Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Januárban vettem és minden pénzt megért. Nem csodálom a sikerét. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon durva szám. All time 4. hely ezzel.
Én is pont mostanság nyomom újra végig a sztorit (50% körül járok), Redux moddal. Kiemelkedő játék ez szerintem tagadhatatlan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem messze a legjobb játék jelenleg a piacon, a közelébe sem ér semmi. Elképzelni nem tudom, hogy milyen lesz majd egy ennél is fejlettebb GTA, mert ebbe tényleg belepakoltak mindent, amit lehetett.

(#4) oriic válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Normális fizika esetleg? :D

Live-Die-Respawn

(#5) [Prolixus] válasza .LnB (#2) üzenetére


[Prolixus]
addikt

All time 4.? Mi az all time 3. 2. 1.?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) Norb79 válasza [Prolixus] (#5) üzenetére


Norb79
őstag

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games

Tetris, Minecraft, Wii sports :)

(#7) [Prolixus] válasza Norb79 (#6) üzenetére


[Prolixus]
addikt


geeez, szép egy toplista...Minecraft...really? :U

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8) oriic válasza Norb79 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wii Sports még mindig kakukktojás szerintem, lévén bundle-ban kezdték el árulni gép mellé megjelenéskor.

(#7) [Prolixus]

Lassan csak ATM-re nem jelent meg a játék. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Még PS3-ra én is megvettem amikor kijött, kegyetlen jó játék szerintem, csak én kb 100-120 óra után beleuntam, ettől függetlenül ha a következő is legalább ilyen jó lesz, akkor azt is be fogom szerezni az is biztos

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10) Jeanne d'Arc

Világ legjobb játéka!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Jhonny06 válasza oriic (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mármint milyen esetben? Szerintem jó volt benne, a IV-hez képest pl. baromi sokat javult.

Ciccuka: Ez rendkívül fontos.. (nem)

[ Szerkesztve ]

(#12) Ciccuka válasza oriic (#4) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valósághűbb törésmodell esetleg?
IV-ben a fizika reálisabb volt szerintem (ebben visszafejlődtek).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Életem egyik legnagyobb élményét elhozó game! De komolyan.
Az a durva, hogy a PC-s és jelenlegi konzolos kiadással olyan magasra tették a mércét, amit még lehet maguknak is nehéz lesz megugrani.
A játék egy teljes értékű és komoly sandbox TPS és FPS egyben, de mindeközben egy teljes értékű autós / racing game is. Sok sima autós játék elbújhat mellette!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) oriic válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár hónapja nem néztem már rá a játékra, de pl a járművek nevetséges fizikáját javították már? Vagy azok továbbra is úgymond GTA-sak? (plusz törésmodell is javulhatna még szerintem)

Live-Die-Respawn

(#15) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnézném mennyire élveznéd normális fizikával. Nekem feltűnt, hogy Redix-ban mint ha realisztikusabb lenne a törésmodell. És nem is egyszerű így a game. Kicsit odavágod a kocsi elejét és már ki is törik a kerék, cseszheted. Nem emlékszem, hogy az eredeti játékban ennyire érzékeny lett volna. Plusz, olyan a grafika, hogy este este van. Ha nincs lámpa a közelben akkor korom sötét. Ezért fegyverekre flashlightot kell használni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Kiemelkedően jó single rész - mégha összességében túl könnyű is lett - egy minősíthetetlenül vacak multival. Igaz utóbbi nem a fejlesztők hibája, a keretet megcsinálták, arról nem tehetnek, hogy a résztvevők nagy része 13 éves retardált.

Ettől függetlenül megérte a day 1 ár, 85 óra puszta szórakozást nyújtott.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ultra Realistic Graphic mód

BeamNG.drive törésmodell :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#18) .LnB válasza Ciccuka (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van még egy mod, a MVGA (Make Visuals Great Again). Csak azt sehonnan sem sikerült letöltenem.
[link]
("Csávónak a videó végén el is száll tőle a 1080 SLI" :DDD )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) D.Va


D.Va
senior tag

Azt lehet tudni ez pénzben mennyi? Mert átlag 15 ezer Ft-al számolva (80 millió X 15 ezer) az olyan
1200 MILLIÁRD forint... :U

:Y :Y :Y :C

Szerintem sem a Minecraft sem semmi más nem hozott pénzben ennyit azért...

(#20) tibaimp válasza Ciccuka (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ilyen törésmodellel egy küldetést sem lehetne befejezni a játékban, mindenképpen "könnyíteni" kell rajta.
Mondjuk külön beállítási lehetőségként nem lenne rossz....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) [Prolixus] válasza D.Va (#19) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem lehet tudni pénzben mennyi. Nem minden eladott példány ennyi pénzért ment, az amit te kifizetsz egy játékért annak eleve csak egy része a kiadóé/fejlesztőé stb. Az ilyen számolgatásoknak eleve nincs értelme, plusz a pontos költségeket sem tudjuk amit fejlesztésre, reklámra, disztribúcióra, később a portokra, szerverek fenntartására stb költenek/költöttek.

Nyilván rohadt rentábilis játék volt, de nem ennyire.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) nubreed


nubreed
veterán

Gondolom a 80 millió az összes platformra vonatkozik amire megjelent.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) D.Va válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


D.Va
senior tag

Tudom hogy a bevétel nem mind a Rockstar-é... Ez csak egy körülbelüli gyors számítás volt átlagolva hogy az össz bevétel kb mennyi Bruttóban... Nyilván adók, gyártás, reklám, terítés, sokminden lejön az összegből de az 1000 milliárd akkor is iszonyat... Azért 15-el számoltam a darabárat mert a PC-s kiadás olcsóbb de a konzolos verziók meg drágábbak mint 15 ezer Ft.. És konzolosból jóval több fogyott...

(#24) sixpak válasza D.Va (#23) üzenetére


sixpak
nagyúr

Százcsillióan előrendelték a jatékot 60 euroért, köztük jómagam is...szerintem a becslésed még óvatos is kissé.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25) Đusty


Đusty
őstag

Na akkor épp ezért nem kellene tökölni, hanem gyorsan nekiállni a 6-nak, remélem már dolgoznak rajta gőzerővel. :)

(#26) bepken válasza Ciccuka (#17) üzenetére


bepken
veterán

megnéztem pár videót és arra jutottam, hogy ez a BNG törésmodell egy merő bughalmaz... én addig örülök, amíg normális játékok messziről kerülik :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27) Manbal


Manbal
senior tag

Akkor összejött a pénz arra, hogy igazán nagyot alkossanak majd a 6-al! Meg a PC-s eladások mennyisége remélem azt váltja ki, hogy egyszerre fog megjelenni minden platformra...

(#28) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most vettem meg a GTA5-öt, és nem tudom frissíteni a 1.41-es verzióra. Hogyan tudnám ezt megtenni? Honnan lehet letölteni a frissítés file-t?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.