Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nokia párti


nokia párti
őstag

Már töltöm is, nagyon kíváncsi vagyok. :)

(#2) Def26


Def26
félisten

na még ezt kipróbálom. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) anulu


anulu
félisten

Nagyon kíváncsi vagyok! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) p06


p06
senior tag

áááá pont szervízben van az a vacak :DDD kiváncsi vagyok mennyiben fog különbőzni az 5-től.

[ Szerkesztve ]

(#5) vhunor


vhunor
őstag

Csorog lefele jól.

(#6) Helmoras


Helmoras
őstag

Én kipróbáltam, a PS3 topicban leírtam a véleményem, engem nem győzött meg :S

(#7) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Kiprobaltam, szerintem jo, jobb a fizika, nehezebb is lett, ugyanakkor valamiert megis hianyerzetem van, remelem csak azert azert mert ez meg csak egy demo. Ha ilyen lesz a vegleges akkor kapni fogunk egy GT5 3.0-at ami valami miatt szamomra meg igy sem teljesen az igazi. Remelem nem lesz igazam, hisz ez meg csak egy demo, de nekem nem tetszett a GT5-nel ez a rengeteg auto, keves palya, nincs kulonosebb rendszer, aztan csinalj amit akarsz dolog, atemelhetnenek mas jatekokbol bevalt dolgokat, pl a Race 07-bol vagy a Project CARS-bol otleteket. Grafikailag nem latok valtozast persze az nem is nagyon erdekelt sose, es tudom hogy ennyit bir a PS3, a palyak lettek szebbek, hangot meg nem tudom ertekeni, de ugy tunt mintha nem lenne jobb. Persze valoszinuleg igy is meg fogom venni a 6-ost, de szerintem jot tenne a sorozatnak ha a 7. reszre mar nem Kaz vezetne a projectet, kellene egy kis verfrissites.

[ Szerkesztve ]

(#8) anulu válasza kulfoldi (#7) üzenetére


anulu
félisten

nálam ez az utolsó lehetőségük. az 5-tel elbuktak mindent nálam, amit az első 4 rész alatt felépítettek (1,2,4 100%-ra kitolva, szóval nem gyengén voltam GT fanatikus.) aztán jött az 5. xp szerzős b@romkodással együtt. én meg mentem Forzázni. ha az 5 vonalát viszi a 6 tovább, akkor a továbbiakban nem is fog érdekelni, hogy mivel erőlködnek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) kulfoldi válasza anulu (#8) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ja, hat itt meg nincsenek xp-k remelem nem is lesz. En is biztos ami biztos a megjelenes utan sokat fogom nyalazni a review-kat, mert en se szeretnek egy GT5 2.0, (illetve 3.0-at)-ba belefutni. Hat igen a 7 mar csak azert is kerdeses mert az mindenkeppen PS4-re jon en meg nem hiszem hogy veszek tobb konzolt hacsak nem latok valami nagyon meggyozot majd rola 2018-ban (....), mert PS3 is nekem egy nagy buko volt, csak a GT5 es GTA 4 van nekem hozza. En hulye 2008 elejen 140ezert GTA4-el megvettem kulfoldon a gepet mert ugy volt, hogy mindjart megjelenik a GT5, ami aztan kesett 2 es fel evet es 1 honap utan rauntam.. :( Tobb mint 5 ev alatt jo ha harom honapot volt bekapcsolva a gep szoval gyanus hogy nem lesz tobbet konzolom. Ezert is orultem hogy a GT6 PS3-ra jon, de igy sem vagyok biztos benne, hogy megveszem. De ez meg csak a demo volt, annak nem volt rossz, de nem nyugtatott meg jatekmenet szempontbol.

(#10) pr0bi


pr0bi
senior tag

A lényeget kihagytátok, az egész demo MAGYAR nyelvű :)

(#11) petya1992 válasza pr0bi (#10) üzenetére


petya1992
tag

én is csak néztem alig akartam elhinni :DDD

(#12) anulu válasza pr0bi (#10) üzenetére


anulu
félisten

remélem átállítható angolra...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) vhunor válasza anulu (#12) üzenetére


vhunor
őstag

Persze, már indításkor választhatsz.

(#14) anulu válasza vhunor (#13) üzenetére


anulu
félisten

örömmel hallom, h nem egy full localizált változatot kapunk, hanem szabadon választható. sírógörcsöt kapok a magyar játékoktól...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) ldave válasza anulu (#14) üzenetére


ldave
félisten

Én is, de valakinek ez fontos, szóval örüljünk, hogy van benne magyar nyelv.

A Slime draws near! Command?

(#16) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Emlékszik még valaki azokra az idõkre amikor még nintendo64-en nyomtuk a gt-t? A régi szép idõk... Igaz a grafika most kicsit sokkal jobb :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#17) k4rL^


k4rL^
senior tag

AI nincs a helyzet magaslatán :D

(#18) anulu válasza k4rL^ (#17) üzenetére


anulu
félisten

ilyenbe nem futottam bele, de buta, mint a föld, ezt aláírom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) anulu


anulu
félisten

szóval, miután letoltam a demot:
a) gyönyörű
b) hangok úgy... vannak. nem hiszem el, h egy Leaf így vonyítana, ne akarják bemesélni
c) menü alapján aggódom, hogy ez is xp szerzős-szintezős baromkodás lesz, a versenyzés teljes kihagyásával. bár, a végső játék megjelenéséig még bizakodom.
d) AI? hagyjuk... megint saját magammal fogok versenyezni rövid idő (úgy az első 300+ lovas autó megvétele) után. kár érte :(

valakinek nincs egy PS2-je eladó? százszor inkább a GT4, mint a 6 :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) unrealnoise válasza anulu (#19) üzenetére


unrealnoise
senior tag

XP-zés tuti marad szvsz. Ai meg solid, de nem segghülye, jobb így hogy vonatoznak egymás mögött simán (ha nem baszakodsz velük kölün ugye), mintha minden második körben tönkretennék valakinek a versenyét, vagy elfelejtenék, hogy hé, megint kanyar jön...

Fizika jó, grafika ehhez a genhez mérten szép, irányítás fasza, menü rohadt gyors lett, ahogy a töltés is, szvsz korrekt...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.