Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez a játék ~40GB-tal indult és mára 100 körül tart. Szerintem végigviszik vele még a következō gent is hiszen még csak nemrég indultak be a nagyobb nemzetközi eventek. Ha 8-10 évre tervezel egy játékot akkor bizony kompromisszumokat kell kötni,lassabban jön a tartalom viszont futureproof.

Life, Uh, Finds A Way

(#2) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tudom telhetetlen vagyok, de dinamikus időjárás jön a játékba? Persze örülök, hogy végre jön az eső, valószínűleg le fogom porolni végre a játékot és tolni fogom. Bár nem emiatt hagytam abba. :)

Sic Parvis Magna

(#3) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azért kíváncsi vagyok, hogy milyen hosszú távra terveznek vele, hiszen ugye közben elvileg készül egy új GT is. (Gondolom az only nextgen lesz már)

Live-Die-Respawn

(#4) hombre[EU] válasza oriic (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon hosszú :) "It takes six months to create a single car. It's over-specced for PS4 Pro. So we are building for future versions of the console rather than the one we see today. I think it would be no problem to run it at 8K even". (nem a 8K-n van a hangsúly, az kizárólag a gép teljesítményétōl függ,nem a PD-tōl)
Szerintem a Sport megmarad a kompetitív rétegnek és ez mellé jön egy klasszikus GT a többieknek

Life, Uh, Finds A Way

(#5) GodGamer5 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az jó lenne, mert ezek az új GT-k annyira nem jönnek be.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Raysen623 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Megsúgom neked, hogy az eljövendő GT sem fog bejönni... Nekem a GT Sport az első GT-m PS4-en és remek játék. A Driverclub-nál is jobban szeretem pedig az is jó volt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) - = Zk = - válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről is jöhetne egy "klásszikus" GT.... bár elvagyok a Motorsport 5-6-7-tel vígan.. (bár van pár szemöldökráncolásom a 7-tel kapcsolatban).. meg mellé néha a FH 1-2-3...

sajnálom, hogy Sony-nál nem vehetem elő PS4-en a régi GT sorozatot...volt PS3-am, eladtam már... alig használtam... bár kormánnyal nagyon élvezhető volt anno a GT.. G25+PS3 Slim
ellenben ha a PS5-ben meg lesz oldva a "visszafelékompatibilitás" és esetleg egy GT 5-6 is menne rajta, akkor day one lesz számomra... elfér a One X alatt bőven...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) John_Deere válasza 30z.Samu (#2) üzenetére


John_Deere
tag

Dinamikus... :DDD...úgy érted, scriptelt időjárás-események? :U
Olyan endurance-versenyeken látom értelmét, ami minimum félórás, de leginkább 1-2...most őszintén, ki mennyi ilyet játszik, pláne online, ahol nincs -pause- ugyebár...

(#9) 30z.Samu válasza John_Deere (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most miért? Több helyen lehetett így olvasni, hogy dinamikus az időjárás. :D Egyébként pl a Forzában szerintem rohadt jó, hogy borús az ég a rajt pillanatában, aztán vagy leesik vagy nem. Van hogy éppen hogy esik, de megesik hogy alig látsz valamit, úgy szakad.. Aztán megint süt a nap. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Gran Turismo Sport - Az élet napos oldala.
Na ez az eső patch-csel megszűnik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) hyperspace


hyperspace
őstag

GT Sport’s Next Update Arrives This Week, Brings Cars, Tracks, and Rain

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#12) John_Deere válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


John_Deere
tag

Az, mint grafikai effekt, szép és jó, azt elnézném, igen, de őszintén, képzeld már el mikor Sport módban (és bármelyik más játékban) száraz aszfalton nem képesek mögötted a user-ek megállni, majd esős pályákon menni fog... :U
Ez az eső is látványos lehet, technikailag meg inkább a profiknak jó illetve külön lobby-s versenyekre, ahol nem az 1. kanyarban akarják versenyt megnyerni. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.