Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kleroo


Kleroo
veterán

Hol van itt a törés? :)
Eszméletlen játék lesz. ahogy kinéz, és mozog a képen a kocsi.... BRUTÁL

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jéé, ha nekimegyek 200-zal a korlátnak, akkor csak lejön egy kicsit a festék? Ha ezt előbb tudom, akkor már élőben is kipróbáltam volna. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Z_A_P válasza Kleroo (#1) üzenetére


Z_A_P
addikt

Annyira gaz ez a stilus, hogy 200-al falnak mesz frontalisan, es paff, visszapattansz, es mehetsz is tovabb. Na jo, a fenyszoro beszurkul...

OK

(#4) makro


makro
aktív tag

nem tul realistic...

(#5) HZoli87


HZoli87
veterán

Ezt ne nevezzük törésnek . :N Ez a vicc kategória , ennél még a NFS 4 is jobban tört majd 10 éve . :DDD

De az autó és a pálya nagyon szép.

[ Szerkesztve ]

(#6) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egy GRID féle törés simán jöhetne ide, ha már durván realisztikus a játék kinézete, nemtudom ez szimulátor lesz? Itt nem igazán érezni a súlyát annak hogy mennyivel mész neki a falnak, egy kis kocc azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mr.Csizmás válasza HZoli87 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább a GTA...ott ajtót-motorháztetőt leszaggathattál. :K

a videóban a piros-fehér terelőelemek viselkedése se stimmel, mert a valóságban pont az ilyen esetek megakadályozására töltik fel vízzel ezeket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Twice

[ Szerkesztve ]

(#9) KaraDani


KaraDani
addikt

LOL! Ha nem törik az autó, mért csinálnak ilyen videot, nagyon gáz. Az törés, hogy 200 al a falnak mész és lekopik a festék az orráról, és továbbmegy :F A másik, hogy a betontömbök úgy röpködnek, mintha kartonból lennének :D Nagyon gáznak tűnik így ez a fizika, ha arcade akkor oké, de akkor mit erőlködnek törésteszt videoval :W

[ Szerkesztve ]

(#10) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Én azt nem értem, hogy a pálya mellé helyezett betontömbök, hogy repülhetnek ekkorát a levegőben. :W Jobb lett volna ha ez a videó nem kerül ki. Ez inkább égő, mint realisztikus. :U

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) Stargun! válasza Abu85 (#10) üzenetére


Stargun!
tag

Régen rossz lenne, ha azok betontömbök lennének. Elvileg azok üreges műanyag akadályok, amiket vízzel lehet feltölteni. De látszólag nemhogy üresek, de még a gravitáció se nagyon hat rájuk. ;] (Ha itt mégis betontömbként tervezték volna őket, akkor inkább nem is mondok semmit.)

Mellesleg az is szuper, amikor 00:58-nál a szalagkorlátot kínálja meg nagy sebességgel. A kocsi esetleg horzsolódik, de a szalagkorláton semmi nyom...

Bár a legdurvább az 1:15-nél levő visszapattanás a falról :Y
(Def26: na itt garantáltan az egész bal futómű szétlapult volna).

EZ kritikán aluli, abszolute nullázza a GT5 összes csodáját. Tragikus.

[ Szerkesztve ]

(#12) Def26


Def26
félisten

Ilyen falnak csapdástól minimum egy kerék kiszakadás illett volna.

Lehet, hogy azok nem beton tömbök, hanem műanyag homokkal feltölthető ütközők, csak homok nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

még mindig vízzel feltölthető műanyag akadályok a piros-fehér vackok, de egy olyan üresen is 20-30 kiló, szóval nem repked úgy, mint egy szivacs.

szalagkorlát: ekkora ütközésnél vagy behorpad, elgörbül, vagy leszakad a támokról, és felgyűrődik. :)

szóval GT5 0/10 törés tekintetében.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) afterburner_ válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


afterburner_
őstag

ennyi... így van :D

festék horzsolódás viszont egász türhető

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#15) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Erre most mit lehet mondani? Hogy egy rakás sz@r, és vicc? Vagy csak ennyit?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) HaGii


HaGii
tag

Ezt igazából nem is tudom, hogy gondolták!
Tolószékes meg benevez majd a 100 méteres síkfutásra?Igaz,hogy a 100 métert teljesíti, de futni nem tud...

Még a nyamvadt (najó...nem nyamvadt, mert elég jól néz ki) tükör se leffent le... :O

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#17) ksasa


ksasa
tag

Lehet, hogy a törés egy rakás ****, de az autó kidolgozottsága, a fény-árnyék hatások és egyáltalán az egész környezet nagyon szép.

