Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tubi2


Tubi2
senior tag

Visszatalálós komi. Köszi az írást!

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#2) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Még mai szemmel is meglep, hogy mennyire király átirat született PSP-re a GTA Liberty City Stories és V C Stories esetében. Van kraft abban a kis gépben, sokat nyomtam.

(#3) debrecenikri válasza Tubi2 (#1) üzenetére


debrecenikri
tag

Köszi, hogy elolvastad!!
(#2) Shinjike87
Neked is és mind a további 145 (azt a rohadt :DD ) embernek is köszi!
Mellesleg azért kicsit furcsa, hogy ha már így megcsinálták, miért nincs egyik PSP-s GTA-ban vonat meg ilyenek. :F Az LCS-ben van busz, viszont a VCS-ről ez nem mondható el.

Ha van rá időtök, a hétvégén jön a következő bejegyzés, Liberty City Stories témában, majd a többi is, kb. hetente.

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#4) Shinjike87 válasza debrecenikri (#3) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Természetes, írjad csak nyugodtan. :)

Én nem hiányoltam belőle, sőt, fel se tűnt, csak azt csodáltam, mennyire visszaadta a PS2-es elődök hangulatát azután, hogy milyen gány nigger központú lett a San Andreas. Ama rész után egy felüdülés volt.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr. Y válasza debrecenikri (#3) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mellesleg azért kicsit furcsa, hogy ha már így megcsinálták, miért nincs egyik PSP-s GTA-ban vonat meg ilyenek. :F Az LCS-ben van busz, viszont a VCS-ről ez nem mondható el.

Jelenleg a VCS-vel játszom, valóban nincs. Sokan nem szeretik, mert nincs benne az a kretén 600 méteres ugratásokkal teli fizika, hanem egész reális.
Viszont meg van írva rá a San Andreas is. És az gyakorlatilag 1:1.

Erről jut eszembe, ha valaki ezen kapcsán tud valami infót.
Ebben a videóban kiszúrtam egy érdekességet. Az ISO mappában WinRAR Archive az összes játéka és a videóban látszik is, hogy a gép látja őket. Nos, eddig csak nyers ISO fájlokat pakolásztam és nem is volt gond. Csakhogy, a PSP belső memóriája valami egyedi FAT32, és 4GB-nál nagyobb fájlt nem lehet rátenni. Nekem van egy 4,2GB-s játékom és sosem tudtam ezért játszani rajta, mindeddig ZIP-be volt elraktározva. Ezen videó után bátorkodtam az említett archívumba helyezni, és úgy bemásolni, ahogy ő mutatja. + Jacht-ként még a rendszert is lefrissítettem 6.61 Pro C-re, ahogyan ő, ráadásul nekem is GO-m van (most váltottam, egész kellemes). A készülék még sem látja.
Ráadásként a neten azt írják, hogy nem is fogja olvasni, mert képtelen rá... Akkor most mi van? Érti ezt valaki?

Elnézst az offolásért, most akartam ezzel nyitni topikot, de ha már van, kihasználom, köszönöm!

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.