Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nagyszerű hír akkor már kezdem is a spórolást a gépre is meg a játékra is :K Az első négy részt minden kiegészítővel végigjátszottam már csak azért nem vettem meg a gépet mert csak a prológ volt kint.Engem nem érdekel ki mit mond,ez a játék az autós játékok csúcsa :C

PSN ID:blazseydr

(#2) h_mate válasza blazsey2 (#1) üzenetére


h_mate
tag

Meggondolandó. :C

Suhognak a Fuck.

(#4) Skizz


Skizz
addikt

Nahh már csak egy ps3 kell.

(#5) anulu


anulu
félisten

épp ideje. akkor már csak a G25-re kell a pénzt összeszednem...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Psychonaut


Psychonaut
addikt

nemsokkal -> nem sokkal

(#7) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

A VGreleases.com szerint (http://www.vgreleases.com/ps3/ReleaseDate-25101.aspx) november 27 a dátum,.. - ha így van, akkor már karácsony előtt örülhetünk neki...

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) Elijah Baley válasza anulu (#5) üzenetére


Elijah Baley
tag

Van már G27 is :))

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

De jó , hogy nincs PS3 konzolom ,így ez a hír teljesen hidegen hagy.

Amúgy meg csak irigykedek mert játszottam az első négy résszel és nagyon tetszett.
De pár PS3 játék miatt nem fogok konzolt venni. :F

Remélem ez is brutális lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) ProEvoFan válasza blazsey2 (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"ez a játék az autós játékok csúcsa "
így van, bár az X tulajok a Forzat tartják nagyra, de csak azért mert nincs a gépükre GT sorozat:) ;]

(#11) heihachi válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Vagy azért, mert a legutóbbi Forza rész porig alázta a legutóbbi GT részt ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) blazsey2 válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nem is tudom mennyi órát toltam bele annak idején a sorozatba,de azt tudom hogy a GT4-et 100%-ra sikerült megcsinálnom :K .Aki játszotta az tudja hogy ez mit jelent.A Mercedes SLR-el végigmenni A klasszikus Nürburgringen utolérni a többi autót az tudja hogy ez mit jelent.Nálam ez sorozat 1997 óta az etalon!

PSN ID:blazseydr

(#13) eddie17 válasza blazsey2 (#12) üzenetére


eddie17
addikt

Próbálj végigmenni 2 kört nord-on, egy amerikai hátsókerekes izomautóval, finomhangolás nélkül, legnagyobb kategóriába feltuningolva, lehetőleg hibamásodperceket elkerülve. Na az a kihívás:)
Mielőtt le xbot-ozna valaki, megvolt nekem a GT4 szerettem nagyon. :K Meg a TT-t is.
Most már lassan kellene egy ps3 is, meg kell látogatni a "dark side"-ot:D

(#14) ProEvoFan válasza blazsey2 (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

gratula!!!!
nekem megállt kb 80%nál
a 24órás futamokat végigülted?:D gondolom nem:)az már túl hardcore lenne :))

heihachi aha persze...

[ Szerkesztve ]

(#15) blazsey2 válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


blazsey2
senior tag

Felváltva mentem a mesterséges pilótával,mentem 2-3 órát aztán hagytam hogy ő jöjjön 2 órát aztán megint én.Elég magasra fejlesztettem a skilljét de néha így is hibázott.De azért nem sírom vissza a GT5-be ezt a módot :D

PSN ID:blazseydr

(#16) blazsey2 válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


blazsey2
senior tag

Na van is itt egy képecske róla [link].

PSN ID:blazseydr

(#17) ProEvoFan válasza blazsey2 (#16) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C :R :C :R :C :Y :Y
ez igeeeen!!!

(#18) k. válasza blazsey2 (#15) üzenetére


k.
őstag

Ember hát én leborulok elötted :R !
Ez nagyon kemény:D. Mi a barátommal letettünk a GT4ről mert egyszerűen iszonyat hosszu és idönk nincs rá igy a GT3at toljuk. RX8 prototípus Zonda stb nyamiii:D.
Tudom hogy nincs benne annyi auto meg minden de szerintem hatalmas az a játék és pont az tetszik benne hogy nem tűnik végtelennek.

[ Szerkesztve ]

(#19) Pityesz82


Pityesz82
tag

Remelem ez a szeptemberi megjelenes valos,mert mar nagyon kivagyok a varakozastol! Fenenagy turelmetlensegemben meg a PS3-at is eladtam :)) Esetleg valaki nem tud valami infot a palyalistarol? :F

(#20) Pityesz82 válasza Pityesz82 (#19) üzenetére


Pityesz82
tag

A picsaba!!! :W :W :W
Most neztem meg ujra es mar decemberre tettek!!!Durva elet!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.