(#18) KaraDani válasza TazLeacher (#15) üzenetére


KaraDani
addikt

lol, nagy video :C

ksasa: szép, és akkor mivan? Hol érdekel, hogy hogy néz ki, ha a játékélmény, és a fizika = 0. Nem nézgeteni akarom, hanem játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#19) DeSanto válasza TazLeacher (#15) üzenetére


DeSanto
őstag

Ez a video...
Meg az a zene a GT5 alatt... :C :R
Amúgy vicc ez a játék.
Vagy csak a GRID lett nagyon jó. :D

#20 jer1cho: Én meg beülök a kocsimba és kerülök egyet vele.
Kb annyi a sebességérzet ebbe a GT5-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#20) TazLeacher válasza ksasa (#17) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha ilyen igényeim vannak akkor letöltök valami jó kis háttérképet...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) -bh-


-bh-
aktív tag

Ahhoz képest, h eddig nem volt a GT részekben törés, vmi elmozdulás történt; de ez még kevés (főleg, h elvileg szimulátor-kategóriába szánták eddigi játékaikat is). Lehet, h az ok az autógyáraknál keresendő (nem engedik, h "lebontsák" a termékeiket ;] ) , de akkor pl. a GRID készítőinek miért sikerült?
Vagy csak sajnálta a Sony/Poliphony a lóvét a sokszáz autó teljes licenszére?
Grafban gyönyörű, a belső (pilóta...) se rossz, csak ne lennének Nikecellből azok a terelők... ;] :P

jer1cho: hát ja... a törés részét nagyon eltalálták... nem esik szét a verda az első koccra, de igenis bünteti a falon-autózást :K

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#22) TazLeacher válasza DeSanto (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most halál komolyan kérdezem, de:

Van jobb arcade/fél arcade autós játék, mint a GRID?

Mert az tény, hogy PC-n messze a leg..., de a többi platform?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23) DeSanto válasza TazLeacher (#22) üzenetére


DeSanto
őstag

Jelenleg nincs jobb.
Majd a DIRT 2 hoz valamit megint.
Gondolom a DIRT 2 motorjára épül megint majd a GRID 2 is ha lesz.

-bh-: Gondolom tanultak valamit a sok Colin időszakban az autótörésről a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#24) KaraDani válasza TazLeacher (#22) üzenetére


KaraDani
addikt

Alapvetően szimulátoros vagyok, ami ezen kívül nagyon bejött: Flat Out 1-2, Grid, meg anno az NFS Porsce, nagyon régen meg Stunts, és ennyi :)

(#25) JanR


JanR
addikt

Ez igy nagyon gaz. Pedig gondolkodtam a PS3-on emiatt, de ezt igy elfelejtem. Erre nem szamitottam...foleg 2009 vegen :(

Most mar csak a little big planet miatt fogok beruhazni egy PS3-ra :DDD

(#26) heihachi válasza JanR (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Ugyan már, ez tény és való, hogy gázul néz ki, de ettől még a játék maga lehet szórakoztató, következésképpen jó. Épp ezért még korai leírni, ez csak egy apró része az egésznek.
Amúgyis, egy autós játéknál a legfontosabb (számomra) az autók mozgása, viselkedése. Abban meg a GT sorozat párját ritkítja.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) DeltaPower


DeltaPower
őstag

gridben is elég gagyi mikor az amúgy über-törékeny hátsó szárnyán átfordul az autó és le se törik, na de ez, főleg a hozzászólások közt linkelt videóban, mintha tömör műanyag játékokat dobálnánk egymáshoz ill. a falhoz :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#28) Lacix29


Lacix29
őstag

GT5 Prologue-ban sem volt semmi sérülés mégis jobban élveztem, mint a GRID-et, mert nem volt olyan árkád (+szebb volt).

Mechanikai sérülés lesz, tehát a kocsi rosszabbul fog menni, nehezebben lesz irányítható
.
Ezt a játékot biztosan megveszem, csak jöjjön ki minél előbb. :)
(Ha rombolni való kedvem támad, akkor előveszem a GTA IV-et )

Szerintem a GRID és társait azért lehet szanaszét törni, mert nem normál utcai kocsikról van szó mint a GT-ben, hanem versenyre módosított egyedileg festett versenyautókról. Ezért gondolom itt nem akadályozzák/akadályozhatják meg az autógyártók a teljes ripityáratörést.

