Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Elvileg kinőttem már ebből, de mégis alig bírom kivárni!

\m/

(#2) Siera


Siera
senior tag

szép-szép:)
1080p-s vidiket csinálni,na az szép :D
bár a youtube sokat torzít rajta.
nem vagyok nagy GTA-s .Mindig elunom magam miután tankkal végigmentem a városon :DDD

Én a Diablo III-t várom tűkön ülve :))

[ Szerkesztve ]

(#3) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Nagyon jó! Várom már!
Off: ez a zene annyira ismerős volt, de aztán rájöttem, hogy a Dr. House-ban volt! :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mégis milyen gép kell hozzá full grafikhoz? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valóban nem rossz, de az ilyen képekből azért ne ítéljünk, ezek nem ingame-ben készültek, tehát úgy szerkesztik, ahogy akarják.

(#6) JanR válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


JanR
addikt

Az ingame ugyan igy nez ki. X360-on mar vegig jatszottam, ott a video es az ingame kozott semmi grafikai kulonbseg nem volt!

(#7) Dilikutya válasza marcee (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szex, drogok, AK47, száguldozás... ebből soha nem lehet kinőni;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) TheVeryGuest válasza (Darkwood) (#3) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Má' nem azé' de ez a [CSI:NY Main Title]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mikor elsőnek láttam a képeket akkor féltem a gépigénytől..most elnézve ezeket már nem tartok tőle annyira.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) (Darkwood) válasza TheVeryGuest (#8) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ezt nem ismerem, de ahogy elnézem nem is akarom! ;] Ettől függetlenül volt a Dr. House-ban az első évad valamelyik részében! ;)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11) TheVeryGuest válasza (Darkwood) (#10) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Abból gondolom, hogy erre akartak asszociálni, hogy ez is NYC-ben játszódik, és ugyanúgy a hidat mutogatják az elején. A House M.D. az nekem egyenlő a Teardrop-pal a MAssive Attack-től, bár Európában nem azzal adják, de az authentikus forrásokból beszerezhető változatokban szerencsére az van.
[Tényleg volt a House-ban:]
EPISODE 14 "CONTROL"
The Who "Baba O'Riley"
Vogler confronts House | Closing scene.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#12) (Darkwood) válasza TheVeryGuest (#11) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akkor most már a zenei része kimerítve! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#14) bLL^ válasza ndavid91 (#13) üzenetére


bLL^
senior tag

Ott nem fogják árulni a boltban? ;]

(#15) Jhonny06 válasza ndavid91 (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Necces, de hétvége felé már talán.

(#16) ndavid91


ndavid91
csendes tag

Aha!
Én is hétvégére gondolok,csak az már nekem késő 3 hétig kint leszek tanulni és kellene nagyon.......

[ Módosította: philoxenia ]

(#17) Terentius válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


Terentius
őstag

Például ez:

Poco F5 12/256 Gb

(#18) hemaka válasza Terentius (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor nincs mitől tartanom, remélem nem lesz diavetítő és nem csak a grafikát ültették szépen át PC-re, hanem valamit azért csiszoltak is rajta. :D

(#19) Ste


Ste
addikt

"A tesztgépünkön (kurrens csúcsvas) a Three Leaf Clover sorozatban robbanó rendőrautói, a masszív lövöldözések, és folyamatos rohangálás sem késztette lassulásra a játékot."
már bocsi, szorri, de beb@szna ha au aktuális csúcsgépen beszaggatna
mindazonáltal eme csúcsgép eléggé elgondolkodtató (lehet 4ghz-s 4 magos proci és 2db X2 4870 társaságában is a csúcsvas) s így már nem biztos, hogy otthon is olyan szépen fog futni

(#20) jasohn


jasohn
tag

OFF:Legelőször az a bizonyos zene egy Vi@s@t 3 ajánlóban tűnt fel az éterben még a House és a CSI:NY előtt egy CSI:Miami évadot promóztak vele és csak rá utána fél évre jött a House 1. és csak utána a CSI:NY 1. évadja.
Természetesen, ha jól tudom.
És persze mindkettőben van az a bizonyos szám és a Houseban az állatabb :))

Bocsi az OFF-ért.

ON:Amúgy ha ez a GTA rész is annyira optimalizálva lesz, mint a többi, akkor simán lehet-igaz nem maximális vizuális intenzitás és élmény mellett-low end gépeken is futtatni talán.

(#21) JanR


JanR
addikt

Nem valoszinusitem, hogy grafikailag nagyobb gepigenye lesz mint a crysis-nak. Talan a memoria tultenges nem fog artani, a sok auto, epulet, ember es egyeb kiegeszitto aprosagok miatt.

(#22) v.tom válasza JanR (#21) üzenetére


v.tom
őstag

Biztosan nem lesz nagyobb gépigénye, mint a Crysis-nak. Azért az már vicces lenne. Gyors és sok memória kell neki, ahogy az előző epizódoknak is, gondolom. De azért nem kell a NASA-hoz menni 30 fps-ért remélem.
Nem szokása a rockstar-nak szart kiadni a kezéből. Talán most sem fog, :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Inkább proci+ram kell majd neki, de az rendesen. VGA-tól nem félünk. :)

(#24) alienpapa


alienpapa
senior tag

ááááá alig várom már :D :D :D

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#25) janeko válasza alienpapa (#24) üzenetére


janeko
őstag

mint szinte mindenki :)

(#26) luw2win


luw2win
őstag

Mikor is jön?
Mikulás hozza? vagy hamarabb?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#27) modern válasza luw2win (#26) üzenetére


modern
aktív tag

hivatalos megjelenés:
amcsiba: dec.2.
európába: dec.3.

