Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Jól néz ki, az elhangzott dolgok is izgalmasak - de PC2, még ha csak a grafikát nézzük is, előbbrébb jár.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) AAAgold


AAAgold
senior tag

csak én vagyok, vagy a 60fps ellenére a sebesség érzet tényleg kicsit "lassú"?

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#3) perge666


perge666
veterán

Én nem vagyok egy nagy grafika fan,nekem ez is megteszi csak jöjjön már.
Amúgy az autók elég szépen ki vannak dolgozva mint az előző részben is,itt is a háttér ami kicsit elnagyolt ahogy észre vettem.

Nekem a GT2 a NR1.

(#4) sting2 válasza KaitouP (#1) üzenetére


sting2
addikt

Ma véletlenül elkaptam egy PC2 - gameplay-t YouTube + PS4-en nézve - 60"-os tévén és meglepődtem, hogy ez a cím "itt tart"!....
Lazán oda tenném a GT Sport mellé.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#5) krx21 válasza KaitouP (#1) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem nem feltétlenül... De amúgy még miben?
A GT vezetési fizikája még mindig a legjobb. Reméljük ez így is marad, de az se baj, ha valaki ezt überelni tudja...

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nah majd meglátjuk, de valszeg be lesz szerezve, hogy legyen a gépre egy autós játékom, amit elő tudok kapni bármikor :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem nincs semmi bajom a grafikával. Azért mert nem 5 millió levél van a pályamenti fán nem fogja befolyásolni a játékélményt. Összességében nekem tetszik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) sting2 válasza Raysen623 (#7) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem nincs ember akinek ne tetszene, csak olyan sokáig hegesztik ( szarakodnak vele), hogy a konkurens címek előbb, és lehet még jobb minőségben is jelennek meg...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#9) Viper26


Viper26
nagyúr

És a hangokkal mi lesz? :F

Pixel 7 | FR955

(#10) krx21 válasza sting2 (#8) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát igen. Rendesen fel kell vennie a kesztyűt a Forza 7 ellen...

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon rondák a fák.

(#5) krx21

"A GT vezetési fizikája még mindig a legjobb."
PS-en maximum.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) KaitouP válasza krx21 (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Az autók külső kidolgozottsága egész jó, rendben van. De ha az utasteret nézzük, az már hagy némi kivánnivalót maga után - és egy ilyen autós játékot, mint a GT is, volán mögüli nézetből illik játszani (nem is értem, hogy lehet az autót mutató külső kamerából versenyezni - ez egy arcade NFS esetén okés, GT -ben nem igazán).
Itt 4 perctől lehet látni a PC2 -t utastérből, vannak különbségek a PC2 javára a GTS -al szemben. + az, hogy még bukósisakunkat is látjuk - bár asszem a NFS Shift 2 -ben láttunk ilyet már - eléggé hozzáad az élményhez, meg ahogy a pilótánk feje mozog, és nem csak tekint előre.

Hangban kellene még változnia a GTS -nak, hozzáteszem nagy pozitívum és kellemes csalódás a legutóbbi update, amiben sokkal jobbak lettek a hangok, de lehetne még csiszolni.

Összesítve - bár egy zárt béta alapján nem akarom 100% -ig jellemezni a játékot - ennek a programnak a PS4 megjelenésének idején kellett volna megjelennie NYITÓCÍMKÉNT, most pedig a számozott 7. résznek kellene jönnie, sok, egytől egyig kidolgozott kocsival kívülről belülről, rengeteg event -el, hosszútávú versenyekkel, sok sok pályával.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) lmno


lmno
őstag

Ez is visszafele fejlődik - nem lesz dinamikus időjárás/idő...

(#14) krx21 válasza KaitouP (#12) üzenetére


krx21
nagyúr

Én motorháztető nézetben játszok mindig. Nem szeretem, hogy a 2/3-mad képernyőt a belső tér foglalja el. Ráadásul a sebesség érzet is sokkal jobb így. Persze ez egyéni szokás kérdése.
Amúgy számításba veszem a PC2-őt is... Ebben az évben lesz végre miből válogatni...

[ Szerkesztve ]

(#15) ldave válasza lmno (#13) üzenetére


ldave
félisten

Nekem úgy jött le, hogy lesz benne időjárás, de nem változik dinamikusan a verseny alatt, szóval ha esőt állítasz be, akkor esni fog végig.

A Slime draws near! Command?

(#16) lmno válasza ldave (#15) üzenetére


lmno
őstag

Ezt írtam én is :)

(#17) ldave válasza lmno (#16) üzenetére


ldave
félisten

Valamiért a dinamikus szót kiszűrte az agyam, bocsi :B

A Slime draws near! Command?

