Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Bízom benne, hogy jobb lesz, mint az 5. rész.

(#2) wii90


wii90
tag

Ő az! ő az aki kell minden GT szerelmesének. :K

(#3) ilyen_85 válasza wii90 (#2) üzenetére


ilyen_85
senior tag

nemsokára szeretnék beruházni egy ps3-ba, főleg a gran turismo miatt, szerintetek jók a ps3-ra megjelent részek? a gt2 vel játszottam még psx emuval és remek játék. Remélem a többi is ilyen jó, vagy még jobb, csak jobb grafikával

(#4) wii90 válasza ilyen_85 (#3) üzenetére


wii90
tag

Bárki bármit mond szerintem az egyik legjobb játékok a GT -k, ezzel mindent el is árultam :K :R

(#5) ilyen_85 válasza wii90 (#4) üzenetére


ilyen_85
senior tag

rendben, kösz a megerősítést, már egyre biztosabb vagyok a dolgomban de még megvárom hogy kijöjjön a ps4, azt remélem agyonüti a ps3 árát.

(#6) wii90 válasza ilyen_85 (#5) üzenetére


wii90
tag

Szerintem, a használt piacon egésszen biztosan nem... lásd példa képpen az xbox -ot még most is az eladó 60-75% többet kér egy fat boxért mint a 4GB slim -ért... vagy ott van a PS2 20k -tól határ a csillagos ég. Üzletben viszont olyan árrés nem lesz a PS3 -nál szerintem amire az ember sok időt várna... viszont a másik oldalról mivel nyomni fogják nagyon a PS4 -et karácsony táján sokan a használt PS3 -on túl akarnak majd addni akkor lesz érdemes szemfülesnek lenned az aprók között én múltkor a hírdetés feladása után hívtam fel a srácot 6percel és mondta, hogy már 2perce eladta :DDD De sok sikert és légy kitartó nem kell egyből beleugrani az elsőbe várd ki, ne aggódj nagyon sok eladó gépvan. :R

(#7) ilyen_85 válasza wii90 (#6) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Már több mint egy éve győzködöm magam, hogy most kell, vagy nem kell, úgy gondolom most már ráérek ;)

(#8) wii90 válasza ilyen_85 (#7) üzenetére


wii90
tag

:DDD Jogos! Ahogy jónak tartod :K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.