(#29) Tolkarius


Tolkarius
tag

Ez eleve nem egy realisztikus játék, a stílushoz nem is illeszkedne ha rongyá törne az autó és minden kanyarba motorhiba kész vége... Itt nem azt kell nézni h mennyire nem törik, hanem a játékélményt és ahhoz képest vmennyire azért láttatni próbálják h sérült. A realisztikus játékok egy egészen más stílus.

(#30) Yany válasza TazLeacher (#22) üzenetére


Yany
addikt

Halál komolyan: a Flatout 2 nálam minden szempontból jobban bejön. Egyedül a grafikája régebbi, de nálam az az utolsó egy autós gémben... Amúgy a Grid nálam a második, de egy Flat 2 zúzós élményét egyik mai autós játék sem tudja nyújtani számomra. Közel sem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31) BudTerence


BudTerence
tag

Sziasztok!

A Subaru esetében kicsit talán jobb a helyzet:

[link]

Vagy a rallyautók több jogot kaptak a törésre?

[ Szerkesztve ]

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Hát ez eléggé gyengusz. :)

(#33) KaraDani válasza Tolkarius (#29) üzenetére


KaraDani
addikt

A láttatás még hagyján, de, hogy lehet azt élvezni, hogy ha eltalálod a korlátot úgy pattansz le mint egy flippergolyó a felról, és mehetsz is tovább :F Nekem így nem is létezik olyan, hogy játékélmény.

(#34) BiP válasza -bh- (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Bizony, itt ez a lényeg, hogy eddig semmi nem volt, most meg már van valami.
És igen, a játék stílusába nem passzol bele, hogy gallyra lehessen törni a kocsikat. Ha valaki olyanra vágyik, bőven van kínálat.

(#35) blazsey2


blazsey2
senior tag

A lényeg az hogy a játék jó legyen,a törés csak másodlagos.Ha sérülést akarok látni előveszem a Destruction Derby-t azt hajrá :D

PSN ID:blazseydr

(#36) Stargun!


Stargun!
tag

Azért a gyártók helyében vigyáznék ezzel a törésállóság-hamisítással. Még a végén valaki csúnyán bepereli őket, mivel a GT5-öt minden más szempontból teljesen élethű szimulátornak hirdetik. Tehát bárki joggal feltételezheti, hogy az autók ebben úgy viselkednek mint igaziból (törésállóságot is beleértve).

Ha ezen indíttatásból vesz valaki ilyen sportautót (mivel látható, hogy milyen jól bírja a falat) és az életben az első kis koccanásnál rommátöri akkor csalódott lehet - joggal - és perelni fog. ;]

Erre persze mondhatja bárki, hogy ez "csak egy játék". Meg hogy egy felnőtt embernek ránézésre éreznie kellene, hogy ilyen a valóságban nem történhet.

Hogy ez mennyire nem egyértelmű, arra csak egy példa:

Anno egy Citroen Xantia reklámot azért tiltottak le a TV-ből, mert lassított felvételen azt ábrázolta, hogy az autó többször átfordul a tetején, mégis a benne ülő pár bekapcsolt biztonsági övek mellett mosolyog egymásra, mintha teadélutánon ülnének. A szakértők a valódi törésteszt alapján azt mondták, hogy az az autó nem bírja így a többszöri borulást, tehát a reklám erősen félrevezető. (Naná, hogy nem bírta volna, mert ugye csővázzal megerősített kasztnijú volt... :DDD )
Ha valaki csak ezt a reklámot látja, annak az a hamis biztonságérzete támad, hogy ilyen simán megúszhat egy olyan többszörös borulást.

Egy szó mint száz: olyan autós programot kiadni, amelyik bagatellizálja az ütközések következményeit nem jó ómen. Az ezt használó (egyébként jogosítvánnyal rendelkező) emberek IRL viselkedését befolyásolhatja.

Én a magam részéről 18 éve vezetek. Mégis egy egész napos G25-tel végzett intenzív GRIDezés után beülve az igazi autóba kicsit máshogy vezettem mint szoktam. Ameddig le nem állítottam magam! :D

[ Szerkesztve ]

(#37) Gergello


Gergello
addikt

GT-ben nem faltól falig szoktak menni mint GRID-ben vagy NFS-ben. Kb semennyire nem érdekel a törés.
Ezek a törések amúgy GRID-ben már rég wreckedek. Az is jó és ez is jó, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38) KaraDani válasza Gergello (#37) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát nemtudom, ha hibázok, és 200 al falnak vágom frontálisan, akkor igenis legyen vége a versenyemnek, ne pattanjak már vissza a pályára,azt menjek tovább. Persze van aki az ilyen szintű arcade dolgokat szereti, de én nem értem mi a jó benne.