[ Szerkesztve ]

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#28) janeko válasza luw2win (#26) üzenetére


janeko
őstag

dec. 3.

(#29) superecneB


superecneB
őstag

Egy ATi 4670 mit szólna ehez a játékhoz vajon?

(#30) bejmuller válasza superecneB (#29) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Pontosan ugyanezt akartam kerdezni.
6600GT biztosan nemfogja vinni, ezert es meg sok mas jatekert - meg egyaltalan :D - kell egy uj kartya, ami valszeg 4670 lesz...csak ki kell sporolnom valahogy ;)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#31) Dilikutya válasza luw2win (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, idén elmarad a mikulás, mert akkor már ő is ezt tolja;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) munky


munky
őstag

Az Év Játéka. :R

(#33) barnam_ válasza superecneB (#29) üzenetére


barnam_
nagyúr

Remélem 1024x768-ban high-on, 1280-ban pedig közepes részletességgel megbirkózik majd vele.

(#34) Elmör


Elmör
senior tag

Ez volt az egyetlen játék, amit idén előrendeltem, vakon megbízok a Rockstarban, gépet is fejlesztettem, szerintem meglesz számomra az év játéka! :DD :C
A legsikeresebb sorozat lehetne, ha nem adtak volna ki több epizódot a Simsből! :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#35) Sirandrish válasza Elmör (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugye nem azt akarod mondani hogy ezért a játékért vettél GTX280at?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) kavicssli válasza munky (#32) üzenetére


kavicssli
addikt

Azért ne kiabáljuk el de én is nagy reményeket fűzök hozzá! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jól nyomja a roksztár, hál istennek nem elégszik meg egy egyszerű gagyi konzolos porttal, mint a többség (fable, resident evils, stb), és kihasználja a pc-ben rejlő plusszt. Így aztán a vásárló pénztárcája is szívesebben kinyílik.

(#38) Sirandrish válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez az első alkalom a Roksztártól is...szóval annyira nem kell őket dicsérni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Elmör válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem, azt csak mellékesen megjegyeztem, nálam ez betegség (jó drága gyógyszerrel - támogathatná a TB)! :D

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#40) Sirandrish válasza Elmör (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

inkább legyen kis "betegséged" mint hogy hülye legyél:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Dilikutya válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd meglátjuk, mit mennyire használ ki. Az, hogy az újságíróknak valami nagyon aktuális gépen mutatják meg, semmit sem jelent, mindig így szokás. Ettől függetlenül a Rockstar eddig is igényes átportolást végzett, nem volt hardvergyilkos, de jól nézett ki, és már gyengébb gépeken is jól lehetett játszani mindegyik résszel. A San Andreas is szépen bejárható volt 256Mb RAM-al is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Elmör válasza Dilikutya (#41) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért azzal kicsit vitatkoznék, hogy 256MB rammal is szépen be lehetett járni a SA-t. :B Nekem akkor 15"-os moncsim volt, 1024X768-ban kezdtem 256MB rammal és volt, hogy akadt rendesen, töltögetett, aztán 512-vel már simán ment. A GTA3 meg a VC még élvezetes volt 256-al is, de a SA-nál már észrevehető volt a dolog. Sajnos a GTA4-ről eddig kiadott gépigények szerint közel sem lesz elég 256MB, de még 512 sem. Egyik barátom is 1GB-ról most bővített 2GB-ra, mert így már tutira elég lesz a gépe, a másik meg megvárja 1GB-al. Majd elválik melyikük döntött jól! ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#43) Dr. Akula válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

1.? Már a SA is konzol port volt.

(#44) XuChi


XuChi
addikt

Reméljük pc-n csiszolnak a küldetések sokszinűségén mert x360-on anno kb 10 óra játék után halálra untam magam. Az elején marhára élveztem a fizikát, töréseket, hangokat, autókat, fegyvereket. De végül átcsapott egy unalmas semmibe. Remélem pc-n ezt kijavítják.

(#45) Sirandrish válasza Dr. Akula (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

és én mit mondtam?:)

Dilikutya: pont ez a baj..hogy mindent csak portolnak és milliárd bug volt minden játékukban:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Dilikutya válasza Elmör (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ne vitatkozz:). Egy 2GHz-es Celeron 256Mb RAMmal meg egy 64Mb-os GF4MX440 tökéletesen elég volt neki. Igaz, hogy butított grafikával ment, de nem volt gond, egyedül a nagyon füstös részeknél szaggatott.
512Mb meg már untig elég volt neki 1024*768 felbontáson, az én konfigommal (adataimnál) már ment szépen.

Sirandrish: mindenki mondja a nagy bugokat a GTA sorozatra, de én nem igazán találkoztam égbekiáltó szörnyűségekkel. Nekem a legtöbb problémát a magyarítás okozta, ami egyes küldetéseknél fogta magát, és mindig ugyanannál a pontnál befagyasztotta a játékot. egy idő után inkább visszaváltottam angolra.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) Sirandrish válasza Dilikutya (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát bakker akkor te egy világmázlistája vagy mert én se gyalog..se kocsival nem tudtam menni 100métert bug nélkül...hogy ne akadjak fel a semmibe..hogy ne tünjön el előlem valami..hogy ne látszon át valami..hihetetléen volt:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) janeko válasza Sirandrish (#47) üzenetére


janeko
őstag

vagy te vagy szerencsétlen, mert én se találkoztam ilyen bugokal :D

(#49) Dilikutya válasza Sirandrish (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyet 3 teljesen különböző gépen sem tapasztaltam:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most néztem meg a linkelt videót. Nem arról volt szó, hogy nem lesz benne repcsi, csak helikpoter? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.