Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) House M.D


House M.D
tag

Elég szépen kidolgozták a versenygépeket :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép is, jó is, de a "csoda" (amit több, mit 5 év után nem jogtalan elvárni) azért elmaradt... - legalább is részemről.

[ Szerkesztve ]

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ugye eme gém nem jelenik meg X360-ra?:U....

köszönet a velős tesztért:R...mivel PC-s vagyok, felüdülés volt olvasni...(Y)

egy apró baki(?):
" persze mint bármely más játék esetében hűk maradunk ehhez az elvhez "
érzésem szerint hűek, nem?....

4:pár másodperc csak ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Sonja válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


Sonja
veterán

"mivel PC-s vagyok, felódólés volt olvasni.."

Egy apró baki. :DDD ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5) sz_abika válasza House M.D (#1) üzenetére


sz_abika
addikt

Kiváncsi lennék majd arra a 3d tesztre, ami mondjuk 1-2hónap mulva lenne. Addigra kap egy jó pár patchet a játék és szinte biztos vagyok, hogy emelne itt-ott fél pontot az értékelő lapon :)

PSN: xszabikax

(#6) hyperspace


hyperspace
őstag

szoval ha nekem van 3d led tv + szemuveg + egy ps3 slim akkor a gt5-ot tudom 3d-ben jatszani? huhuuu nagyon kiraly lesz :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#7) madgie


madgie
titán

Szerencsére nem annyira kedvező árú még a PS3 slim ára, hogy kihajítsam érte a PC-t. Egyébként bajban lennék, annak idején nagyon bírtam az első két részt :)

(#8) sz_abika válasza hyperspace (#6) üzenetére


sz_abika
addikt

+belső nézet+PS eye
:)

PSN: xszabikax

(#9) Enton válasza House M.D (#1) üzenetére


Enton
addikt

Sajnos csak az elit kategóriás autók vannak így szépen (kívül-belül) megcsinálva.
Érdekes is hogy nem sok képet látni sehol ahol a hétköznapi autókról, suzukik vagy kis opelek vagy bármi más az 1000 verdából lenne mintsem Ferrari meg Merci meg Aston Martin stb.

(#3) - = Zk = -:

X360? Ez kb semmmi másra nem jön ki. Ez only PS3 cím.
Sajnos. Mert így majd be kell szereznem egy ps3-at nemsokára. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10) Gomez86


Gomez86
őstag

A hang miért 9.5? mert nagyon tetszett neked (én nem próbáltam a játékot) de szerintem ha ennyire rendben van akkor adhatsz rá 10-et. ha meg van vele valami gond akkor meg érdemes lenne megemlíteni...

Amúgy nagyon jó teszt! Sajnos ki fog maradni ez a játék az életemből, így marad az élménybeszámolók olvasgatása...

Amúgy valszeg azért nem csiszoltak tovább 1-2 pályát mert már nagyon erős volt a nyomás hogy adják ki, és nem nagyon akarták tovább húzni.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#11) Jeanne d'Arc

Nagyon jó teszt, teljesen egyetértek jó lett

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) G. Dealer


G. Dealer
tag

Hát PS3 vs Logitech ForceFeedback valami fantasztikus :C

(#13) HarapósKutya válasza Gomez86 (#10) üzenetére


HarapósKutya
tag

"...ha ennyire rendben van akkor adhatsz rá 10-et."

semmi sem tökéletes! ;)

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#14) heihachi


heihachi
addikt

Élethű autó hangok? :DDD Akkor ez mi? Mert hogy nem Impreza hang, az tuti.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) capulet75


capulet75
addikt

PS-hez külön van kormány vagy jó az pc-s is?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) jimessor666 válasza heihachi (#14) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ez egy STI 2010,ilyet hallottál már élőben,hogy tudod hozzá viszonyítani? :U

私たちに聞いてください。!

(#17) heihachi válasza jimessor666 (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Igen, hallottam, láttam, körbe is jártam. De nagy tehetség nem kell, hogy rákeressen az ember a Youtubeon. Egyébként tök mindegy, mert pont ugyan ilyen az egyel előző Impreza hangja is a játékban :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) Enton válasza jimessor666 (#16) üzenetére


Enton
addikt

Elég ahhoz ezt is meghallgatni:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Ez mennyire szimulator? (mondjuk a LFS-hez hasonlitva?)

OK

(#20) Sanyix


Sanyix
őstag

"korongon tömörítetlen (Linear PCM) 5.1 és 7.1 hangsávok kaptak helyet, így egy arra alkalmas hangrendszerrel döbbenetes hangvilágot kapunk."

köll bizony az a blúréj nagyon, hogy ilyen egetrengető faszságokkal töltsék ki a lemezt... kár hogy lossless tömörítéssel ugyanezt a "döbbenetes" hangvilágot lehetne kapni, de akkor má egy dvd-re is ráférne :DDD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#21) Sanyix válasza Z_A_P (#19) üzenetére


Sanyix
őstag

Semennyire.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#22) jimessor666 válasza heihachi (#17) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Nos,akkor úgy tűnik egyes autóknál,főleg ha nem prémium, a hangok is maradtak a régiek,csak picit feljavítva...

