Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Hinnye de sokat késik a kormány....

Amúgy a játék kidolgozása fenomenális főleg a belső tér...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) supra567


supra567
csendes tag

nem késik az semennyit csak 900 fokra van állítva. És azt sajnos még mindig csak a Live for Speed jeleníti meg :D :(((

(#3) heihachi válasza Gomez86 (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt már a régebbi videókon is lehetett látni, elég ronda. Meg ráadásul a kocsi a késő képernyős kormány szerint fordul.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) Gomez86 válasza supra567 (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

Az első vidiben látszik hogy kitekeri, és nem 900°-ot fordul... de nem is az a lényeg, mert az csak egy dolog hogy nem ugyanolyan mértékben mozdul a kép, és valóság, hanem az hogy később reagál az autó. Nekem nem az első vidiben tűnt fel, hanem azt hiszem hogy az utolsóban.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) Yany válasza supra567 (#2) üzenetére


Yany
addikt

Dehogynem késik. Szép kis inputlag. Valaki 2-3 mondatban leírhatná az ilyen játékok (GT5, Forza) varázsát, mert ahány videót csak nézek, ásíthatnékom támad. Félreértés ne essék, nem komálom az NFS-féle gagyi autósokat, de valahogy hiányzik nekem ezekből egy kis inger. Ha szimulátor, akkor legyen LFS, GTR, stb, ha meg árkád, akkor Flatout. Közéjük még belefér a TDU pl. Szóval értem én, hogy sokan rajonganak ezekért a GT5/Forza cuccosokért, csak homályosítson már fel valaki, hogy miért? Max., 2-3 mondatban pls.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6) Torry válasza Yany (#5) üzenetére


Torry
addikt

GT5-el még nem volt szerencsém játszani, viszont a következők minden megvoltak, xbox-on kontrollerrel, pc-n középkategóriás kormánnyal, huzamosabb ideig, szoval nem csak kipróbáltam.
Forza 2-3
GTR 1-2
LFS
RBR
A Forzak teljesen faszak. Érezni a sebességet, korrekt a fizika, iszonyat mennyiségű auto különböző tulajdonságokkal amit érezni is rendesen, nagyon korrekt tuning ill. autobeállítási lehetőségekkel, akár egy LFS, de nyilván nem annyira durva, de ugyanugy van felfügg, nyomás, diffzár, fékero, leszoritoero tehat ugyanúgy, már érteni kell hozzá, ha egy fasza setup-ot akarsz. Van utána tesztkör, kiértékelő teszt és még ezer dolog.
TDU-t említetted, annál azért valóságosabb mind2 forza amit próbáltam.
Ez az inputlag meg félelmetesen gáz...

[ Szerkesztve ]

(#7) geezer


geezer
aktív tag

Nekem bármelyik Simbin játékhoz (GTR, GTR 2, GTL) képest elég gyermetegnek érződik a fizikai szimuláció... :(

(#8) Gabr


Gabr
tag

Nekem mint mezei szürke játékosnak eszméleten képek ezek! Tíz éve még pár perc 200ft volt egy játékteremben egy ilyen autós élmény, ma pedig már úgy 200e forint körül teljes ilyen cucc kiépíthető otthon. Így játszva, interneten másokkal nagyon nagy élmény lehet!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#9) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

De széép is ez... CSak lenne már a kezemben :)

(#10) plejik


plejik
addikt

Ezt tutira ki kell próbálni, biztos , hogy jó lesz. :) Mondjuk az esős videón érdekes a kisodródás, mint valami téglatest , elég furán ütközött a falnak. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#11) Redcaster


Redcaster
őstag

Hát ez a nemmehetszleazútrólmertegybőlmegakadszasemmiben megoldás ez nekem nagyon bénának tűnik :U . Még régen pl. az NFSU2-ben még elmegy, mert az tényleg az utcai versenyzésről szól és árkád. De a GT5 amit mindenki full szimulátornak mondott, és a valósághűségről kéne szólnia abban megoldják azzal, hogy felakadsz a semmin :F :Y Na meg a "törésmodellről" nem is beszélek. Amúgy jó játék lenne ez, csak ilyen kis baromságokkal rontják le, mert azokat, akiknél a grafika jelenti egy játék élvezeti faktorának 99%-át, az csak meg fogja venni, de pl. aki szimulátorra vágyik, az megint megszívja :W

[ Szerkesztve ]

(#12) plejik válasza Redcaster (#11) üzenetére


plejik
addikt

Igen csak ez sem szimulátor, arra vannak direktbe arra készült játékok, ez inkább szimulátor és árcád közötti átmenet.De lehet hogy akik gameltek vele csak bevolt kapcsolva minden hülyeség, és lehetséges , hogy sokmindent kilehet majd iktatni belőle, de szerintem ezeket majd patchakkel, vagy dlc- el vagy istn tudja mivel goják javítani.Mivel így is csúszásban vannak már nagyok az elvárások, és nem lett teljesen tökéletes.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#13) talpalavalo válasza Redcaster (#11) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

ez nagyon összetett kérdéskör, tökéletes szimulátor sosem lesz ellenben minden játékban lesz ami nagyon jó, tuti hogy ebben is!!!

(#14) supra567


supra567
csendes tag

szerintem felesleges videók alapján megítélni milyen a fizika :D emlékszem nekem se tetszett a prologue még videókról csak a látvány volt jó. De amint megvettem és beállítottam magamnak leesett az állam és ez 2008 volt :) ja és hangsúlyozom hogy napi szinten rFactorozom, Live for Speed-zem és gyűlölöm az arcadeokat mint pl nfs :D

(#15) Jeanne d'Arc

A gt5 P nem volt olyan jó, ez remélem jobb lesz.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) Redcaster válasza talpalavalo (#13) üzenetére


Redcaster
őstag

Az addig oké, hogy nem teljes szim azt belátom, hogy hülyeséget írtam, de ne mond azt, hogy az, hogy beleakadok a semmiben ha letérek az útról az jó dolog egy játékban. Én elismerem ezt a játékot, mert sztem jó lesz ez, csak ilyen "amatőr" dolgokat, mint pl. ez a láthatatlan fal tényleg kihagyhatnák, mert ez engem qrvára idegesít. Amúgy h nincsen benne törés még elmegy, de ilyen megoldásokat 10 éves autós játékokban láthattunk :U
Azt nekem ne mondja senki, hogy egy autós game élvezhetőségére az pozitívan hat, hogy nem mehetsz le a fűre/bukótérre etc. Adjuk már meg a playernek azt a csöppnyi szabadságot.
Ha meg egy-egy esetleges kanyarátvágásoktól félnek a fejlesztők, akkor csináljanak egy büntetéses rendszert. (ezt csak hülyülésből írtam) :D
És senki ne értsen félre, mert sztem is egy jó játéknak ígérkezik ez.És ebben is lezsnek jó dolgok, lásd: grafika, több mint 1000 vas amit nyúzhatunk, de mint írtam, nálam ezek a "béna" dolgok nagyon lehúzzák egy autós játék élményét. Meg úgy is lehet venni ezt, hogy bénáknak tartják a playereket a fejlesztők :DDD
Na ha ki lehet majd kapcsolni ezt a láthatatlan falat, akkor semmit nem szóltam, és akkor tuti vétel lesz nálam is, de így sztem felejtős :U :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.