Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M107


M107
addikt

:R

Olyan hamar nem fogja csak úgy suttyba dobni a PS3, a Sony mert itt a PS4, Véleményem szerint elkészül majd a Grad 6 PS3 és PS4 is.
Csak majd grafikában lesz más mármint a PS4-en.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

azért abból a kifutó hw-ből is elkelt szvsz annyi, hogy rengetegen megvennék :K pl mi van, ha elsődlegesen ps4-re fejlesztik, majd faragnak rajta, hogy visszafogottabb látvánnyal, de jól elfusson ps3-on?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Inkább egy Tourist Trophy-t csináljanak PS3 ra :)

(#4) Pantal


Pantal
senior tag

Ha ez igaz, és olyan tempóban készül, mint a GT5, akkor a GT7-et már PS5-re is fejleszthetik akár...

(#5) gianni85


gianni85
veterán

aha persze, a PS4-es GT meg jön majd valamikor 2018 körül...

mephi666: merőben eltérő architektúra

én csak azt tudná elképzelni, hogy a PD java része már dolgozik akkor a GT7-en PS4-re, és egy pár designer meg "prémiumosítja" a GT5 standard autójait, és azt dobják majd ki GT6 néven.

(#6) gianni85 válasza gianni85 (#5) üzenetére


gianni85
veterán

autójait... Jézusom, hol voltam, mikor ezt írtam :D

(#7) Daffchy válasza v!ct0y (#3) üzenetére


Daffchy
őstag

Ott a pont... :R

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

"A GT5 ugyanis a lehető legtöbbet sajtolta ki az öregecske hardverből és biztos, hogy nem lenne akkora álleejtős faktor, mint ha a következő generációra jelenne csak meg. Arról meg nem is beszélve, hogy így egy kifutó hardverre adnának ki egy újabb húzócímet, ahelyett, hogy a PS4-et támogatnák meg vele - a DriveClub talán nem lesz elegendő."

Ebben benne a teljes mondandóm.

(#9) danikollar


danikollar
őstag

Most magam ellen beszélek, de PS4-re látom értelmét, PS3-ra nem igazán. Az lenne még a járható út, hogy mindkettőre kiadnák. De PS3 onlyként nem igazán lenne értelme.

(#10) mlinus válasza danikollar (#9) üzenetére


mlinus
őstag

70+milliós userbase...tényleg nem lenne értelme.. :F

(#11) anulu


anulu
félisten

nekem mindegy HA kukazzak az 5 jatekmenetet (xp grind) es visszahozzak az elodoket. kulonben kihagyom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) danikollar válasza mlinus (#10) üzenetére


danikollar
őstag

Nem kiadó szempontból írtam, hanem játékos. Mi pluszt tudna felmutatni ps3-on a 5. részhez képest?

(#13) mlinus válasza danikollar (#12) üzenetére


mlinus
őstag

Ez most úgy hangzik, mintha azt mondanád hogy a GT5 tökéletes és nem is lehet nála jobb.

Én kiskorom óta GT-zek, és igazából PS3-at is csak a GT5 miatt vettem, de bevallom őszintén, akkorát még játékban nem csalódtam mint amikor 2010 decembere elején elinditottam a GT5-öt.

Igazából a játék fele a GT4-ből lett átemelve, nem csak autók, pályák is. A vezetés továbbra is élmény, de a versenyzés az egy vicc, az ai ugyanolyan buta mint az 1998-ban megjelent első részben, az ütközések fizikája továbbra is olyan mintha két szappantartó menne össze egymásnak, és még sorolhatnám.

Arról nem is beszélve, hogy megjelenéskor mennyire béna volt a szinthez kötött törés, a tény hogy arcade módban nem lehetett normálisan beállitani az időjárást, a lomha menük, és megintcsak sorolhatnám.

Az sajnos nem izgat hogy mennyire részletesek a premium kocsik, és hogy hány hónap őket lerenderelni, mert a kevésbé részletes forza 4-ben verseny közben ugyanúgy néznek ki (sőt....) és ott legalább mindegyik autó egyenletesen van kidolgozva, rendes belső nézettel. :U

(#14) danikollar válasza mlinus (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Én egy szóval sem mondtam, hogy tökéletes, sőt!
De ezeket a problémákat, amiket említettél, inkább frissítésekkel és ingyenes DLC-kkel kellene orvosolni, nem GT6-tal. Ezért látom nagyobb értelmét, hogy egy GT6 jöjjön ps4-re! Ott több újdonságot, kiforrottságot lehetne felmutatni, mint ps3-on.