Meg is van,miért nem 10 pont az a 9.5 ... :D

私たちに聞いてください。!

(#23) jimessor666 válasza Sanyix (#20) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ezt esetleg eget rengetően kulturáltan nem lehetne? :U

私たちに聞いてください。!

(#24) heihachi válasza jimessor666 (#22) üzenetére


heihachi
addikt

Ez se nyert, mert ez éppen prémium autó :D A fél pont levonás már az ütközések és gumi nyikorgás hangja miatt is jár. Meg egy egész pont levonás a külső nézetes autó hangokért, egészen másként szólnak (ami rendben is való), sokkal szarabbul.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) - = Zk = - válasza Enton (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elég szomorú.
hát csak ez miatt az 1 gém miatt nem veszek PS3at. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) jimessor666 válasza heihachi (#24) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A "főleg ha nem prémium"-ba még beletartozhatnak egyes prémium kocsik,ezen ne vesszünk össze,ilyen a komment,ott érted félre,ahol akarod, én meg magyarázkodhatom,hogy nem így értettem..stb-stb. :)

Értem mit írsz,s igen,a külső hangok nekem se tetszenek,elég gépi és mű így,... :F

私たちに聞いてください。!

(#27) Enton válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


Enton
addikt

Jelen pillanatban még én sem akarok, de van egy tippen ha kipróbálom utána akarni fogok egyet.
Havernak már szóltam, ha megszerzi akkor szóljon aztán összepakolunk egy próbára PS3+G25+42' TV. ;]
Aztán ha minden frankó elkezdek akarni egy ilyen valamit.
Most egy kicsit abban bízom ne akarjak, ne tetszen meg annyira.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#28) wolruf


wolruf
őstag

Még mindig a Forza 3-am imádom, de itt egy-két snitt kapcsán a videóban megindult a nyálelválasztásom :)
Bárki bármit mond (főleg én :D ) jó lett ez úgy nézem.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29) nokia párti


nokia párti
őstag

Nagyon jó a mesterséges intelligencia a játékban. Amikor versenyzek kb. olyan mintha észre se vennének, hogy én is ott vagyok és versenyzek, nem mennek odébb, vagy kilöknek. :W

[ Szerkesztve ]

(#30) Viti


Viti
csendes tag

Gratulálok, nagyon jó cikk.
Végre nem 1-2 órás jétk után kap az ember egy értéklelést.
Ahogy a cikkben is olvasható tökéletes program nem létezik.
Egy biztos ennek a gamenek olyan hangulata van, ami az embert nagyon magával ragadja.
Tudom miről beszélek ezért a gameért van ps3-am.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, látszik hogy nem 1 éves fejlesztés.

(#31) - = Zk = - válasza Enton (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én dettó igy vagyok per pill:C
PC fan vagyok, de ide nem akarom kihozni a gépem egyelőre. ink egy kormány+box+TV és hajrá:C... de a box csakis az autóversenyzéshez kell. semmi fps, rpg megamittomén micsodáknak :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) Sub-ZeRo válasza nokia párti (#29) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez már nagyon rég benne van az autós játékoknál, pl. a Toca 3 race driver-ben is... Ott is félelmetes mesterséges inteligencia volt. Rongyá lanoztuk haverrel magunkat, de ha a gépet is bevontuk, hogy legyen kis izgalom, csak felb@sztuk az agyunkat. :(((
Ugyan ezek voltak mit írtál, nem beszélve arról, hogy max gázzal mentél egyenesben, és a bot állva hagyott, meg 2 körönként pit-be jártunk, mert ránk húzták a kormányt stb...
Ennyit arról, ha gép ellen játszol... Jó vannak ilyen emberek is, de ha jókat fogsz ki, neten hatalmasakat lehet csatázni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) katt777


katt777
félisten

Hol van a belső nézet? :F Anélkül ezzel a játékkal sem töltök több időt, mint a hasonlókkal.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#34) jookomak válasza katt777 (#33) üzenetére


jookomak
őstag

A prémium autóknak van belső nézetük, a standard-eknek nincs. Sajnos. Én speciel ott a "bumper cam"-et szoktam használni.

(#35) - = Zk = - válasza katt777 (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sokat azzal sem érsz, csak feelingesebb a játék. ennyi szvsz.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) Szpisti


Szpisti
addikt

Azért belekerülhetett volna a tesztbe egy-két ingame kép is, nem csak ezek a foto módos képek... Legalább elhinnénk, hogy tényleg teszteltétek... (amúgy elhisszük, de a mégis a teljesség kedvéért...)

