D

(#9) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ugyan nem kapcsolódik szorosan a cikkhez, de azt meg lehetne oldani, hogy egy telefon burkolata teljes egészében obszidiánból készüljön?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) atike


atike
nagyúr

Na ezzel csináljanak töréstesztet... :) Mi jöhet még...? :D

(#11) ADAM1337 válasza atike (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gyémánt, titánium

(#12) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez mekkora hülyeség... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13) #01696768


#01696768
törölt tag

Es ölni is lehet vele! ^^

(#14) sz.balazs.95 válasza #01696768 (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Meg házat is lehet belőle építeni ha nagyon gazdag vagy. :))

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) Kasya válasza sz.balazs.95 (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van az a pénz, igen :) Technologiailag nem lehetetlen.

(#16) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ne szóljátok le! :N Ez legalább nem lesz ocsmány. Amúgy az a hibrid-márvány szerintem valami olyasmi lehet, hogy a váz fém és csak a burkolat főbb részei lesznek márványból, de a lehető legvékonyabbra vágva.
Szerintem jó ötlet, ez legalább hasznos is lenne, nem csak.. egyedi.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) Cannabis7 válasza Rickazoid (#16) üzenetére


Cannabis7
senior tag

bár annyira nem értek a márvényhoz, de lehető legvéknyabbra végva, gondolok itt pár mm-re mondjuk 4-5, szerintem elég törékeny lenne.
létezik annyiféle erős anyag, ami jobb mint a műanyag, miért nem kísérletenek azzal, miért pont márvánnyal? :D

(#18) Apika válasza Cannabis7 (#17) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gondolom más anyagokkal is kísérleteznek, de ők márványból is szándékoznak egy koncepciót készíteni...

(#19) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Szerintem felesleges drága és nehéz vacak lesz.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#20) dani3l válasza leslie_smith (#19) üzenetére


dani3l
őstag

Lehet. De csinalnak belöle 50 (/10/100/akarmennyi..) darabot, eladjak annyiert, amennyiert mas kocsit nem vesz, aztan az a par ember, aki megvette, elmondhatja, hogy neki bizony ilyenje van. Ezeknek ez az egy celja van, semmi mas. Ja meg persze hogy tovabb emelje a gyarto presztizserteket.

(#21) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Gyüjtöi darab, de önvédelmi fegyvernek is tökéletes.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#22) Rickazoid válasza Cannabis7 (#17) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem hiszem, hogy túl törékeny lenne. A kérdés, hogy mit értenek márvány alatt, meg hogy bányászatból származik-e vagy mesterséges lesz. Előbbi esetben is van pár tucat lehetőség, utóbbinál meg... a kémia szab határt. Ha jól vettem ki az olvasottakból most így hirtelen, a legfőbb tulajdonságait eléggé befolyásolják a szennyeződések is.
Egyébként szerintem pont ez az a kategória, ahol a törékenység nem lenne szempont.. ezt nem ejti le senki.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#23) dani3l válasza Rickazoid (#22) üzenetére


dani3l
őstag

Szerintem a cikkben emlitett "hybrid stone material" valami kemiai uton elöallitott marvany-szerü anyagra utal, nemhiszem, hogy tiszta, banyaszott marvanybol lenne.

(#24) Peterson_


Peterson_
addikt

Több színben is rendelhető...bármelyik sírkő-műkő kereskedésben.:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) Probber


Probber
őstag

Egy elcseszett szoftverfrissítés után a készülék egy valódi, kézzelfogható téglává válik. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#26) dani3l válasza Probber (#25) üzenetére


dani3l
őstag

Vagy egy kesöbbi szoftverfrissitessel egyszerüen Ytong teglava upgradelhetjük az ezközt.. :DDD

(#27) plus44 válasza sz.balazs.95 (#9) üzenetére


plus44
veterán

Minecraftban összedobom neked! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) butyek


butyek
senior tag

Kár, hogy nem gránit, mészkő berakással. Vennék rögtön kettőt :D

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#29) sz.balazs.95 válasza plus44 (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.