Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jelentkeztem is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) dunc válasza Sirandrish (#1) üzenetére


dunc
nagyúr

Alap!!! :R

(#3) KaitouP


KaitouP
veterán

Én is leadtam egy jelentkezést. :) Imádom a GT játékokat, de az utóbbi részek csalódást okoztak, emiatt a Sport sem lesz első napos vétel, viszont nagyon remélem, hogy később majd kiengesztel ez a program. Jó lenne kis izelítőt kapni a bétától. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez durva lesz!

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, nekem ez kimarad....
pedig perpill ami GT van PS3-ra, megvan. elbohóckodom/tam vele a G25 segedelmével...
viszont ez a sport dolog nem adja nekem már. azért is szerettem a GT-t, mert utcai verdákkal kellett jaszkarizni, és azt tuningolni....
deh, én egy vagyok a sok millió közül, szal... nem menne kcsődbe, csakemrt nem veszem meg a játékukat :C :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) KaitouP válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez egy "spin-off" rész, a GT7 majd remélhetőleg olyan lesz, amilyenek a régi nagy részek voltak.
Talán a PS4 életciklusának a végén megjelenik, amikor bejelentik a PS5 -t. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Valamikor idén LOL. Vicc amit ezzel a játékkal és a rajongókkal művelnek. Ez a Tag Heuer-es fasság is kit érdekel??

(#8) - = Zk = - válasza KaitouP (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd veszek PS4-et, ha több GT lesz rá, mint a PS3-ra :V :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Biztos túl könnyű ps4 re a fejlesztés.. Anno ps3 ból mindent kihozott a szoftver? Vagy az a gta5?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Hogyan tudok jelentkezni rá srácok? :)

PSN: joskovagyok199

(#11) boost válasza Vadernagyúr (#10) üzenetére


boost
addikt

Megnyitod ezt az oldalt, és alulra beirod az azonosítódat, majd rányomsz a kék gombra: http://beta.software.eu.playstation.com/GTSportBeta

(#12) KaitouP válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát, azt nem tartom valószínűnek. :D Szerintem egy esetleges GT8 majd csak PS5 -ön jelenik meg. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Lehet tudni, hogy mikor lesz a béta pontosan?

(#14) - = Zk = - válasza KaitouP (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff :D....
nem lepne meg :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.