Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Kell vennem egy PSP-t..., :K de a GO.., nem annyira tetszik - jobb az egyáltalán? - valaki próbálta már? :F

Ja igen..., és az újban ha jól tudom, nincs UMD meghajtó - akkor a régi gammákat el is lehet felejteni? vagy ps store?

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#2) rycsyke válasza Elijah Baley (#1) üzenetére


rycsyke
csendes tag

a go nem i s lesz kapható magyarországon de már pletyiznek 4000es pspről is állítolag az hasonló lesz, mint a régiek :DD amúgy ha most vennék slimet vennék, de a 3000es is jó :K
hivatalosan ps store sincs itthon :W (ezt viszont orvosolták) így az umd sem szünik meg :N

[ Szerkesztve ]

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#3) Psychonaut válasza rycsyke (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért mert Magyarországon nincs PS Store, nem szűnik meg az UMD-k gyártása? Ne röhögtess...

Elijah: Magyarországon hivatalosan nem lesz PSP Go! A játékok letölthetőek lesznek PS Storeon keresztül (már most is sok fent van), ami Magyarországról is elérhető, csak angol vagy amerikai lakcímet illetve bankszámlaszámot kell megadnod (ugye a játékok nem ingyenesek) hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4) rycsyke válasza Psychonaut (#3) üzenetére


rycsyke
csendes tag

de nem most fog meg megszűnni a gt és a litle big planet is lesz umd-n, egy szóval se mondtam, h örökre megmarad, de még min 1-1,5 évig biztosan marad umd :K

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#5) Cathfaern válasza Psychonaut (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem azért, hanem azért mert a PSP Go-t egy mellékágnak szánja a Sony a "hagyományos" PSP mellett, azt is forgalmazza továbbra is (és bizonyos országokban, mint Mo is, csak azt).

(#6) Psychonaut válasza Cathfaern (#5) üzenetére


Psychonaut
addikt

Rosszul választottam meg a szórendet...helyesen így hangzott volna:
Azért nem szűnik meg az UMD-k gyártása, mert Magyarországon nincs PS Store? Ne röhögtess...

Tisztában vagyok a PSP Go! helyzetével. :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Köszönöm Szépen a válaszokat! :R

Elgondolkodtató a történet..., most így hirtelen nem nagyon bírok mit kezdeni az egésszel, hogy akkor vajon lesz-e a 4000-es ben UMD meghajtó, illetve, hogy mitévő legyek várjak-e az újra vagy ne, mert szerintem az olyan hülén' néz ki', hogy van egy pár gamma ami még dobozos, és van egy pár ami meg csak digitálisan van meg.., - meg igazából jobban szeretem a kézzel fogható dolgokat...,

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) Psychonaut válasza Elijah Baley (#7) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudomásom szerint lesz 4000, és ha lesz, akkor biztosan lesz benne UMD-meghajtó. Én mindenképpen vennék most egy 3000-res gépet, ha majd kijön a Go! úgyis kap egy kis árleszállítást szerintem.

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez bizony tetszetős. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.