Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) kelly416 válasza front3r (#12) üzenetére


kelly416
veterán

Totál igazad van, így is örülök, csak azt nem értem, miért tojnak azokra, akik eddig a pénzüket beletették? Csak, mert PS4-en nemcsak drágább, de ott van a PSN+ előfizetés, ami még több lóvét hoz? De még inkább az a kérdés, hogy miért csak az Amerikai profillal nyílik meg online az új fegyverek és autók használhatósága PS4-en is? Az EU profilban csak offline van újítás. Nem is tudom, de ez így eléggé csúnya megoldás.

lmno:
Na ez meg a másik. Barátom, akinél láttam 18-án a GTA-t PS4-en, akivel együtt végig izgultuk a telepítést, alig fizetett 17000Ft-ot a játékért, 15000Ft-ot a PSN+-ért, és még örülni sem örülhet, mert a 300-as karaktere az EU profilban van, az Amcsi profilban meg egy 10-es. :((( Ja? Azért volt ilyen olcsó, mert előrendelte, mert ugyanonnan, ahonnan a PS3-as verziót is, és mert még egy ezres kedvezményt kapott, amit azonnal le is vonatott a játékból. Nem kis lehúzás... persze tudom, ez sem kimondottan Magyar piacra készült.

Alice90:
Én a helyedben PS-t vennék, főleg, miután a cikkben is benne van, hogy PS-en láthatóan jobb, mint BOX-on. Elolvastam, tárgytalan, nem az új generáció között válogatsz. :B Én is ezért vettem egy PS3-at egy éve. Nem mondom, hogy nem érte meg. De ha azt a rengeteg időt visszakapnám amit beleöltem, nem is tudom, mit kezdenék vele... Recésnek meg PS4-en is recés, úgyhogy ha ez zavar, akkor marad a PC.

cr33p:
Nem lehet, hogy azért, mert a PS-c világ költ a legkevesebbet játékra, és ők warezolnak a legtöbbet? Szerintem ez állhat a háttérben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.