(#37) HarapósKutya válasza Szpisti (#36) üzenetére


HarapósKutya
tag

nézd meg a teszt végén a videót! ;) Abba vannak in-game részek.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#38) kelzsoca válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


kelzsoca
félisten

hát csak ez miatt az 1 gém miatt nem veszek PS3at.

Több olyan nagyszerű alkotás van, amiért megéri megvenni a ps3-at :K

https://vertigostore.eu

(#39) kukif


kukif
csendes tag

"vezethetünk WV buszt a " ennek van valami köze a hasonló nevű volkswagen-hez (VW)?

[ Szerkesztve ]

(#40) dfdfdf válasza kelzsoca (#38) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ez így van

(#41) - = Zk = - válasza kelzsoca (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háát, mesterem. megeshet.
nekem autóversenyezgetni elég a box. szvsz.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42) jimessor666 válasza Szpisti (#36) üzenetére


jimessor666
aktív tag

"Legalább elhinnénk, hogy tényleg teszteltétek... (amúgy elhisszük, de a mégis a teljesség kedvéért...)"

Az összes kép,igaz fotó móddal készűlt,de Zandal kolléga készítette,saját maga,a saját PS3-án,a tesztverziós GT 5-ből. A teszt végén ott van,hogy a GameStop-tól kaptuk a játékot tesztelésre,ha gondolod akkor itt egy kép az épp általunk tesztelt játékokról, de adok egy telefonszámot (ha érdekel), hívd fel a boltot és kérdezd meg, nálunk van-e az említett tesztpéldány...

Néha hihetetlenek vagytok,komolyan... :DDD

Egyébként meg ott a videó is,amit szintén mi csináltunk,igaz,nem mi vettük fel,de a vágás saját... :K

[ Szerkesztve ]

私たちに聞いてください。!

(#43) proci985


proci985
MODERÁTOR

grafikai problémákhoz: az a képeken is látszik, hogy spóroltak a poligonszámmal (eléggé) pályáknál nagyon, kocsiknál valamennyire, cserébe a textrúrákat kiszépítették. gyenge a vidkari a ps3ban, a 60fps @ 1080p meg áldozatokkal jár. ugyanúgy, optializálás idő, valószínűleg emiatt kapott pár pálya nagyobb figyelmet.

szimuláció terén: Nordschleife van, Koenigsegg vagy Audi R8 biztos van, szóval direkte össze lehet vetni az NFS shifttel és a GTR Evolutionnal.:)

leírás alapján érezni, hogy miért ez a sorozat az egyik ps3mas húzónév.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44) heihachi válasza proci985 (#43) üzenetére


heihachi
addikt

Nincs 60 fps@1080p. Az 1080p nem 1920*1080 hanem "csak" 1280*1080 (ami még mindig nagyon szép eredmény, csak azért mégsem igazi full HD). Az fps számot tekintve néha a 30-hoz van közelebb a cucc, van pálya, ahol 8 autóval 50 felé nem megy, sokszor másodpercekig 40-el megy, meg még vsynces, meg még popupol is közben :)

A pályák sem kaptak igazán nagy figyelmet. Például a legfájóbb számomra az aszfalt és annak felgumizása, ami hát enyhén szólva is... khm... szar, illetve a nagyon látványosan egymás után ismétlődő textúrák.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) MaciG


MaciG
addikt

Ez az egyetlen egy olyan játék ami miatt irigylem a ps tulajokat. :R

BANZAII

(#46) Szpisti válasza jimessor666 (#42) üzenetére


Szpisti
addikt

Félreértesz, nem azt firtattam, hogy teszteltetek-e vagy se, (oda is írtam zárójelben) hanem általában engem (gondolom másokat is) egy játékban az érdekel, hogy "játszás" közben hogy néz ki a gém... Ilyen fotomódos képeket már kismilliót láttunk...

(#47) Szpisti válasza heihachi (#44) üzenetére


Szpisti
addikt

1280x1080? Ezt honnan tudod? Ilyen felbontást nem is tudnak az LCD tévék...

(#48) Barthezz2 válasza heihachi (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az 1080p az pedig 1920x1080. Honnan vetted ez az 1280x1080-at? :Y Életben nem hallottam még ilyenről..

Everybody lies.

(#49) _szantos_ válasza jimessor666 (#42) üzenetére


_szantos_
csendes tag

Sztem a hitetlenkedést csak poénnak szánta. Mondjuk én sem nevettem.

De az, hogy egy tesztben (nem előzetesben) nincs in-game kép az nem járja. Youtube video meg ha 1080p, akkor is rendesen meg van tömörítve. Tessék a képek felét kicserélni.

(#50) Archer válasza MaciG (#45) üzenetére


Archer
őstag

+1, Ha lenne PS3-am, 200%, hogy ezt megvenném rá. Bár nem játszottam vele, még csak élőben sem láttam de biztos vagyok benne, hogy ez mellett az EA elbújhat a níídforszpíídjeivel. Tökéletes játék meg mint írták, nincs.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.