(#18) .LnB válasza KaitouP (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs jobb a PC helmet cam-ál. Ma nyomtam pár kört és imádom. A legjobb kameranézet autós játékokban. Nem is értem hogy miért nincs több játékban olyan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) KaitouP válasza .LnB (#18) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyetértek, királyul néz ki nagyon! :K GT: Sport -ban is el tudnám képzelni, sokat adna az élményhez.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20) AAAgold válasza KaitouP (#12) üzenetére


AAAgold
senior tag

egész jó ez a helmet cam

személy szerint én inkább a motorház kamerát szoktam értékelni, mivel hiába ülök bent egy kocsiban, nem az A oszlopot érzékelem, meg a műszerfalat, hanem a "horizontot" - autóversenyben/szimulátorban sosem tudtam ugyanígy érezni belső nézetnél

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#21) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát... van PS2 a GT4 miatt. van PS3 a GT5-6 végett...deee.. nem lesz PS4 a GT köv része miatt :U
részemről ennyi volt a PS korszak.... na nem baj. nem kell kétfelé koncentrálni :C
nem, nem érdekelnek "más exkluzívok" PS-re... kár érte.... namind1.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) ΞΔGLΞ válasza AAAgold (#2) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lassú igen, vagyis egyáltalán nem vagy egyedül ezzel (a múltkor is ez volt a bajom az egyik demóval), ráadásul verseny közben, az a kormány tekergetés egyszerűen túl "sima és már-már nyugdíjas" hétvégi vezetésnek tűnik 150-250 között meg aztán főleg idiótaság az egész tekergetem a kormányt ide-oda szép lassan. A valóságban, vagy 90%-kal többet dolgozik a vezető!
Az autók gyönyörűek, talán már szebbek, mint a valóságban, de úgy néz ki, hogy a poligonok 90%-kát beletolták az autókba, a terepre meg a maradék tízet. Még mindig ronda és nem is hiszem, hogy ez már változni fog, ettől függetlenül ott lesz a polcon ez is. Remélem tovább javul a végső kiadásig.

[ Szerkesztve ]

(#23) ΞΔGLΞ válasza KaitouP (#12) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Frankóbban néz ki, mint a GTS, ez nem is vitás, a belső vezetői meló is jóval reálisabb, de itt aztán van még bőven meló a kiadásig.
Olyan brutális FPS csökkenések voltak szinte végig, hogy rossz volt nézni, emiatt kár volt egyáltalán 60FPS-ben reklámozni. Jöhet ez is. :)

(#24) anulu válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


anulu
félisten

számomra már a GT5-tel meghalt a sorozat, amikor behozták ezt az xp szerzős baromkodást

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) krx21 válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem messze korai azért pálcát törni felette...

(#26) ldave válasza krx21 (#25) üzenetére


ldave
félisten

Főleg mivel a 6. részben már nem volt olyan.

A Slime draws near! Command?

(#27) rdt89 válasza .LnB (#18) üzenetére


rdt89
addikt

A Forza Motorsport 4-ben volt kinect támogatással ellátott, fejkövetős kamera belső nézetnél. Számomra az vitt mindent, ahogy a legkisebb fejmozdításra is fordította a kamerát, mint ha tényleg te ülnél abba a kocsiba. Azóta sincs ilyen egyik részében sem. :DD

(#28) .LnB válasza rdt89 (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is használtam. Nem volt rossz, de a Project Cars helmet cam sokkal többet dob az élményen szerintem. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) rdt89 válasza .LnB (#28) üzenetére


rdt89
addikt

Jó ezt elismerem valóban nagyon király. :D
De a Forza 7 kormány mögötti nézet is egész jó ötlet nem?

[ Szerkesztve ]

(#30) .LnB válasza rdt89 (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, jó is lenne az a nézet, ha a Logitech DFP kormányomat is támogatnák. :( Mert hétvégén megnéztem a Forza 6 Apex-et, abba is sok kormány támogatást beletettek. Még a Logitech Momo-t is, de DFP-vel nem működik. :( Tudom nem mai kormány, de a DFP és DFGT elterjedt kormány, illene támogatni. [link] Nem akarom elhinni, hogy csak azért nem támogatják mert Ps-es jelek vannak a gombokon. :( :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) sting2 válasza .LnB (#30) üzenetére


sting2
addikt

Hiú ábránd.
Persze, majd jól megúszod egy kormánnyal az autós játékokat.. :)
Lassan a tévénk is konzolspecifikus lesz..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#32) .LnB válasza sting2 (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem akkor nem veszem meg. Ott a Project Cars 2 akkor. Egy Forza Horizon 3 elmegy még kontrollerrel, és régen a Forza sorozat is elment. De ha lehet választani akkor inkább kormánnyal játszom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) RECSKA válasza .LnB (#32) üzenetére


RECSKA
veterán

Ha fele annyi bug lesz a 2ben, mint az 1ben, en mar akkor sem veszem meg a pc2-t.. :(

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#34) .LnB válasza RECSKA (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap feltettem a Le Mans-i futam után. Mentem egy pár kört én is Le Mans-ban. :) Arra jó volt. Engem a rallycross nem érdekel. Meg azért a 200 kocsi nem ugyan az mint Forza 7-ben a 700..

Mikor megjelent bugos volt, később se javították őket? Emlékszem a box is full bugos volt. Kerékcsere után 900°-os volt az összes abroncsom meg ilyenek. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) - = Zk = - válasza krx21 (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

legyen igazad. de kaput a PCGuru teszt tette be, fent volt a honlapjukon. videoteszt... :U

(#30) .LnB
nálam G25 pihen pont ezért.. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.