Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én a marsjárókkal döngetném inkább 15 perces laggal hogy valóságosabb legyen.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) Tomorrowland válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


Tomorrowland
csendes tag

Az felettébb jó móka lenne, különösen a Spirit-tel száguldani. :DD

(#3) flakter


flakter
tag

Space Gokart :D

..FlaK..

(#4) menalcas


menalcas
őstag

Piszok hangulatosra sikeredett :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az autókínálat így elsőre tökéletes.

(#6) gabber01 válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


gabber01
addikt

Áh, csak pár másodperc távolságra van a Hold. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#7) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Holdjáró rally? Király! :DDD

(#8) Chapel


Chapel
addikt

Csendben, halkan mint (pc-s) kívülálló: Nekem ez eddig sokkal jobban tetszik mint Forza 5 :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) Normi™


Normi™
őstag

Nagyon kemény :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#10) ricshard444


ricshard444
veterán

A Trailer nem rossz, de a GT5 is borzasztó volt ahhoz képest amit vártam, úgyhogy nem érdekel ez sem sajna.

Vannak dolgok...

(#11) Plebi válasza ricshard444 (#10) üzenetére


Plebi
senior tag

Érdekes a videón belüli hirtelen minőségromlás egyes részeknél. Ez sosem tetszett a GT-ben. Olyan szép videókat tudnak összerakni és a Gameplay sokszor teljesen mást mutat. A C.A.R.S-ban ilyen téren nem csalódtam.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Gigabyte 9600 GT, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H;

(#12) kohai


kohai
tag

gt miatt nem kell most a PS4 , nagyon remélem hogy jól kalkuláltam és kitart majd a cucc minimum jövö tavaszig.

(#13) anulu válasza ricshard444 (#10) üzenetére


anulu
félisten

sajnos nekem is csalódás volt, bár részemről inkább a játékmenet (xp szerzős ökörködés) miatt vertem a fejem a falba. ezt megnézem, bár kicsit tartok tőle, h nem dobják és térnek vissza a GT4-hez, ami szerintem ebből a szempontból tökéletes volt, de a Forza4 is sokkal jobb.
GT5-ben amennyire beharangozták a NASCAR-t, akkora pofáraesés volt szintén :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.