(#39) ithomas válasza KaraDani (#38) üzenetére


ithomas
őstag

Csak várj egy kicsit..és mindjárt jön he7edik, hogy elmagyarázza, miért ez a világ legjobb vérbeli szimulátor játéka... ;] :O

Real eyes realize real lies!

(#40) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

karcteszt :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#41) redXIII


redXIII
senior tag

Akárki akármit mond,a forzának,és gt-nek nincs párja pc-n..
Tényleg nem sok minden ez a törés,de szeretnék 1szer hasonló szinvonalú játtékkal játszani pc-n is,mint a forza,vagy a gt........

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#42) proof88


proof88
addikt

Szerintem meg nincs überjó autós játék ... én még nem láttam legalábbis. Számomra az ideális autós játék olyan, hogy:
- rFactorhoz hasonlóan lehessen benne állítgatni a kocsi paramétereit és természetesen ezeknek tényleg realisztikus hatása legyen;
- ne csak napos idő legyen, hanem eső is, verseny közben változhat is a helyzet;
- az eső ne csak esőcseppek zuhanásából és nedves útból álljon, hanem legyenek vízátfolyások, tócsák az úttesten, ahol meg tud állni a víz, valamint a homok sárrá változzon, azaz ha a futam eleje napos és belerongyolok valahol a homokba, akkor ahogy kell, szálljon a por a levegőben, de ha leszakad az ég, akkor ott sár legyen és inkább repülnek a kis sárdarabok, melyek akár a szélvédőn is landolhatnak;
- ha vki pályán kívülről jön be akkor fel tudja hordani a piszkot az aszfaltra, tehát ott csúszósabb lesz a pálya;
- GRID hangulata és grafikája minimum, bár utóbbi lehetne jobb is, kicsit élesebb textúrákkal;
- legyen élet a pálya körül (pl. mint RACE07-ben, emberek lengetik a sárga zászlót is).
- GRID-féle törés, bár ez is limitált... tényleg szabad deformálódást kéne biztosítani a kocsiknak, nagyon szélsőséges esetben jobban is szétrepülhetnének, pl NASCAR-ban is van rá példa.
Ennyi elég is. Itt-ott megvannak ezek mindenféle játékban nagyjából, de összegyúrva még nem igazán láttam. :D

(#43) dezz


dezz
nagyúr

Törésteszt? :F Végülis... Kipróbálták, de nem tört össze. :))

(#44) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Na idáig vártam a GT 5.részét. Csalódás :W . Számomra az lenne izgi, ha küzdeni kellene az autó úton tartása érdekében, teknikás kanyarok, stb, amit ha elrontunk akkor törjön ripityára az autó. Kerüljön sokba javitása, akár ennek érdekében egy olcsóbb autóval kellejen versenyeznünk hogy megkeressük a szükséges pénzt.
Sajnos igy a játékélmény nulla (nekem), és még mindig a NFS5 a valahai legjobb, de igen örülnék már egy új autós játéknak is.

(#45) -bh- válasza proof88 (#42) üzenetére


-bh-
aktív tag

...meg érezni a versenybenzin illatát, az égett gumi és fékszagot :DDD

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#46) rycsyke


rycsyke
csendes tag

hát igen... ezekután ne szidjuk a forza törését. mondjuk engem nem zavar, h csak karcok vannak, ez az előző részekben se rontott az összképen :N én még ugyanúgy várom :K jó lesz ez ;)

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#47) Tolkarius válasza -bh- (#45) üzenetére


Tolkarius
tag

lol, fingszagnak olvastam először amit írtál :DDD

(#48) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, nem egy Flatout, vagy Carmageddon.. de gondolom nem is az a célja. Azért egy jó törésmodell nagyon fel tudja dobni a játékot, még akkor is, ha nem arra van kihegyezve.
Amúgy úgy megy a kocsi, mint ha madzagon húznák... vagy sínen menne borzalom az én szememnek. Nagyon árkád. Viszont szép. De akkor sem veszek konzolt..

(#49) BiP válasza proof88 (#42) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem a Dirt2-t csekkold le. A szimulátor része nem tudom mennyire oké, de az időjárási dolgokra rágyúrtak.

[ Szerkesztve ]

(#50) proof88 válasza BiP (#49) üzenetére


proof88
addikt

de az csak jön még, nem? :F

amúgy bh.: igen, nem rossz ötlet, olvastam valahol tényleg van olyan mozi, ahol szagokat is lehet érezni... no akkor kéne ilyen kis usb-s dobozkát csinálni, ami különböző szagokat tud kiadni és ezt a játék hasznosíthatná... persze mindenféle játék, nem csak egy autós. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.