(#15) goodboy007 válasza mlinus (#13) üzenetére


goodboy007
senior tag

és normális hanggal :O.

Viccen kívül, ilyen fos hangokat "szimulátorban" még nem hallottam. Na meg a lassú menü. Nem értem mit kell tölteni másodpercekig egy olyan menüben, ahol másodpercekkel előtte jártam.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#16) mephi666 válasza goodboy007 (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, a hangok :( gran turismo-ban olyan, mintha egy biliből szólnának

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) bigmasterg


bigmasterg
addikt

ps1: gt1-gt2
ps2: gt3-gt4
ps3: gt5-gt6 (?)

Szóval nem lenne annyira logikátlan a dolog.

(#18) unrealnoise válasza mlinus (#13) üzenetére


unrealnoise
senior tag

ennyi, butaságot írt a cikk írója, a GT5 közel sem tökéletes, jómagam örülnék egy sokkal jobb GT6-nak PS3-ason.

Egy cosmó pálya GT4 HD a GT5-ben, ez lenne az a nagy kisajtolás? a PS3 ennyit bírna? naemáááár!

A PS3-ban a GT5-nél sokkal több van.

Legyen minden pálya magas színvonalú, egységesen.
Kevesebb járgány, de az mint full extrásan.
Sokkal több pálya.
Az időjárást vagy dobják ki és csak napszakok legyenek, vagy épüljön szorosan az engine-be, mert vicc, hogy hol lehet eső, hol nem...
A menü, meg a fehlasználói felület fos. pláne a konkurenciához képest.
A hangok botrányosan gyengék.
Nincsenek leaderboardsok, forza 4-nél igen. (mondjjuk 1000 autó mellett talán meg is értem jelenleg...)
És még ezer féle dolgoban lehetne javítani, szóval nyugodtan jöjjön ki PS3-asra, lehetőleg még idén.

Aróll nem beszélve, hogy celles PS3-ra kellett fejleszteni, ami nem tudom mekkora szívás volt, de biztos nem volt egyszerű, és ezt a sok időt, nem hinném, hogy kukázni akarják egyetlen egy címmel a hátuk mögött hagyva a harmadik generációs PS3-ast.

GT6 egyszerre nem hinném, hogy kijön PS3-ra is, meg PS4-re is. teljesen más az architektúrája a kettőnek.

Jöjjön csak a GT6 idén, aztán majd két vagy három év múlva egy pofás GT7...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#19) unrealnoise válasza danikollar (#14) üzenetére


unrealnoise
senior tag

újdonságot PS3-asra is lehetne mutatni, ott van ezer példa a javításra amit előbb írtam, aztán még játékmódokat is lehetne beletenni, a PS4 egyedül a szebb grafika miatt kellene.

ha a forza 5 xbox360-ra készül, akkor a GT6 pláne készüljön PS3-ra, köztudott tény, hogy a PS3-as gép erősebb, exkluzív címként ideje volna 2013-ban ezt TÉNYLEG ki is aknázni.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#20) peti_s


peti_s
addikt

Valóban, még nem volt szerencsém a GT5höz, de sztem sokkal több autó elférne benne, belső kidolgozással, és visszahozhatnák a 4-s játékmenetet. Meg amit én nagyon sajnálok h a GT2-s autókat nem vitték át sem a 4-be, sem az 5-be. Pl. BMW 740i egy igazi klasszikus, hatalmas szívómotorral, ami a GT2-ben benne van. No, meg lehet sokan megköveznének érte, de sztem egy Trabant, Wartburg, Lada páros is nagyon jól megférne a játékban, igazán hangulatos lenne azokkal versenyezni. :)

A cikkíró azon pontjával sem tudok egyet érteni h PS4-re jöjjön ki, PS3-ra ne. Mit ártana az neki, vagy bárki másnak ha kijönne PS3-ra is, max az a laza több millió user aki megvette nem kevés pénzért a PS3-t. A PS3 határait pedig messze nem aknázta ki a GT5, még a megjelenésénél is mondták, hogy nagyon örültek hogy végre nem a PS2 limitált erőforrásaival kellett gazdálkodniuk, és ódákat zengtek a PS3-ról, h még mindig nem tudták kihasználni a teljes teljesítményét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.